חיות
ספורט
יצירה
ופנאי
משפחה
ויחסים
בריאות
ולייף-סטייל
אופנה
ויופי
בגינה
ובבית
כלכלה
ועסקים
לימודים
וטכנולוגיה
חוק
ורשויות
 
  עמוד בית >> לימודים וטכנולוגיה >>  גיטרה  
איך לנגן סולם פנטטוני מינורי
Get the Flash Player Loading . . .
איך לנגן סולם פנטטוני מינורי
Share |
לכל מי שרוצה שיעורי גיטרה באינטרנט ללמוד איך להפיק מהגיטרה צלילים של גרוב, רוק, בלוז. בסולם מינורי שהוא בסיסי וחשוב בלימוד גיטרה. בסרטון ברק עם שלם שהוא מורה לגיטרה מסביר ונותן הדגמה לניגון הסולם.
[סרטון זה נצפה : 31,259 פעמים]
קח קוד להטמעה:
קח קישור לסרטון:
? מה דעתך לפרגן
 
שירות לגולשים

רוצה לדעת לדבר ספרדית?

איך תוכלו ללמוד ספרדית בצורה קלה ומהירה?

מה הן האפשרויות? ומה מומלץ שתדעו בנושא...

למידע נוסף על לימוד ספרדית < -לחץ כאן! 


 
תגיות פופלריות
חיות ספורט בריאות ויופי הורים מחשבים כלביםאופנה כלכלה ועסקים לימודיםחוק ורשויות יצירה פנאי חתולים טבעת טודו וידאו סרטים ילדים תינוקות כלבים אופנה עבודות עץ טיפים טיוליםבנייה אינטרנט תעבורה נדל"ן ציפורים סוסים צורפות עיסוי שיאצו פילאטיס ריקוד קרב מגע אופניים
 
 
 
על המומחה
ברק עם שלם, מורה לגיטרה ומנהל אתר לימוד הגיטרות tab4u.com
כרטיס מומחה שלח דוא”ל למומחה SMS למומחה חינם
 


סרטונים בנושא
שיעור גיטרה למתחילים
לימוד אקורד Dm די מינור
לימוד אקורד C
שיעור גיטרה למתחילים
טכניקה לגטו - 3
אקורדים AM C
לימוג אקורד Em אי מינור
לימוד אקורד A
לימוד אקורד G7
לימוד אקורד E
איך לנגן סולם פנטטוני מינורי
לימוד אקורד A7
 


ממומנים
ציוד לבניית טרריום
כיצד להתאים תרמיל גב למסע
בטיחות ילדים בקיץ
 
עוד ב- Tudu

תרגילים לחיטוב הבטן

מאמן כושר פרטי מדגים כאן בסדרה של תרגילי בטן כיצד ניתן לעשות תרגילים מאד מגוונים לחיטוב הבטן. אדם רובנס הוא אחד ממאמני הכושר האישיים בתל אביב. מציג מגוון רחב ואנרגטי של תרגילי כושר לחיטוב הגוף.

עוד ב-  ספורט  

תזונה לספורטאים
בסרט הקרוב תוכלו לקבל כמה עצות לתזונה אחר ספורט. מציגה את המידע נאוה רוזנפלד שהיא דיאטנית קלינית. אם אתם או הילדים שלכם מתאמנים בספורט, שווה ללמוד מה כדי לאכול לפני ואחרי.

עוד ב-  בריאות ולייף-סטייל  

פילוח לקוחות

שיווק היא אומנות שכאשר מיישמים אותה רואים ומרגישים את התוצאות. אחת מפעילויות השיווק בעסק קטן היא פילוח לקוחות. כיצד עושים פילוח שוק, למה זה חשוב לפלח את השוק ? בסרטון הקרוב מסבירה שפי ספרן כרמי מומחית לייעוץ שיווקי על חשיבות פילוח לקוחות בעסק קטן.

עוד ב-  כלכלה ועסקים  

פילאטיס להקלה על כאבי גב תחתון

בסרטון זה מסבירה מאיה בן יעקוב מסטודיו מאיה פילאטיס, כיצד ניתן להקל על כאבים בגב התחתון בעזרת תרגילי פילאטיס המתבצעים על הרצפה. כפי שפיתח ג'וזף פילאטיס  אבי שיטת הפילאטיס. הנחייה מדוייקת תקבלו בכל סטודיו לפילאטיס או פילאטיס DVD.

עוד ב-  בריאות ולייף-סטייל  

סימני מצוקה בציורי ילדים
מיכל וימר שעוסקת באבחון ציורי ילדים, ופענוח ציורי ילדים, מסבירה ומראה אילו סימנים יכולים להצביע על מצוקה ולעזור להורים בהבנת ציורי ילדים.  הורים שרגילים לומר רק "וואו" על כל ציור מהגן יוכלו לקבל בסרט הדרכה זה מידע שיעזור להם בניתוח ציורים, מועיל ומעניין.

עוד ב-  משפחה ויחסים  

קסם המטבע הנעלם
בסרטון הדרכה זה מראה רונן נחמן שהוא קוסם של מבוגרים ואמן קסמים וטלפתיה, מלמד איך עושים קסם העלמת מטבע, להפתיע את החברים ולהעלים מטבע ישר לתוך הרגל.. קחו מחברים מטבע של 5 שקלים, (10 שקלים אפילו עדיף..) והעלימו אותו מול עיניהם המשתהות. אבראקדברה.. זו ההזדמנות ללמוד קסמים.

עוד ב-  יצירה ופנאי  

פילאטיס קאדילק
 במכון פילאטיס תמצאו מכשיר פילאטיס גדול עמוס רצועות וקפיצים הנקרא קאדילק. בסרטי הדרכה אלה מדגימה תמר צחי מנהלת סטודיו תמר לפילאטיס ביצוע נקי של תרגיל על מכשיר הקאדילק. תרגילי פילאטיס נוספים לרשותכם באוסף סרטי הפילאטיס בקטגוריה.

עוד ב-  בריאות ולייף-סטייל  

איך להצליח בדיאטה חדשה
הדיאטנית הקלינית מסבירה ונותנת כאן כמה טיפים חכמים שיסייעו לכם להתחיל דיאטה חדשה. שווה לשמוע וללמוד מפי הדיאטנית נאוה רוזנפלד, איך להצליח בדיאטה חדשה.

עוד ב-  בריאות ולייף-סטייל  

הידרותרפיה - לכאבי גב

טיפול הידרוטרפיה בבריכה מאפשר לבצע תרגילים שעל פני היבשה היו מפעילים לחץ גדול על הגב. בסרטים של אורי סלע מעולם המים, תראו תרגילי הידרוטרפיה לשחרר כאבים בגב התחתון. תרגילים תנועה מבוקרים של טיפול במים. תוכלו לצפות בלימודי הידרותרפיה בסרטים.

עוד ב-  בריאות ולייף-סטייל  

 
 

 
רשימת מומחים הצטרפות צור קשר דף הבית