חיות
ספורט
יצירה
ופנאי
משפחה
ויחסים
בריאות
ולייף-סטייל
אופנה
ויופי
בגינה
ובבית
כלכלה
ועסקים
לימודים
וטכנולוגיה
חוק
ורשויות
 
  עמוד בית >> לימודים וטכנולוגיה >>  גיטרה  
איך לנגן סולם פנטטוני מינורי
Get the Flash Player Loading . . .
איך לנגן סולם פנטטוני מינורי
Share |
לכל מי שרוצה שיעורי גיטרה באינטרנט ללמוד איך להפיק מהגיטרה צלילים של גרוב, רוק, בלוז. בסולם מינורי שהוא בסיסי וחשוב בלימוד גיטרה. בסרטון ברק עם שלם שהוא מורה לגיטרה מסביר ונותן הדגמה לניגון הסולם.
[סרטון זה נצפה : 30,602 פעמים]
קח קוד להטמעה:
קח קישור לסרטון:
? מה דעתך לפרגן
 
שירות לגולשים

רוצה לדעת לדבר ספרדית?

איך תוכלו ללמוד ספרדית בצורה קלה ומהירה?

מה הן האפשרויות? ומה מומלץ שתדעו בנושא...

למידע נוסף על לימוד ספרדית < -לחץ כאן! 


 
תגיות פופלריות
חיות ספורט בריאות ויופי הורים מחשבים כלביםאופנה כלכלה ועסקים לימודיםחוק ורשויות יצירה פנאי חתולים טבעת טודו וידאו סרטים ילדים תינוקות כלבים אופנה עבודות עץ טיפים טיוליםבנייה אינטרנט תעבורה נדל"ן ציפורים סוסים צורפות עיסוי שיאצו פילאטיס ריקוד קרב מגע אופניים
 
 
 
על המומחה
ברק עם שלם, מורה לגיטרה ומנהל אתר לימוד הגיטרות tab4u.com
כרטיס מומחה שלח דוא”ל למומחה SMS למומחה חינם
 


סרטונים בנושא
מקצבים לגיטרה
לימוד אקורד A
לימוג אקורד Em אי מינור
שיעור גיטרה למתחילים
אקורדים AM C
לימוד אקורד A7
לימוד אקורד G
כיוון גיטרה
טכניקה לגטו - 3
לימוד אקורד G7
לימוד אקורדים C
הכרות עם שלושה סוגי גיטרות
 


ממומנים
ציוד לבניית טרריום
כיצד להתאים תרמיל גב למסע
בטיחות ילדים בקיץ
 
עוד ב- Tudu

במידה ונתפסת נוהג בשכרות
אם שותים לא נוהגים. שמרו על הבטיחות שלכם בדרכים. אך אם הסתבכתם עם המשטרה בנושאי תעבורה, אם נעצרתם על נהיגה בשכרות, עורך דין מומחה לתחום תעבורה נותן בסרט זה מידע כיצד נכון להתנהג במידה ונתפסת נוהג בשכרות. מה לעשות ומה לא לעשות כדי לא להסתבך עוד יותר. סעו בזהירות.

עוד ב-  חוק ורשויות  

חתירה 6 - עבודת רגליים
בשעורי שחיה בסגנון חתירה לתנועת הרגליים יש חשיבות רבה גם להתקדמות וגם לציפה. בשיעורי שחיה יקפידו על קצב התנועות והתזמון ישפיעו על המאמץ הדרוש וכושר הנחוץ לשחיית חתירה אפקטיבית. אורי סלע מעולם המים מסביר על תנועות הרגליים בשחיית חתירה

עוד ב-  ספורט  

שזירת פרחים לשולחן חג

בזמן אירוח נהוג להשקיע גם בעיצוב השולחן. חני אנקרי מומחית לשזירת פרחים ב SendFlowers.co.il מראה בקורס שזירת פרחים , מפרחים שיש בכל בית. את עיצוב פרחים אפשר להניח במרכז שולחן החג וכך להוסיף לאווירה החגיגית. חג שמח. לקורס שזירת פרחים בוידאו צפו בסרט הנוסף של חני אנקרי.

עוד ב-  יצירה ופנאי  

גישת שיקום פיסיקלי
בסרטון הקרוב מרחיב פרופ יורם קופרט על הגישה השיקומית הנהוגה במרכז השיקום. הגישה לשיקום פיסיקלי נהוגה על מנת לסייע לחולים בתופעות של פריצת דיסק דלקת פרקים ואוסטיופורוזיס

עוד ב-  בריאות ולייף-סטייל  

בטיחות ילדים באמבטיה

בטיחות באמבטיה - ילדים נפגעים באמבטיה. אירועים של כוויה ממים חמים, החלקה על משטחים רטובים וטביעה יכולים להתרחש ברגע של חוסר תשומת לב. אסור להשאיר ילדים עד גיל 5 באמבטיה ללא השגחה. אורלי סלבינגר מנכ"ל ארגון בטרם לבטיחות ילדים מסבירה עוד בסרטי בטיחות חשובים להורים. לכיסא בטיחות לתינוק, התאמת בוסטר או מושב בטיחות לתינוק.

עוד ב-  בגינה ובבית  

שווק ומכירות - בעסק שלך

שיווק ומכירות הן החמצן של העסק, ללא כניסת לקוחות, וללא מכירות מוצרים ושרותים לעסק חדש אין זכות קיום. בכל הכנת תוכנית עסקית מתייחסים להקמת מערך שיווק לעסק. אך כיצד מקימים מערך כזה ? מה רצוי שיהיה במערך שיווק לעסק קטן ? את כל המידע מעביר בצורה רהוטה עפר לנדוי מנכ"ל חברת Upto10 המלווה ומייעצת לעסקים קטנים.

עוד ב-  כלכלה ועסקים  

שינוי צבע סלקטיבי באפטר אפקטס

במדריך מצולם זה תלמד כיצד ניתן לבצע תיקוני צבע סלקטיבים בתוכנת אפטר אפקטס. איך להשאיר בזמן עיצוב וידיאו צבעים מסויימים ואיך להפוך את כל השאר לשחור לבן. כל זאת באמצעות תוכנת אפטר אפקטס בעזרת כלי בשם Hue Saturation. מדריכים נוספים מורכבים יותר נמצאים באתר sternfx.com בעמוד הטיפים. מדגים ומסביר ערן שטרן מומחה בתוכנות הוידיאו המקצועיות של חברת אדובי אפטר אפקטס .

עוד ב-  לימודים וטכנולוגיה  

תרגילי כוח לכתפיים
בסרטון הקרוב תראו מדריך כושר אישי מדגים אוסף נרחב של תרגילי כוח לחיזוק הכתפיים. בתרגילי כושר לחיטוב הגוף משתמש כאן אדם רובנס מאמן כושר אישי - באביזרים נוספים שהופכים את האימון לצבעוני מעניין. 

עוד ב-  ספורט  

חתירה 3 - גובה המרפק
בסרט הקרוב של לימוד שחייה בסגנון חתירה, מסביר אורי סלע מנהל מקצועי של עולם המים, מאמן לימוד שחיה למבוגרים כיצד הוצאת המרפק והמרחק שלו מהראש, יכולים לייצר בזמן שעורי שחיה תנועת חתירה נעימה וקלה יותר עבור הגב והכתפיים.  כאשר בשעורי שחיה מבצעים מאות ואלפי תנועות כאלו, הלחץ מצטבר יכול להזיק.

עוד ב-  ספורט  

 
 

 
רשימת מומחים הצטרפות צור קשר דף הבית