חיות
ספורט
יצירה
ופנאי
משפחה
ויחסים
בריאות
ולייף-סטייל
אופנה
ויופי
בגינה
ובבית
כלכלה
ועסקים
לימודים
וטכנולוגיה
חוק
ורשויות
 
  עמוד בית >> לימודים וטכנולוגיה >>  גיטרה  
איך לנגן סולם פנטטוני מינורי
Get the Flash Player Loading . . .
איך לנגן סולם פנטטוני מינורי
Share |
לכל מי שרוצה שיעורי גיטרה באינטרנט ללמוד איך להפיק מהגיטרה צלילים של גרוב, רוק, בלוז. בסולם מינורי שהוא בסיסי וחשוב בלימוד גיטרה. בסרטון ברק עם שלם שהוא מורה לגיטרה מסביר ונותן הדגמה לניגון הסולם.
[סרטון זה נצפה : 30,889 פעמים]
קח קוד להטמעה:
קח קישור לסרטון:
? מה דעתך לפרגן
 
שירות לגולשים

רוצה לדעת לדבר ספרדית?

איך תוכלו ללמוד ספרדית בצורה קלה ומהירה?

מה הן האפשרויות? ומה מומלץ שתדעו בנושא...

למידע נוסף על לימוד ספרדית < -לחץ כאן! 


 
תגיות פופלריות
חיות ספורט בריאות ויופי הורים מחשבים כלביםאופנה כלכלה ועסקים לימודיםחוק ורשויות יצירה פנאי חתולים טבעת טודו וידאו סרטים ילדים תינוקות כלבים אופנה עבודות עץ טיפים טיוליםבנייה אינטרנט תעבורה נדל"ן ציפורים סוסים צורפות עיסוי שיאצו פילאטיס ריקוד קרב מגע אופניים
 
 
 
על המומחה
ברק עם שלם, מורה לגיטרה ומנהל אתר לימוד הגיטרות tab4u.com
כרטיס מומחה שלח דוא”ל למומחה SMS למומחה חינם
 


סרטונים בנושא
מקצבים לגיטרה
שיעור גיטרה למתחילים
לימוד אקורד G7
לימוד אקורד Dm די מינור
אקורדים AM C
שיעור גיטרה למתחילים
אקורד עם גשר
לימוד אקורד E
לימוד אקורד A
כיוון גיטרה
איך לנגן סולם פנטטוני מינורי
צלילים בסיסיים -2
 


ממומנים
ציוד לבניית טרריום
כיצד להתאים תרמיל גב למסע
בטיחות ילדים בקיץ
 
עוד ב- Tudu

לימוג אקורד Em אי מינור
גם אקורד אי מינור, נחשב אחד מהאקורדים הקלים שמלמד מורה הגיטרה רמון פריד.  בהמשך למפתח אקורדים כפי שמסביר רמון תראו מגוון אקורדים בסיסיים שכל מי שמנגן בגיטרה ישמח ללמוד ולבצע.

עוד ב-  לימודים וטכנולוגיה  

נהיגה בסיבוב ובלימת חרום

סרטון זה מתחום נהיגה מתקדמת מתאר בלימת חרום שיכולה להיות חוויה מלחיצה בנהיגה. מומחה הנהיגה איתי אלון, מחברת אלטרנתיבי המעביר קורסי נהיגה מתקדמת מסביר איזה כוחות פועלים על הרכב, וכיצד ניתן לבצע בלימת חרום, טוב יותר. שתהיה לכם נהיגה בטוחה.

עוד ב-  בגינה ובבית  

סט תרגילים לחיטוב רגליים
אדם רובנס מאמן כושר אישי מדגים כאן סט תרגילים מגוון לאימון לחיזוק הרגליים. אימון עם מדריך כושר אישי צמוד יעזור לכם להגיע לתוצאות טובות יותר ובזמן קצר יותר.  תרגילי הכושר לחיטוב הגוף כוללים שילוב של כדור פיטבול, גומיות כוח, מדרגה ועוד..

עוד ב-  ספורט  

מתגרשים - 4 - בית דין רבני

 בסרט זה מסבירה יעל גיל, עורכת דין לדיני משפחה ומעמד אישי וגרושין, על חלוקת רכוש והסמכויות והאפשרויות הפתוחות בפני זוגות שמתגרשים, בפניה לבתי משפט ובית דין רבני. עו"ד יעל מסבירה אילו תחומים ניתן לכרוך יחד בהסכם הגרושין בבית דין רבני ומול אילו רשויות. לחצו כאן מידע נוסף על הסדרי ראיה.

עוד ב-  חוק ורשויות  

שלשולים ונגיף הרוטה

רוב מקרי השלשולים אצל תינוקות וילדים הינו בחורף. כפי שמסביר פרופ' שי אשכנזי, מנהל מח' בבית חולים שניידר, רוב השלשולים וההקאות נגרמים מנגיף הרוטה, מלווים בחום גבוה והקאות. נטוניוז ערוץ הצרכנות. לחצו כאן למידע נוסף על מחלות חורף בילדים. המידע הינו כללי ואינו מחליף בדיקת רופא.

עוד ב-  בריאות ולייף-סטייל  

ציוד שיעשה לכם את המסע
ישנם מספר פריטים שהם לא חובה בציוד למחנאות, אך כמו שק שינה טוב הם יכולים לפעמים לשדרג לכם את החוויה. ציוד למחנאות שלרוב תראו מקצוענים מחזיקים. בסרטון זה מסביר תומר אולמן מומחה מחנות טונדרה לציוד למחנאות, איזה ציוד הוא ממליץ לקחת על מנת שההנאה מהטיול תהיה שלמה.

עוד ב-  ספורט  

לימוד אקורד Dm די מינור

בהמשך לסידרת הוידאו של מדריך אקורדים של רמון פריד, להלן סרטון הדרכה לעוד אחד מהאקורדים הפשוטים שנקרא די מינור Dm. למידת אקורדים בוידאו הינה קלה ושימושית למי שמעוניין לקבל חיזוק לניגון של אקורדים ישראלים.

עוד ב-  לימודים וטכנולוגיה  

קיפולי בלונים - כלב

בסרטון זה מלמד הלהטוטן גיא גאגלינג איך עושים קיפולי בלונים לצורות, והפעם איך עושים מבלוני צורות כלב. ראו כיצד גיא בכמה קיפולים הופך בלון ארוך לכלבלב חמוד. את אותה שיטה אפשר לעשות גם בלוני צורות של גירפה.

עוד ב-  יצירה ופנאי  

ריקוד טנגו ארגנטינאי מתקדם

אם אתם כבר יודעים לרקוד טנגו ארגנטינאי, אתם מוזמנים לשפר את היכולת שלכם וללמוד ריקוד טנגו ברמה יותר מתקדמת. את שיעור הוידאו הזה מביאים לכם המורים הנבחרים של בית הספר לריקוד של דאנס תל אביב.

עוד ב-  לימודים וטכנולוגיה  

 
 

 
רשימת מומחים הצטרפות צור קשר דף הבית