אימל'ה!!!! איך להתמודד עם הופעת מקקים בבית?

שלמו פחות ! קבלו יותר !

מעטות הן החוויות המוציאות אותנו משלוותנו כמו מפגש אקראי עם מקקים בבית. אין מה לחפש רציונליות בצעקות האימה שבוקעות מאיתנו ובתחושות הגועל. המקקים, הוא בשמם האחר תיקנים או ג'וקים – אינם תוקפים בני אדם ויתרה מכך, פוחדים מאיתנו. אך יחד עם זאת, מחקרים רבים העלו כי מקקים בבית יכולים להעביר גם מחלות וכי לעיתים הם נשאים של חיידקים. בנוסף הם יכולים להותיר ריח חזק ולגרום לאלרגיות שונות.

חרק בבית

אז בואו נצא למלחמה!

אנחנו מבינים את איבתך לג'וקים אבל לא בטוח שתוכל להילחם בהם לבדך. אתה אולי רואה כמה בודדים אבל בתוך הביוב או במקומות המסתור קיימים גם אלפים. עם כל כישורי הטלת הכפכף שלך, אתה יכול לפגוע רק בבודדים, אם תמצא אותם בכלל. גם אותם פיתיונות שמוכרים בחנויות אינם יעילים ממש, שכן בניגוד לנמלה שלוקחת את הפיתיון הרעיל לקן ומחסלת בכך את כולו, המקק יזיק רק לעצמו וחבריו לא ירגישו בכך. גם מיתקנים המרחקים ג'וקים בעזרת גלי קול- לא הוכחו באמת כיעילים לגמרי.

אז מה, נכנע?

ממש לא. אמנם התיקן הוא יצור הישרדותי מאוד ואכן, כל האגדות על כך שהוא יכול לשרוד גם פצצת אטום- הם לא רק אגדות אלא עובדות, אבל למרות זאת, מקקים בבית הם לא גזרת גורל. קיימים היום ריסוסים מקצועיים כנגד מקקים בבית שעושים את העבודה ביעילות מפתיעה.

יאללה, אז ניגש לעבודה

רק רגע. חשוב להבין כמה דברים על מקקים בבית לפני שניגש לטפל בהם. יש למעלה מ-3000 סוגי תיקנים בעולם וכנראה לא גמרנו להכיר את כולם. הנפוצים שבהם הם התיקנים הגרמני והאמריקאי אבל לכולם מאפיין דומה, הם אוהבים לבוא אל שאריות אוכל ולכלוך. לכן, גם נמצא אותם לרוב בקרבת צינורות ביוב, ארונות המטבח, מתחת לכיורים, באזור פח הזבל ומתחת למקומות בהן שכחנו שאריות מזון.

לרוב, לא נראה את המקקים בבית, בגלל שהם מפחדים. הם יוצאים בדרך כלל בחושך ולכן הרבה מן המפגשים נערכים כשאנחנו מדליקים את האור ומפתיעים את הג'וק. מתי כן נתקל בהם באור? כאשר הם זקוקים לאוכל או כאשר הם מתים מסיבה כלשהי.

ריסוס נגד מקקים בבית- הפתרון הנכון בשבילך

לאור כל זאת, ריסוס נגד מקקים בבית הוא הכרחי. חברת ההדברה, יודעת לבצע ריסוס והדברה מקיפים ומשולבים כנגד התופעה וכל זאת בשיטות שאינן מזיקות לכם או לסביבתכם. יתרה מזו, הטיפול אינו יכול להיות רק במקקים החשופים לנו, אלא נדרש טיפול גם במקומות ההשרצה וכן בביצים, אשר מהם עתידים לבקוע עוד מקקים. חשוב להביא חברה מקצועית, היות והיא מטפלת גם בפריפריה של הבית כמו פתחים, פירים ובורות ביוב ובמקרה של בתים פרטיים גם מחוץ לבית.

מחיר הדברה כנגד מקקים בבית מתחיל בכ-200 ₪ ומשתנה בהתאם לגודל במ"ר של הבית וכד'. כמו כן יש משמעות להיקף החומרים שצריכים להשתמש בהם, כמו גם לשאלה האם נדרש ריסוס גם מחוץ לגבולות הבית.

מרכז ההדברה הינה חברה ותיקה ומקצועית לכל סוגי ההדברה ונלחמת בהצלחה במשך שנים בריסוס מקקים בבית. החברה מחזיקה בכל ההיתרים והאישורים ממוסדות הממשלה וכל החומרים שלה ידידותיים ובטוחים לסביבה. נשמח לייעץ לך ולפתור אותך מטרדת המקקים כמו גם ממזיקים אחרים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
וטרינר
למה כדאי לכם ללמוד קורס אח וטרינרי?

אח וטרינרי מספק טיפול מקצועי מלא חמלה לחיות המחמד שלנו מדי יום על ידי שילוב ההבנה התיאורטית מדעית עם ניסיון מעשי. כל מי שמחפש מקצוע מספק שבו הוא יכול להשפיע באופן מוחשי על חייהם של בעלי חיים ימצא את התפקיד של עוזר וטרינר כאידיאלי עבורו.

קוטל יתושים חשמלי – איזה לבחור כדי שיעשה את העבודה?

ככל שהטמפרטורות עולות, מספר הזבובים, היתושים ושאר החרקים המעופפים עולה בהתאם, ואתם בוודאי מחפשים את הדרך היעילה ביותר להיפטר מהם ולהרחיק אותם מהחצר שלכם. אחת השיטות היעילות ביותר שעומדות לרשותכם, היא קוטל היתושים החשמלי.

חצר
3 טיפים לטיפוח חצר נקייה ממזיקים

בית עם חצר מעניק חיים עם איכות גבוהה מאוד. ליתר דיוק, כשיש חצר יש פוטנציאל לבילויים כיפיים, לבד או עם חברים, אבל כדי לממש את הפוטנציאל חשוב להתנהל בחוכמה. במיוחד חובה לוודא שהחצר נקייה מחרקים שונים שעלולים לפגוע במידה ניכרת בהנאה שלכם. באופן דומה יש חרקים שפוגעים בצמחייה, וגם מהם חשוב להיפטר, ומהר. כאן בעמוד תמצאו 3 טיפים שימושיים שיעזרו לכם להרחיק את המזיקים ולמצות את השטח הפתוח.

מה קובע חוק ההדברה החדש שכל אחד חייב לדעת?

השיטות בהן נעשה שימוש והתקנות המסדירות את שירותי ההדברה יכולות להשפיע מאוד הן על נותני השירות והן על מבקשי השירות. עם כניסתו של חוק ההדברה החדש, חיוני שכולם יבינו את השלכותיו ואת השינויים שהוא מביא. מאמר זה נועד לשפוך אור על ההיבטים המרכזיים של החקיקה החדשה.

הדברת מבני מגורים

שירותי הדברה של מבני מגורים הוא שירות הדברה מקצועי המיועד לצרכי מניעה או הדברה של מזיקים ומכרסמים שונים. שירות זה מיושם בכל חלקי המבנה, לרבות, חדרי אשפה, חצרות וגינות משותפות, מקלטים ומחסנים משותפים, בורות ביוב, קווי צנרת, חדרי מדרגות, גגות מבנים, פירי מעליות, מרזבים, חניונים וכדומה.

כלב
תרסיס פרונטליין – הדברת פרעושים וקרציות לכלבים

התמודדות עם פרעושים וקרציות היא משימה לא פשוטה, בטח כאשר הם מופיעים בתדירות גבוהה. בשלב מסוים יכול להיות שתרגישו כי מדובר על מלחמה אבודה, כזו שאינכם יכולים לה. אך ישנם פתרונות אפקטיביים שיאפשרו לכם להפוך את המלחמה לאפשרית, אחוזי ההצלחה עולים וגדלים. אנו מדברים על שימוש בתרסיס מיוחד המיועד להדברת פרעושים וקרציות לכלבים. תרסיס פרונטליין זוכה לפופולאריות גבוהה הן בקרב בעלי כלבים והן בקרב וטרינרים. יחד עם מזון טבעי שכלבים אוהבים תוכלו לדעת כי אתם עושים את המוטל עליכם. כל פעולה שאתם עושים צריכה להיות פעולה שתאפשר לכם לתת לכלבכם את הטוב ביותר. לא סתם אומרים שהכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם, כעת חובת ההוכחה היא עליכם.

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!