חיות
ספורט
יצירה
ופנאי
משפחה
ויחסים
בריאות
ולייף-סטייל
אופנה
ויופי
בגינה
ובבית
כלכלה
ועסקים
לימודים
וטכנולוגיה
חוק
ורשויות
 
  עמוד בית >> לימודים וטכנולוגיה >>  גיטרה  
איך לנגן סולם פנטטוני מינורי
Get the Flash Player Loading . . .
איך לנגן סולם פנטטוני מינורי
Share |
לכל מי שרוצה שיעורי גיטרה באינטרנט ללמוד איך להפיק מהגיטרה צלילים של גרוב, רוק, בלוז. בסולם מינורי שהוא בסיסי וחשוב בלימוד גיטרה. בסרטון ברק עם שלם שהוא מורה לגיטרה מסביר ונותן הדגמה לניגון הסולם.
[סרטון זה נצפה : 30,071 פעמים]
קח קוד להטמעה:
קח קישור לסרטון:
? מה דעתך לפרגן
 
שירות לגולשים

רוצה לדעת לדבר ספרדית?

איך תוכלו ללמוד ספרדית בצורה קלה ומהירה?

מה הן האפשרויות? ומה מומלץ שתדעו בנושא...

למידע נוסף על לימוד ספרדית < -לחץ כאן! 


 
תגיות פופלריות
חיות ספורט בריאות ויופי הורים מחשבים כלביםאופנה כלכלה ועסקים לימודיםחוק ורשויות יצירה פנאי חתולים טבעת טודו וידאו סרטים ילדים תינוקות כלבים אופנה עבודות עץ טיפים טיוליםבנייה אינטרנט תעבורה נדל"ן ציפורים סוסים צורפות עיסוי שיאצו פילאטיס ריקוד קרב מגע אופניים
 
 
 
על המומחה
ברק עם שלם, מורה לגיטרה ומנהל אתר לימוד הגיטרות tab4u.com
כרטיס מומחה שלח דוא”ל למומחה SMS למומחה חינם
 


סרטונים בנושא
סיכום לימוד אקורדים פשוטים
לימוד אקורדים C
לימוד אקורד A7
שיעור גיטרה למתחילים
אקורדים AM C
לימוד אקורד Dm די מינור
כיוון גיטרה
הכרות עם שלושה סוגי גיטרות
לימוד אקורד C
שיעור גיטרה למתחילים
צלילים בסיסיים -2
לימוד אקורד G7
 


ממומנים
ציוד לבניית טרריום
כיצד להתאים תרמיל גב למסע
בטיחות ילדים בקיץ
 
עוד ב- Tudu

חיטוב הבטן וירכיים

בסרטון הדרכה זה מציגה תמי קיס, מאמנת בכירה לעיצוב הגוף וחיטוב על פי שיטת CORE, סדרת תרגילים לחיטוב הירכיים ועיצוב הגוף הבטן. תמי קיס מקפידה על תנועה מבוקרת והעברת משקל להפחתת העומס באימון אירובי אפקטיבי.

עוד ב-  ספורט  

שחייה ותרגול נשימה

תרגול נשימה בשיעור שחייה נועד לגרום למתאמן להתרגל לתזמון נכון בין פעולת הנשימה וגריפת המים. על פי שיטת WEST תיזמון הנשימה בלימוד שחייה חשוב לקורדינציה ולהפחתת הלחץ על הצוואר והגב התחתון. בסרטי הדרכה אלה מסביר אורי סלע מנהל מקצועי של 'עולם המים' כיצד לעשות זאת.

עוד ב-  ספורט  

לימוד טכניקה בסיסית בשחייה

אחת הטכניקות הבסיסיות בלימוד שחייה היא למתוח את היד לפנים בזמן גריפת מים. גוף צר וארוך מתקדם חלק יותר ומהר יותר במים. על פי שיטת TI Total Immersion שגדי כץ הוא מדריך בכיר בה, שכלול תנועות אלה מסייע ללימוד שחיה למבוגרים ולמי שרוצה ללמוד לשחות בקלות וללא מאמץ.

עוד ב-  ספורט  

אפשר להתחיל גם ברחוב
לכל מי שרוצה הצלחה בדייטינג ושלא מוצא איפה ואיך להתחיל עם בנות, לכל מי שחושב שכבר לא נותרו בנות להכיר בדייטינג, לכל אלה מומחי התקשורת של Dmen תרבות גברית אומרים.. תפקחו את העיניים, בנות יפות ומקסימות יש גם ברחוב, ומי שיודע יכול להתחיל עם בנות בכל מקום ובכל מצב, ומי שלא.. יכול ללמוד.

עוד ב-  משפחה ויחסים  

משקולות חתירה לפנים
מאמני הכושר של אתר נטוגרין NetoGreen.co.il מסבירים על תרגילי משקולות בבית. כאן למשל בתרגילי כוח בבית אלה חשוב להתאים את מספר החזרות כפי שמסביר אלי סדרס בסרטון על תרגילי סיבולת. תנועה מבוקרת והקפדה על נשימות חשובים לתוצאה מיטבית.

עוד ב-  ספורט  

עוד לא אהבתי די

ריקוד: יענקלה לוי, 1977. לחן ומילים: נעמי שמר. הריקוד חובר בשנת 1977, מייד עם הופעת השיר. הריקוד אהוד מאוד בחוגי המתחילים, משלב בתוכו צעדות יסוד כמו  - שיכול חילוף, צעדות כפיפה ועוד המופיעות כמעט בכל הריקודים. לימוד ריקודי עם למתחילים ומתקדמים על ידי ירון מישר.

עוד ב-  לימודים וטכנולוגיה  

שכנוע ילדים לאוכל חדש

בסרטון זה נותנת נאוה רוזנפלד שהיא דיאטנית קלינית עצות למי שמנסה לשכנע את הילד לנסות אוכל חדש. אוסף של טיפים מפי תזונאית ילדים שאולי יעזרו לכם להצליח לגוון את תזונת הילדים.

עוד ב-  בריאות ולייף-סטייל  

התמודדות עם ריבים בין אחים
בסרטון זה אילנה מלייף-סנטר נותנת יעוץ חשוב להורים כיצד להתמודד עם ריבים בין אחים, איך לפתח כישורים רגשיים אצל ילדים ונוער. בזכות תקשורת נכונה במשפחה הורים יכולים לעזור לאחים להביע רגשות, למצא פתרונות, וליישב ריבים.

עוד ב-  משפחה ויחסים  

צי קונג 1

דרך אימון בצ'י קונג ,אנו מאפשרים פתיחה של המרידיאנים והזרמת הצ'י בצורה טובה ומאוזנת לגוף. בלימודי צ'י קונג שמים דגש על נשימה והתנועה. מדריך ומסביר אוג'ס מאמן בצי קונג וטאי צ'י.

עוד ב-  בריאות ולייף-סטייל  

 
 

 
רשימת מומחים הצטרפות צור קשר דף הבית