חיות
ספורט
יצירה
ופנאי
משפחה
ויחסים
בריאות
ולייף-סטייל
אופנה
ויופי
בגינה
ובבית
כלכלה
ועסקים
לימודים
וטכנולוגיה
חוק
ורשויות
 
  עמוד בית >> לימודים וטכנולוגיה >>  גיטרה  
איך לנגן סולם פנטטוני מינורי
Get the Flash Player Loading . . .
איך לנגן סולם פנטטוני מינורי
Share |
לכל מי שרוצה שיעורי גיטרה באינטרנט ללמוד איך להפיק מהגיטרה צלילים של גרוב, רוק, בלוז. בסולם מינורי שהוא בסיסי וחשוב בלימוד גיטרה. בסרטון ברק עם שלם שהוא מורה לגיטרה מסביר ונותן הדגמה לניגון הסולם.
[סרטון זה נצפה : 31,175 פעמים]
קח קוד להטמעה:
קח קישור לסרטון:
? מה דעתך לפרגן
 
שירות לגולשים

רוצה לדעת לדבר ספרדית?

איך תוכלו ללמוד ספרדית בצורה קלה ומהירה?

מה הן האפשרויות? ומה מומלץ שתדעו בנושא...

למידע נוסף על לימוד ספרדית < -לחץ כאן! 


 
תגיות פופלריות
חיות ספורט בריאות ויופי הורים מחשבים כלביםאופנה כלכלה ועסקים לימודיםחוק ורשויות יצירה פנאי חתולים טבעת טודו וידאו סרטים ילדים תינוקות כלבים אופנה עבודות עץ טיפים טיוליםבנייה אינטרנט תעבורה נדל"ן ציפורים סוסים צורפות עיסוי שיאצו פילאטיס ריקוד קרב מגע אופניים
 
 
 
על המומחה
ברק עם שלם, מורה לגיטרה ומנהל אתר לימוד הגיטרות tab4u.com
כרטיס מומחה שלח דוא”ל למומחה SMS למומחה חינם
 


סרטונים בנושא
צלילים בסיסיים -2
סיכום לימוד אקורדים פשוטים
אקורדים AM C
הכרות עם שלושה סוגי גיטרות
לימוג אקורד Em אי מינור
אקורד עם גשר
לימוד אקורד E
מקצבים לגיטרה
כיוון גיטרה
שיעור גיטרה למתחילים
לימוד אקורד C
לימוד אקורד G
 


ממומנים
ציוד לבניית טרריום
כיצד להתאים תרמיל גב למסע
בטיחות ילדים בקיץ
 
עוד ב- Tudu

צדיק כתמר יפרח

ריקוד: יונתן גבאי, 1965. לחן: אמיתי נאמן; מילים: מהמקורות

צדיק כתמר יפרח ריקוד למתחילים שנרקד בכל פינה ותמיד בשמחה. משלב צעדים פשוטים עם צעדה קצת יותר למתקדמים | שיכול מצד אל צד | הריקוד אהוב מאוד גם על ילדים וגם על מבוגרים. מדגים ירון מישר. עוד ריקודי עם ישראלים.

עוד ב-  לימודים וטכנולוגיה  

נהיגה - ישיבה ברכב.
לצורת הישיבה שלנו ברכב, יש השפעה גם על נוחות הנהיגה, וגם על הבטיחות בנהיגה. מומחה הנהיגה איתי אלון מחברת אלטרנתיבי, מסביר כיצד יש להתמקם נכון, המרחק מהדוושות, אחיזה בהגה ועוד, כל המידע כמו בקורס נהיגה מונעת. יש מה ללמוד.

עוד ב-  בגינה ובבית  

לימוד אקורד E

בהמשך לסידרת הוידאו של לימוד אקורדים בגיטרה של מורה הגיטרה רמון פריד, תראו בסרט ההדרכה הבא מדריך אקורדים לניגון של אקורד E. הוסיפו את למידת האקורד E אל רשימת האקורדים הבסיסיים שאתם לומדים.

עוד ב-  לימודים וטכנולוגיה  

האכלת נחשים
אומנם יש הרבה נחשים בישראל אך לפעמים רואים נחשים בחנות מתלהבים, ורוצים לקחת הביתה. חשוב לקחת בחשבון את האחריות והטיפול השוטף הכרוך בגידול נחש. בסרטון זה מסביר שמעון גווילי מבית החיות, מה צריך לדעת אודות סוגי נחשים ומה נחש אוכל.

עוד ב-  חיות  

ציוד לבניית טרריום
גידול נחשים וזוחלים עם דם קר, מחייב התאמת הסביבה. לכן לבניית הכלוב לנחש או טרריום בשפה המקצועית יש חשיבות רבה. בסרטון זה מסביר חגי עין דור שעסק בגידול נחשים מקצועי, על איזה ציוד להקפיד כאשר מתאימים את הטרריום לסוגי הנחשים שמביאים.

עוד ב-  חיות  

הכרות עם המגע הטווינא
כל מי שעומד לעבור לימודי טווינא ילמד על שיטה סינית עתיקה למגע וטיפול הקיימת כבר כ4600 שנה. בסרטון זה מציג שייקה שיאצו מגע בגב בתנועה סיבובית, מעגלית, חודרת ולא לחיצות בנקודות שיאצו. לרשותכם סרטי מידע נוספים של מטפל שיאצו בקטגוריה.

עוד ב-  בריאות ולייף-סטייל  

שחייה נכונה - ההתנגדות למים

בהמשך לסדרת הסרטים על טכניקות מתקדמות ללימוד שחיה למבוגרים, אחת הפעולות שיכולות להקל על ההתקדמות במים, היא צמצום ההתנגדות בזמן השחייה. גדי כץ, מדריך בכיר בשיטת TI מסביר כיצד  בהטייה של גוף על הצד בזמן שחייה נכונה, מצמצמים את התנגדות המים, ומגבירים את המהירות. אז קחו מגבת והישענו לאחור.. ותהנו משעור שחייה נכונה.

עוד ב-  ספורט  

סיכום לימוד אקורדים פשוטים
 בסרטון זה מסכם רמון פריד מורה לגיטרה, את סדרת הסרטים העוסקת בלימוד אקורדים פשוטים. בסדרה זו הסביר והדגים רמון לכל חובבי הגיטרה שיעורי וידאו לאקורדים קלים. בזכות שיעורי וידאו אלה לימוד אקורדים מעולם לא היה קל יותר.

עוד ב-  לימודים וטכנולוגיה  

עינטוז בריקודי בטן
בסרטון הקרוב מדגימה עמליה כהן, שהיא מורה לריקודי בטן ונותנת שיעורים בריקודי בטן לקבוצות או פרטיים, איך מתחילים ריקוד בטן ומשלבים שיקשוק ועינטוז אגן לצלילי המוזיקה. מתוך הDVD ללימוד ריקודי בטן בוידאו - הריקוד הוא חיי - של עמליה כהן.

עוד ב-  לימודים וטכנולוגיה  

 
 

 
רשימת מומחים הצטרפות צור קשר דף הבית