אחרי הדברה רצינית הכירו את הכלים לניקיון מושלם

שלמו פחות ! קבלו יותר !

מזיקים נמצאים בכל מקום ובכל עונות השנה אך עם מופיעים בעיקר לקראת האביב ובמיוחד בקיץ. יש קשת רחבה של מזיקים, אך יש את הפופולאריים ביותר והם העכברים, הג'וקים, הנמלים והברחשים. לכולם תכונות מזיקות במיוחד, וכשזה מגיע למקום העבודה – הדבר יכול להיות לא נעים במיוחד עבור העובדים, אך הוא גם יכול להוות בעיה כאשר ישנן דרישות ממקום העבודה בנושא תחזוקה וניקיון. אז איך מבצעים הדברה במקום העבודה ומתי, ואיך מנקים לאחר מכן? כל הפרטים בכתבה שלפניך.

סוגי הדברות

הדברה היא מונח שמאגד בתוכו סוגים רבים של הדברות מפני סוגים רבים של מזיקים. במפעלים, באזורי תעשייה ומסחר ובעסקים שונים ואף במשרדים קיים צורך מתמיד בהדברה מפני מזיקים שונים. ההדברה מיועדת לשמור על אזורים אלה נקיים, במיוחד אם הייעוד שלהם הוא מתן שירות ללקוחות. כאשר מדובר על עסקים הקשורים במידה כזו או אחרת להסעדה או לאוכל הדבר חשוב שבעתיים ובכל מקרה על מפעלים ועסקים לעמוד בתנאי משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה בכל הנוגע לסיווג העסק וההדברה בו.

כשאנו מדברים על הדברת מזיקים אנו מדברים על סוגים שונים של הדברות ובהם הדברה כימית, הדברה ירוקה בה נעשה שימוש בצמצום החומרים כימיקליים והדברה אורגנית. בדרך כלל בעסקים יעשה שימוש בהדברה כימית או הדברה משולבת ירוקה כדי להגביר את האפקטיביות שלה.

מתי נבצע הדברה בבית העסק?

בהתאם לצרכים של המקום, מיקומו והעסקים סביבו יקבע הצורך בהדברה. למשל, אם מדובר בעסק שנמצא במתחם מסעדות או בלב אזור תעשייה מיושן, תהיה הדברה אחרת עבור כל אחד מהם, וכך גם לגבי משרד שנמצא בלב מתחם חדש של משרדים נקיים וחדשים. ככלל הדברת מזיקים נעשית פעמיים בשנה או בהתאם לצורך. רבים יבחרו לבצע אותה לקראת העונה החמה ובאמצע העונה, אז המזיקים משגשגים במיוחד. עם זאת, יש לקחת בחשבון שמשרד הבריאות או המשרד לאיכות הסביבה יכולים להורות על תדירות גבוהה יותר של הדברות בהתאם לסוג העסק.

ניקיון לאחר הדברה – מדוע הוא נחוץ?

לאחר ביצוע ההדברה יש לנקות היטב את העסק באמצעות מכונת שטיפה ואמצעי ניקיון אחרים ויסודיים. לרוב, לאחר ההדברה העסק צריך לחזור ולתפקד על שלל עובדיו ולקוחותיו, ואין להשאיר שאריות הדברה מאחור כדי לא להוביל לסיכון עבור אף אחד. כדאי גם לדעת שכאשר הדברת מזיקים נעשית על ידי בעלי מקצוע המתמחים בכך, עבודת הניקיון שלאחר ההדברה הנה קלה ופשוטה בהרבה.

כיצד מבצעים ניקיון באופן יסודי?

 

לאחר כל סוג של הדברה מומלץ לבצע ניקיון יסודי שיכלול את שטיפת הרצפות, אוורור בית העסק, שטיפת הרהיטים השונים, ניקיון יסודי של כוסות וצלחות וניקיון המקומות בהם בוצעה ההדברה בפועל. לרוב מכונת שטיפה תוכל לספק את הניקיון המהיר והטוב ביותר לרצפה. מכונות שטיפה בלחץ מספקות ניקיון יסודי שמחטא את כל המשטחים במהירות וללא מאמץ, ניתן גם להשכיר את המכונה ולבצע את הניקיון לבד או לבחור בחברת הדברה לה יש מכונות כאלו כחלק משלים של עבודת ההדברה. כמו כן, כדאי לדעת שהכנה מיטבית של העסק לפני ההדברה תסייע לניקיון שלאחריו.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
אילוף כלב
תפקיד העקביות באילוף כלבים: עקרונות מפתח לתוצאות שנמשכות לזמן רב

עקביות נחשבת לרוב כאחת מאבני היסוד של תהליך אילוף כלבים מוצלח. זו לא רק הצעה אלא עיקרון בסיסי שעומד בבסיס כל תהליך עיצוב ההתנהגות של הכלב. בין אם אתם מלמדים פקודות ציות בסיסיות, מנסים לתקן התנהגויות לא רצויות או לעבוד על פקודות ותרגילים מתקדמים, עקביות היא המפתח להשגת תוצאות עם הכלב לטווח רחוק.

ביטוח לעסק
פוליסות ביטוח לעסק – מה היא כוללת ולמה זה חשוב?

אנחנו משקיעים לא זמן בתכנון, בנייה ופיתוח של העסק שלנו. לא משנה במה אנחנו מתעסקים ולמה משנה כמה גדול או קטן הוא, מי קהל היעד שלנו ומה המטרות שלנו, בסופו של דבר העסק שלנו הוא הגורם העיקרי אם לא היחידי שמייצר לנו פרנסה ומאפשר לנו לייצר הכנסות. אנחנו משקיעים את מיטב זמננו וכספנו בשביל לפתח אותו, בשביל שיכול לייצר עבורנו ביטחון כלכלי באופן עקבי.

וטרינר
למה כדאי לכם ללמוד קורס אח וטרינרי?

אח וטרינרי מספק טיפול מקצועי מלא חמלה לחיות המחמד שלנו מדי יום על ידי שילוב ההבנה התיאורטית מדעית עם ניסיון מעשי. כל מי שמחפש מקצוע מספק שבו הוא יכול להשפיע באופן מוחשי על חייהם של בעלי חיים ימצא את התפקיד של עוזר וטרינר כאידיאלי עבורו.

קוטל יתושים חשמלי – איזה לבחור כדי שיעשה את העבודה?

ככל שהטמפרטורות עולות, מספר הזבובים, היתושים ושאר החרקים המעופפים עולה בהתאם, ואתם בוודאי מחפשים את הדרך היעילה ביותר להיפטר מהם ולהרחיק אותם מהחצר שלכם. אחת השיטות היעילות ביותר שעומדות לרשותכם, היא קוטל היתושים החשמלי.

חצר
3 טיפים לטיפוח חצר נקייה ממזיקים

בית עם חצר מעניק חיים עם איכות גבוהה מאוד. ליתר דיוק, כשיש חצר יש פוטנציאל לבילויים כיפיים, לבד או עם חברים, אבל כדי לממש את הפוטנציאל חשוב להתנהל בחוכמה. במיוחד חובה לוודא שהחצר נקייה מחרקים שונים שעלולים לפגוע במידה ניכרת בהנאה שלכם. באופן דומה יש חרקים שפוגעים בצמחייה, וגם מהם חשוב להיפטר, ומהר. כאן בעמוד תמצאו 3 טיפים שימושיים שיעזרו לכם להרחיק את המזיקים ולמצות את השטח הפתוח.

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!