חיות
ספורט
יצירה
ופנאי
משפחה
ויחסים
בריאות
ולייף-סטייל
אופנה
ויופי
בגינה
ובבית
כלכלה
ועסקים
לימודים
וטכנולוגיה
חוק
ורשויות
 
  עמוד בית >> לימודים וטכנולוגיה >>  גיטרה  
איך לנגן סולם פנטטוני מינורי
Get the Flash Player Loading . . .
איך לנגן סולם פנטטוני מינורי
Share |
לכל מי שרוצה שיעורי גיטרה באינטרנט ללמוד איך להפיק מהגיטרה צלילים של גרוב, רוק, בלוז. בסולם מינורי שהוא בסיסי וחשוב בלימוד גיטרה. בסרטון ברק עם שלם שהוא מורה לגיטרה מסביר ונותן הדגמה לניגון הסולם.
[סרטון זה נצפה : 31,377 פעמים]
קח קוד להטמעה:
קח קישור לסרטון:
? מה דעתך לפרגן
 
שירות לגולשים

רוצה לדעת לדבר ספרדית?

איך תוכלו ללמוד ספרדית בצורה קלה ומהירה?

מה הן האפשרויות? ומה מומלץ שתדעו בנושא...

למידע נוסף על לימוד ספרדית < -לחץ כאן! 


 
תגיות פופלריות
חיות ספורט בריאות ויופי הורים מחשבים כלביםאופנה כלכלה ועסקים לימודיםחוק ורשויות יצירה פנאי חתולים טבעת טודו וידאו סרטים ילדים תינוקות כלבים אופנה עבודות עץ טיפים טיוליםבנייה אינטרנט תעבורה נדל"ן ציפורים סוסים צורפות עיסוי שיאצו פילאטיס ריקוד קרב מגע אופניים
 
 
 
על המומחה
ברק עם שלם, מורה לגיטרה ומנהל אתר לימוד הגיטרות tab4u.com
כרטיס מומחה שלח דוא”ל למומחה SMS למומחה חינם
 


סרטונים בנושא
אקורד עם גשר
לימוד אקורד E
לימוד אקורד G7
הכרות עם שלושה סוגי גיטרות
לימוד אקורד A7
לימוד אקורד A
מקצבים לגיטרה
צלילים בסיסיים -2
לימוג אקורד Em אי מינור
לימוד אקורד Dm די מינור
איך לנגן סולם פנטטוני מינורי
שיעור גיטרה למתחילים
 


ממומנים
ציוד לבניית טרריום
כיצד להתאים תרמיל גב למסע
בטיחות ילדים בקיץ
 
עוד ב- Tudu

תביעה מול ביטוח לאומי 2

עורך דין דוד פייל, מסביר על תהליכי התביעה מול ביטוח לאומי, חישוב פיצויים לתאונות עבודה, או תאונות אחרות. פקידי המוסד לביטוח לאומי בחלק מהמקרים ישאפו לתת פחות פיצויים ממה שמגיע. כיצד תוכלו להשיג יותר בתביעה מהביטוח הלאומי בסרטון הבא. באדיבות: נטוניוז ערוץ הצרכנות.

עוד ב-  חוק ורשויות  

מה זה פילאטיס מכשירים
תרגילי פילאטיס מסייעים לייצב את הגוף בעזרת עבודה מדויקת. הפילטיס שמה דגש על תנועות איטיות ומדוייקות. פילאטיס מכשירים מאפשר שליטה על אורך התנועה והתנגדות. בסרטון זה מסבירה מאיה בן יעקוב שהיא מורה לפילאטיס מכשירים ומנהלת סטודיו לפילאטיס על תרגילים שיצר אבי השיטה ג'וזף פילאטיס.

עוד ב-  בריאות ולייף-סטייל  

ייעוץ עסקי - מכירות
חלק מתהליך ייעוץ עסקי הוא היכולת לשפר את המכירות, כאשר בעלי עסקים קטנים פונים לייעוץ עסקי הם מחפשים לעיתים פתרונות קסם.. הם היו רוצים שמשהוא אחר ימכור. התפקיד של היעוץ העיסקי הוא ללמד את בעל העסק למכור. עפר לנדוי מנכ"ל חברת Upto10  חברה המתמחה ביעוץ לעסקים מסביר בסרטי הדרכה על חמשת שלבי המכירה. 

עוד ב-  כלכלה ועסקים  

אימון שחייה - טכניקת דולפין

בסרטון זה מסביר גדי כץ, מומחה לשחייה בשיטת TI, כיצד לשפר את סגנון התנועה במים בזמן שעורי שחיה ואת מיומנות השחיה בעזרת תנועות גוף המחקות את תנועת הדולפין במים. ראו כיצד השחיין מתקדם בבריכה בעזרת הנעה של מרכז הגוף. לימוד שחיה בסגנון זה מאפשר תנועה מהירה וחלקה.

עוד ב-  ספורט  

איפור בהתזה אייר-בראש

בסרט זה מדגים אמן האיפור אשר כהן כיצד הוא מבצע איפור בהתזה. על ידי שימוש באיפור אייר בראש אפשר לבצע כיסוי מושלם ללא משיכות של גוונים, ולהגיע לרמות גבוהות של טשטוש גוונים. איפור בהתזה מתאים גם לצילומי HD באיכות גבוהה.

עוד ב-  אופנה ויופי  

איפור אפקטים - פציעות

איפור אפקטים נחשב למיומנות הגבוהה של לימודי האיפור האומנותי, המאפר נדרש להכרה של מגוון חומרים, ליכולת פיסול, איפור ודמיון. ירין שחף מומחה האיפור ומנהל בית הספר למקצועות האיפור מדגים איפור אפקטים מרשים לפורים הכולל פנס בעין ופצע מדמם.

עוד ב-  יצירה ופנאי  

פיתוח שריר יד קדמית
לפני אימון בחדר כושר מומלץ לבנות יחד עם מדריך תוכנית פיתוח גוף מותאמת אישית. במיוחד מי שרוצה פיתוח גוף מהיר מומלץ עבורו לעבוד לפי תוכנית. אחד המומחים בארץ לפיתוח גוף הוא אמנון גאון נשיא איגוד נ.א.ב.א לפיתוח גוף ישראל מסביר על פיתוח שרירי היד.  

עוד ב-  ספורט  

מיתוסים בציורי ילדים חלק ב
בסרטי הדרכה אלה ממשיכה מיכל וימר, גרפולוגית עוסקת בפענוח ציורי ילדים, להסביר ולהראות מיתוסים בניתוח ציורי ילדים. ציורי מפלצות, הציור המושלם, ציורי דם ואלימות. למה כדי לשים לב, ממה לא צריך להבהל כאשר עושים פענוח ציורי ילדים. לעוד ניתוח ציורי ילדים והבנת ציורי ילדים.

עוד ב-  משפחה ויחסים  

שחיית חתירה - יד רפויה

שחיית חתירה הינה הפופולרית בסגנונות השחיה, סדרה זו מוגשת לחובבי שחייה בסגנון חתירה. ישנם מספר שיטות וטכניקות לשחיית חתירה, בסרטון זה מסביר אורי סלע מנהל מקצועי של עולם המים, מנהל חוג שחיה על הרפיית היד בזמן שחייה שעוזרת להפחית את העומס על הכתף והזרוע.

עוד ב-  ספורט  

 
 

 
רשימת מומחים הצטרפות צור קשר דף הבית