חיות
ספורט
יצירה
ופנאי
משפחה
ויחסים
בריאות
ולייף-סטייל
אופנה
ויופי
בגינה
ובבית
כלכלה
ועסקים
לימודים
וטכנולוגיה
חוק
ורשויות
 
  עמוד בית >> לימודים וטכנולוגיה >>  גיטרה  
איך לנגן סולם פנטטוני מינורי
Get the Flash Player Loading . . .
איך לנגן סולם פנטטוני מינורי
Share |
לכל מי שרוצה שיעורי גיטרה באינטרנט ללמוד איך להפיק מהגיטרה צלילים של גרוב, רוק, בלוז. בסולם מינורי שהוא בסיסי וחשוב בלימוד גיטרה. בסרטון ברק עם שלם שהוא מורה לגיטרה מסביר ונותן הדגמה לניגון הסולם.
[סרטון זה נצפה : 30,785 פעמים]
קח קוד להטמעה:
קח קישור לסרטון:
? מה דעתך לפרגן
 
שירות לגולשים

רוצה לדעת לדבר ספרדית?

איך תוכלו ללמוד ספרדית בצורה קלה ומהירה?

מה הן האפשרויות? ומה מומלץ שתדעו בנושא...

למידע נוסף על לימוד ספרדית < -לחץ כאן! 


 
תגיות פופלריות
חיות ספורט בריאות ויופי הורים מחשבים כלביםאופנה כלכלה ועסקים לימודיםחוק ורשויות יצירה פנאי חתולים טבעת טודו וידאו סרטים ילדים תינוקות כלבים אופנה עבודות עץ טיפים טיוליםבנייה אינטרנט תעבורה נדל"ן ציפורים סוסים צורפות עיסוי שיאצו פילאטיס ריקוד קרב מגע אופניים
 
 
 
על המומחה
ברק עם שלם, מורה לגיטרה ומנהל אתר לימוד הגיטרות tab4u.com
כרטיס מומחה שלח דוא”ל למומחה SMS למומחה חינם
 


סרטונים בנושא
סיכום לימוד אקורדים פשוטים
לימוד אקורד G7
לימוד אקורד A
שיעור גיטרה למתחילים
לימוד אקורד C
לימוד אקורד G
לימוד אקורד Dm די מינור
טכניקה לגטו - 3
הכרות עם שלושה סוגי גיטרות
אקורדים AM C
לימוד אקורד E
לימוג אקורד Em אי מינור
 


ממומנים
ציוד לבניית טרריום
כיצד להתאים תרמיל גב למסע
בטיחות ילדים בקיץ
 
עוד ב- Tudu

במידה ונתפסת נוהג בשכרות
אם שותים לא נוהגים. שמרו על הבטיחות שלכם בדרכים. אך אם הסתבכתם עם המשטרה בנושאי תעבורה, אם נעצרתם על נהיגה בשכרות, עורך דין מומחה לתחום תעבורה נותן בסרט זה מידע כיצד נכון להתנהג במידה ונתפסת נוהג בשכרות. מה לעשות ומה לא לעשות כדי לא להסתבך עוד יותר. סעו בזהירות.

עוד ב-  חוק ורשויות  

ציוד שיעשה לכם את המסע
ישנם מספר פריטים שהם לא חובה בציוד למחנאות, אך כמו שק שינה טוב הם יכולים לפעמים לשדרג לכם את החוויה. ציוד למחנאות שלרוב תראו מקצוענים מחזיקים. בסרטון זה מסביר תומר אולמן מומחה מחנות טונדרה לציוד למחנאות, איזה ציוד הוא ממליץ לקחת על מנת שההנאה מהטיול תהיה שלמה.

עוד ב-  ספורט  

פיתוח גב רחב
אימון פיתוח גוף מהיר בחדר כושר יכלול את מכשיר פיתוח מסת שריר של הגב גם בחלק הרחב העליון. שימו לב להסבר על שני סוגי תרגילים לגב של אמנון גאון מדריך מוסמך לפיתוח גוף, ונשיא איגוד פיתוח הגוף נ.א.ב.א ישראל. לפני אימון התייעצו עם מדריך מוסמך.

עוד ב-  ספורט  

קישוט עוגה עם עלים מבצק סוכר
קישוט עוגה בפרחים מבצק סוכר, מעשיר כל עוגת יום הולדת או אירוע. בסרטון זה מסבירה זהבה הולצמן מומחית לפיסול בבצק סוכר כיצד לשדרג את הפרחים עם עלים ירוקים מבצק סוכר. לעלים ניתן אחר כך להוסיף פרחים לקישוט עוגה מושלם.

עוד ב-  יצירה ופנאי  

לימוד אקורד A7

מורה הגיטרה רמון פריד מלמד בסרטון זה אודות אקורד A7. כמו שאר השעורים כאן, העוסקים באקורדים קלים, תראו כיצד מסביר רמון ומדגים שכל אחד בבית יוכל ללמוד. ללימוד בסרטים של אקורדים בסיסיים נוספים לחצו כאן.

עוד ב-  לימודים וטכנולוגיה  

מה עונים לחוקרי ביטוח

כאשר יש תביעה אזרחית מול ביטוח לאומי, לעיתים נשלחים חוקרי ביטוח לאסוף נתונים עבור חברות הביטוח. עורכת הדין שלהבת רובין שעוסקת ביעות ביטוח לאומי מסבירה מה עונים. המידע כללי ואינו תחליף לייעוץ משפטי.

עוד ב-  חוק ורשויות  

סוגי שמפו לכלבים
כל מי שעושה טיפול לכלב לבד, או הולך למספרה לכלבים שיעשו זאת בשבילו, יש כמה דברים שחשוב לדעת על רחיצת כלבים. אז קצת לפני שהכלב נעלם בתוך הקצף.. מסבירה עדי ממספרת כלבים כל מה שחשוב לכם דעת על החומרים הקשורים לרחיצת הכלב.

עוד ב-  חיות  

הכרות עם תרופות הומאופתיות
יש המון שאלות סביב נושא התרופות ההומאופתיות, רובם פשוט נובעים מבורות וחוסר ידע. נתלי מייזליץ עוסקת בהומאופתיה קלאסית, מאירה בסרטון זה את תחום התרופות ההומאופתיות במידע שיתכן ורבים לא מכירים אודות הומאופטיה.

עוד ב-  בריאות ולייף-סטייל  

תרגילי כוח לכתפיים
בסרטון הקרוב תראו מדריך כושר אישי מדגים אוסף נרחב של תרגילי כוח לחיזוק הכתפיים. בתרגילי כושר לחיטוב הגוף משתמש כאן אדם רובנס מאמן כושר אישי - באביזרים נוספים שהופכים את האימון לצבעוני מעניין. 

עוד ב-  ספורט  

 
 

 
רשימת מומחים הצטרפות צור קשר דף הבית