חיות
ספורט
יצירה
ופנאי
משפחה
ויחסים
בריאות
ולייף-סטייל
אופנה
ויופי
בגינה
ובבית
כלכלה
ועסקים
לימודים
וטכנולוגיה
חוק
ורשויות
 
  עמוד בית >> לימודים וטכנולוגיה >>  גיטרה  
איך לנגן סולם פנטטוני מינורי
Get the Flash Player Loading . . .
איך לנגן סולם פנטטוני מינורי
Share |
לכל מי שרוצה שיעורי גיטרה באינטרנט ללמוד איך להפיק מהגיטרה צלילים של גרוב, רוק, בלוז. בסולם מינורי שהוא בסיסי וחשוב בלימוד גיטרה. בסרטון ברק עם שלם שהוא מורה לגיטרה מסביר ונותן הדגמה לניגון הסולם.
[סרטון זה נצפה : 30,776 פעמים]
קח קוד להטמעה:
קח קישור לסרטון:
? מה דעתך לפרגן
 
שירות לגולשים

רוצה לדעת לדבר ספרדית?

איך תוכלו ללמוד ספרדית בצורה קלה ומהירה?

מה הן האפשרויות? ומה מומלץ שתדעו בנושא...

למידע נוסף על לימוד ספרדית < -לחץ כאן! 


 
תגיות פופלריות
חיות ספורט בריאות ויופי הורים מחשבים כלביםאופנה כלכלה ועסקים לימודיםחוק ורשויות יצירה פנאי חתולים טבעת טודו וידאו סרטים ילדים תינוקות כלבים אופנה עבודות עץ טיפים טיוליםבנייה אינטרנט תעבורה נדל"ן ציפורים סוסים צורפות עיסוי שיאצו פילאטיס ריקוד קרב מגע אופניים
 
 
 
על המומחה
ברק עם שלם, מורה לגיטרה ומנהל אתר לימוד הגיטרות tab4u.com
כרטיס מומחה שלח דוא”ל למומחה SMS למומחה חינם
 


סרטונים בנושא
טכניקה לגטו - 3
שיעור גיטרה למתחילים
כיוון גיטרה
איך לנגן סולם פנטטוני מינורי
שיעור גיטרה למתחילים
לימוד אקורד Dm די מינור
מקצבים לגיטרה
אקורד עם גשר
לימוד אקורד G
לימוד אקורד A7
לימוד אקורד G7
הכרות עם שלושה סוגי גיטרות
 


ממומנים
ציוד לבניית טרריום
כיצד להתאים תרמיל גב למסע
בטיחות ילדים בקיץ
 
עוד ב- Tudu

קסם הכפלת הכסף

איך עושים קסם ומכפילים את הכסף.. האם לא הייתם רוצים ללמוד איך עושים קסמים כאלה ? בסרטון הקרוב מלמד קליוסטרו הקוסם, קסם נחמד ולא קשה שבו הוא מכפיל מטבע במכת יד אחת. באו ללמוד איך עושים קסמים, איך מכופפים כפיות כמו במופע קסמים.

עוד ב-  יצירה ופנאי  

איך לשמור על דיאטה בזמן חופשה
ענת לובלינסקי שעוסקת באימון אישי לשמירה על דיאטה תשתף אותכם בטיפים שיעזרו לכם לשמור על הדיאטה גם בזמן חופשה. כידוע דיאטה זה לא רק לספור קלוריות.. זה בעיקר עבודה עצמית. כמה טיפים חכמים לעבור את החופשה בלי לשבור דיאטה.

עוד ב-  בריאות ולייף-סטייל  

מושגים בהשקעות: תקן וגה

אחד הדברים החשובים בלימודי השקעות ובמחסר בבורסה הינו הכרות עם תקן וגה Vega Standard, תקן זה שבעצם ממיר אחוזים לנקודות מאפשר לבחון סטיות והערכות וחשוב ללימוד שוק ההון וניהול השקעות. מסביר ומרחיב עידו סמואל ממכללת בי ברוקר.

עוד ב-  כלכלה ועסקים  

נהיגה בסיבוב ובלימת חרום

סרטון זה מתחום נהיגה מתקדמת מתאר בלימת חרום שיכולה להיות חוויה מלחיצה בנהיגה. מומחה הנהיגה איתי אלון, מחברת אלטרנתיבי המעביר קורסי נהיגה מתקדמת מסביר איזה כוחות פועלים על הרכב, וכיצד ניתן לבצע בלימת חרום, טוב יותר. שתהיה לכם נהיגה בטוחה.

עוד ב-  בגינה ובבית  

שינוי צבע סלקטיבי באפטר אפקטס

במדריך מצולם זה תלמד כיצד ניתן לבצע תיקוני צבע סלקטיבים בתוכנת אפטר אפקטס. איך להשאיר בזמן עיצוב וידיאו צבעים מסויימים ואיך להפוך את כל השאר לשחור לבן. כל זאת באמצעות תוכנת אפטר אפקטס בעזרת כלי בשם Hue Saturation. מדריכים נוספים מורכבים יותר נמצאים באתר sternfx.com בעמוד הטיפים. מדגים ומסביר ערן שטרן מומחה בתוכנות הוידיאו המקצועיות של חברת אדובי אפטר אפקטס .

עוד ב-  לימודים וטכנולוגיה  

איך לטפל בפרעושים של כלבים
הקיץ הגיע ואיתו הטיפול בפרעושים, הכלבים מתחילים להתגרד ויש מה לעשות. בסרטון זה מסבירה עדי ממספרה לכלבים, כיצד יש להשתמש באמפולות לטיפול בפרעושים וטיפול בקרציות, מה לעשות ומה לא לעשות איתם. אז לפני שאתם מתחילים טיפול בכלב, צפו בסרטון הזה.

עוד ב-  חיות  

תרגילי מזרן לבטן שטוחה

תרגילי בטן אפשר לעשות בכל מקום כי לא נדרש ציוד מיוחד לתרגילי בטן. בסרטים הבאים מדגים דביר אלנקרי מאמן כושר אישי ממרכז אינרבודי, מגוון של תרגילים לבטן שטוחה שניתן לעשות בבית. תרגילים לחיזוק שרירי הבטן שכל אחד יכול לעשות. לחצו כאן לתרגילים לחיטוב ישבן או תרגילי כתפיים.

עוד ב-  ספורט  

מהו בונסאי
כולנו מכירים עצי נוי יפאנים, הם קטנים והם מעוצבים. אך מהו באמת עץ בונסאי, אילו עצים מתאימים להיות עצי בונסאי, מה משמעות השם.. בסרט זה יסביר אלון ליברמן מגדל ובעל משתלת עצי בונסאי - מהו בונזאי.

עוד ב-  בגינה ובבית  

תרגילים לחיטוב הבטן

מאמן כושר פרטי מדגים כאן בסדרה של תרגילי בטן כיצד ניתן לעשות תרגילים מאד מגוונים לחיטוב הבטן. אדם רובנס הוא אחד ממאמני הכושר האישיים בתל אביב. מציג מגוון רחב ואנרגטי של תרגילי כושר לחיטוב הגוף.

עוד ב-  ספורט  

 
 

 
רשימת מומחים הצטרפות צור קשר דף הבית