אילו שיטות קיימות להרחקת יונים?

שלמו פחות ! קבלו יותר !

לצערנו, לא פעם אנחנו נאלצים לחפש דרכים כיצד להתמודד עם מצבים בהם חיות שונות מפריעות לאורח החיים השגרתי שלנו ומונעות מאיתנו לתפקד בצורה סדירה. לרוב מדובר במזיקים קטנים כמו ג'וקים, יתושים, נמלים וכדומה. אך לעיתים מדובר בחיות קצת יותר משמעותיות אשר יוצרות ריח ולכלוך, וגורמות לנו אי נוחות מתמשכת.

הדוגמא הבולטת ביותר לכך, הן כמובן יונים. לצערנו, אנחנו נאלצים למצוא את עצמנו לא פעם מתמודדים עם יונים המבקשות לדגור במקום מסוים סביב המבנה או עליו, ואז אנחנו מוצאים את עצמנו מתמודדים עם מטרד שאם לא נטפל בו, הוא רק יגדל ויצבור יותר לכלוך, ריח לא נעים ודברים אחרים שהיינו מעדיפים להימנע מהם.

למה חשוב לעשות את זה?

לפני שנציג שיטות שונות להרחקת יונים בבית ומחוצה לו, חשוב להבין מדוע אנחנו צריכים לעשות את זה ובהקדם. אסור לנו לוותר או לדחות את זה, בוודאי שאסור לנו להסכים לחיות עם המצב כפי שהוא, מאחר וההשלכות עלולות להיות מאוד בעייתיות.

הסיבה לכך שחשוב מאוד שנעשה זאת, היא שאם אנחנו לא נטפל בבעיה אזי שהנזק עלול להיות מאוד קשה, לא רק סביבתית אלא גם בריאותית. אם יונים מחליטות לקונן במקום מסוים, אז אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם ריחות מאוד לא נעימים ולכלוך, שעלול לגרום לנו לקשיי נשימה, ולהעביר מחלות וזיהומים.

דוקרנים נגד יונים או אמצעים ושיטות אחרות להרחקת יונים לצמיתות, נועדו בסופו של דבר להגן עלינו, לא רק מפני זה שהיונים בוחרות לדגור במקום אלא גם מפני זה שהן עלולות לייצר סביבה לא נעימה, ואף להיות אלימות במידה מסוימת, בוודאי אם ננסה להרחיק אותן בצורות אחרות. לכן מוטב להקדים תרופה למכה ולהשתמש באמצעים כאלו.

אילו אמצעים יכולים לעזור לנו?

כאמור, דוקרנים נגד יונים היא אחת השיטות הטובות ביותר להתמודדות עם סיטואציה שכזו. מדובר בדוקרנים שיכולים למנוע מיונים לעמוד במקום מסוים. היונים מזהות זאת ולכן הן לא מגיעות אל הסביבה.

צריך לציין, דוקרנים נגד יונים לא גורמות נזק אמיתי ליונה, מאחר והיא לא מגיעה לאזור. לכן אין מה לחשוש שחס וחלילה הדוקרנים יגרמו לה לפגיעה פיזית. מה שכן, הם משנים את העיצוב והחזות של המקום.

מלבד דוקרנים, אנחנו יכולים למצוא גם רשתות שיכולות לכסות את פתחי החלון והמרפסת, וכך למנוע  מהיונים להתקרב ואף להיכנס אל תוך המבנה. אנחנו יכולים למצוא נורות עם אור חזק ומסנוור שמפריע ליונים לראות את הדרך, וכן אנחנו יכולים להתקין אלמנטים שמשמיעים רעש שגורמים אי נוחות ליונים.

עלינו לבחור את המתקנים המתאימים עבורנו, על פי אופי הבעיה וכן על פי אופי המבנה והמקום. למשל, אם אנחנו רוצים להרחיק יונים מגינה או חצר, אפשר להתקין דחלילים או אלמנטים דומים, שירחיקו אותן מהאזור.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
אילוף כלב
תפקיד העקביות באילוף כלבים: עקרונות מפתח לתוצאות שנמשכות לזמן רב

עקביות נחשבת לרוב כאחת מאבני היסוד של תהליך אילוף כלבים מוצלח. זו לא רק הצעה אלא עיקרון בסיסי שעומד בבסיס כל תהליך עיצוב ההתנהגות של הכלב. בין אם אתם מלמדים פקודות ציות בסיסיות, מנסים לתקן התנהגויות לא רצויות או לעבוד על פקודות ותרגילים מתקדמים, עקביות היא המפתח להשגת תוצאות עם הכלב לטווח רחוק.

ביטוח לעסק
פוליסות ביטוח לעסק – מה היא כוללת ולמה זה חשוב?

אנחנו משקיעים לא זמן בתכנון, בנייה ופיתוח של העסק שלנו. לא משנה במה אנחנו מתעסקים ולמה משנה כמה גדול או קטן הוא, מי קהל היעד שלנו ומה המטרות שלנו, בסופו של דבר העסק שלנו הוא הגורם העיקרי אם לא היחידי שמייצר לנו פרנסה ומאפשר לנו לייצר הכנסות. אנחנו משקיעים את מיטב זמננו וכספנו בשביל לפתח אותו, בשביל שיכול לייצר עבורנו ביטחון כלכלי באופן עקבי.

וטרינר
למה כדאי לכם ללמוד קורס אח וטרינרי?

אח וטרינרי מספק טיפול מקצועי מלא חמלה לחיות המחמד שלנו מדי יום על ידי שילוב ההבנה התיאורטית מדעית עם ניסיון מעשי. כל מי שמחפש מקצוע מספק שבו הוא יכול להשפיע באופן מוחשי על חייהם של בעלי חיים ימצא את התפקיד של עוזר וטרינר כאידיאלי עבורו.

קוטל יתושים חשמלי – איזה לבחור כדי שיעשה את העבודה?

ככל שהטמפרטורות עולות, מספר הזבובים, היתושים ושאר החרקים המעופפים עולה בהתאם, ואתם בוודאי מחפשים את הדרך היעילה ביותר להיפטר מהם ולהרחיק אותם מהחצר שלכם. אחת השיטות היעילות ביותר שעומדות לרשותכם, היא קוטל היתושים החשמלי.

חצר
3 טיפים לטיפוח חצר נקייה ממזיקים

בית עם חצר מעניק חיים עם איכות גבוהה מאוד. ליתר דיוק, כשיש חצר יש פוטנציאל לבילויים כיפיים, לבד או עם חברים, אבל כדי לממש את הפוטנציאל חשוב להתנהל בחוכמה. במיוחד חובה לוודא שהחצר נקייה מחרקים שונים שעלולים לפגוע במידה ניכרת בהנאה שלכם. באופן דומה יש חרקים שפוגעים בצמחייה, וגם מהם חשוב להיפטר, ומהר. כאן בעמוד תמצאו 3 טיפים שימושיים שיעזרו לכם להרחיק את המזיקים ולמצות את השטח הפתוח.

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!