חיות
ספורט
יצירה
ופנאי
משפחה
ויחסים
בריאות
ולייף-סטייל
אופנה
ויופי
בגינה
ובבית
כלכלה
ועסקים
לימודים
וטכנולוגיה
חוק
ורשויות
 
  עמוד בית >> לימודים וטכנולוגיה >>  גיטרה  
איך לנגן סולם פנטטוני מינורי
Get the Flash Player Loading . . .
איך לנגן סולם פנטטוני מינורי
Share |
לכל מי שרוצה שיעורי גיטרה באינטרנט ללמוד איך להפיק מהגיטרה צלילים של גרוב, רוק, בלוז. בסולם מינורי שהוא בסיסי וחשוב בלימוד גיטרה. בסרטון ברק עם שלם שהוא מורה לגיטרה מסביר ונותן הדגמה לניגון הסולם.
[סרטון זה נצפה : 30,670 פעמים]
קח קוד להטמעה:
קח קישור לסרטון:
? מה דעתך לפרגן
 
שירות לגולשים

רוצה לדעת לדבר ספרדית?

איך תוכלו ללמוד ספרדית בצורה קלה ומהירה?

מה הן האפשרויות? ומה מומלץ שתדעו בנושא...

למידע נוסף על לימוד ספרדית < -לחץ כאן! 


 
תגיות פופלריות
חיות ספורט בריאות ויופי הורים מחשבים כלביםאופנה כלכלה ועסקים לימודיםחוק ורשויות יצירה פנאי חתולים טבעת טודו וידאו סרטים ילדים תינוקות כלבים אופנה עבודות עץ טיפים טיוליםבנייה אינטרנט תעבורה נדל"ן ציפורים סוסים צורפות עיסוי שיאצו פילאטיס ריקוד קרב מגע אופניים
 
 
 
על המומחה
ברק עם שלם, מורה לגיטרה ומנהל אתר לימוד הגיטרות tab4u.com
כרטיס מומחה שלח דוא”ל למומחה SMS למומחה חינם
 


סרטונים בנושא
לימוד אקורד E
שיעור גיטרה למתחילים
אקורדים AM C
טכניקה לגטו - 3
לימוג אקורד Em אי מינור
לימוד אקורד G7
אקורד עם גשר
כיוון גיטרה
שיעור גיטרה למתחילים
לימוד אקורד Dm די מינור
לימוד אקורד C
סיכום לימוד אקורדים פשוטים
 


ממומנים
ציוד לבניית טרריום
כיצד להתאים תרמיל גב למסע
בטיחות ילדים בקיץ
 
עוד ב- Tudu

איפור לפורים פרפר
אחד מסגנונות האיפור האהובים הינו איפור לפורים של פרפר. זהו איפור שחביב על בנות וגם על ילדים קטנים. בסרט ההדרכה הבא תראו את מאפרי בית הספר לאיפור של עדה לזורגן מלמדים איך לאפר פרפר. לחצו כאן לאיפור ליצן או איפור נמר. הסרטים צולמו בסטודיו אז-אולי.

עוד ב-  יצירה ופנאי  

מי הניף ראשון את דגל ישראל

מי באמת הניף ראשון את דגל ישראל ומי לקח את הקרדיט ההיסטורי על כך.. דודו דיין עיתונאי ומרצה, מספר על תולדות הציונות בזווית מפתיעה. ליד אתר לזכר מייסד נס ציונה בכניסה לעיר, נמצא אתר בו הצהרה על הנפת הדגל הראשונה בארץ ישראל. את עובדות מעמיד על דיוקם דודו דיין. ראו כאן על הרצאות לטו בשבט, הרצאות לפורים.

עוד ב-  לימודים וטכנולוגיה  

שחיית חתירה - יד רפויה

שחיית חתירה הינה הפופולרית בסגנונות השחיה, סדרה זו מוגשת לחובבי שחייה בסגנון חתירה. ישנם מספר שיטות וטכניקות לשחיית חתירה, בסרטון זה מסביר אורי סלע מנהל מקצועי של עולם המים, מנהל חוג שחיה על הרפיית היד בזמן שחייה שעוזרת להפחית את העומס על הכתף והזרוע.

עוד ב-  ספורט  

ריקוד בטן - עמידת מוצא

לפניכם עוד סרטון של לימוד ריקודי בטן בוידאו של מדריכת ריקודי הבטן אילאיל. אילאיל מציגה בנוסף לסטודיו ריקודי בטן במרכז תל אביב גם המחשה ולימוד ריקודי בטן דרך האינטרנט. בסרטון זה הסבר על עמידת מוצא, תנועה קדימה ואחורה. שימו לב להובלה של הרגל הקידמית.

עוד ב-  לימודים וטכנולוגיה  

תרגילי מזרן לבטן שטוחה

תרגילי בטן אפשר לעשות בכל מקום כי לא נדרש ציוד מיוחד לתרגילי בטן. בסרטים הבאים מדגים דביר אלנקרי מאמן כושר אישי ממרכז אינרבודי, מגוון של תרגילים לבטן שטוחה שניתן לעשות בבית. תרגילים לחיזוק שרירי הבטן שכל אחד יכול לעשות. לחצו כאן לתרגילים לחיטוב ישבן או תרגילי כתפיים.

עוד ב-  ספורט  

הגנה מדקירת סכין קדמית

כל יום שומעים בחדשות על אירועי דקירה, במועדונים, בכביש, באירועי שוד או פיגועים. אומנות הלחימה של הקרב מגע מאפשרת הגנה עצמית מול התקפות נשק קר כאלה. בסרטון זה להדרכת קרב מגע מציגים מדריכי הלחימה של אקבן בית הספר לנינג'יטסו תרגול מול דקירת סכין קדמית. הסרטים באדיבות אתר אקבן.

עוד ב-  ספורט  

מתגרשים - 7 - חלוקת רכוש

זוגות שמתגרשים לפעמים מוותרים בחלוקת הרכוש רק כדי לקדם את תהליך הגרושין. ויתור על הרכוש ישאיר אותכם חסרי כל ללא כל הצדקה או צורך. יעל גיל, עו"ד לענייני גרושין, ממליצה לבצע תהליך חלוקת רכוש, כזה שישאיר אתכם עם יכולת כלכלית לפרק ב' בחיים.

עוד ב-  חוק ורשויות  

עיסוי בהריון - רגליים
 בזמן הריון מצטבר עומס רב על הרגליים, מומלץ לא לוותר בעיסוי בהריון על אזור הרגליים. בDVD המלא (עיסוי נשים בהריון) תוכלו ללמוד את כל הדגשים היכן נקודות רגישות שיכולות להשפיע הרחם ועליהם אסור ללחוץ. מסבירה ומדגימה לינוי גולן תומכת הריון לידה.

עוד ב-  בריאות ולייף-סטייל  

מתגרשים - 2 - הסכם גרושים רע

אם בן או בת הזוג מתעקשים לגרור אותכם לבתי המשפט, כנראה שאין מנוס מפניה לעורך דין לגרושין ותהליך הסכם גרושים מייגע. בסרט הקרוב ממליצה יעל גיל, עו"ד לענייני גרושין, לא לחתום על הסכמי גרושים חד צדדיים רק כדי לסיים את התהליך מהר. הסכם גרושים כזה ישפיע לרעה על המשך חייכם.

עוד ב-  חוק ורשויות  

 
 

 
רשימת מומחים הצטרפות צור קשר דף הבית