אל תתנו לחרקים לזמר

שלמו פחות ! קבלו יותר !

כל שנה באביב זה קורה, פריחה, לבלוב, שמש, מידי פעם טיפות גשם וגולת הכותרת חרקים. יש את אלה שלא רואים בחרקים שום מטרד ומן הצד השני יש את אלה שכל חרק קטן שהופיע בבית מעורר בהם חלחלה וקוראים מיד למדביר. אז חרדת חרקים בצד, מתי כן כדאי להזמין מדביר ומתי אפשר להסתפק המוצרים הקיימים בשוק.

מתי צריך להזמין מדביר?

ישנן שתי סיבות להזמין מדביר – האחת היא מניעה והשניה היא הדברה של בעיה פעילה.

מניעה

מומלץ להזמין מדביר לג'וקים ונמלים לקראת הקיץ כאשר אתם יודעים אזור מגורכם מועד לפורענות בתקופה זו של השנה. אלה הם שני סוגי ההדברה הנפוצים ביותר אותם מזמינים משקי הבית בישראל. הדברה מניעתית נוספת היא של יתושים אותה עושים בחצרות הבתים תוך כדי הקפדה על ייבוש מקורות מים עומדים בגינה. הדברות אלה, כמו כל סוגי ההדברות, באות עם אחריות והנחיות ולכן לא חייב להזמין מדביר כל שנה אם לא קיבלתם הנחיות לכך.

הדברת מזיקים קיימים

כאשר יש בעיה קיימת ופעילה של מזיקים השוכנים בשטח ביתכם הזמנת הדברה היא עניין של כמויות וסוגים. אם ראיתם שלושה ג'וקים תוך שבוע מטפסים לכם על הקירות בבית קחו מרסס וחפשו אחריי ביצי תיקנים לא תצטרכו להזמין מדביר במצב כזה. אך אם יש לכם בעיית תיקנים כמו כמויות גדולות של הג'וק הגרמני שידוע בכך שיוכל לשרוד פצצת אטום כנראה תצטרכו לפנות למדביר דחוף.

עם מי לא מתעסקים

ישנם כמה מזיקים שפשוט לא כדאי להתעסק איתם לבד ולקרוא למומחים לעשות את העבודה. מזיקים אלה יכולים להעביר מחלות או לפגוע בצורה קשה באדם המנסה להדבירם.

חולדות ועכברים

כיום יש בשוק אפשרויות רבות להדברת חולדות ועכברים או לכידתם. למרות אותן מלכודות, ואף אם אינכם מפחדים מהם מומלץ לא להתעסק איתם לבד ובמיוחד כאשר הם החליטו להשתלט על חדר בבתיכם מבלי לשלם שכירות. הדרך הטובה ביותר להדביר חולדות ועכברים בעצמכם היא מניעה. מניעה זו כוללת דאגה לנקיון הבית, ריקון פחים ואיטום חורים ופתחים מהם יכולים להיכנס החיות הקטנות.

דבורים, דבורים וצרעות

הדברת דבורים, דבורים וצרעות הינה מלאכה של אנשי מקצוע כיוון הדברה זו דורשת ציוד מגן וריסוס מיוחד. במקרה של הדברת דבורים מדבירים רבים המתמחים בהרחקתם דואגים להעבירם למקום בטוח במקום להרוג אותם כיוון שדבורים נמצאים בסכנת הכחדה.

אמרתם הדברת מזיקים – אמרתם המדביר המזמר

המדביר המזמר הינה חברה המתמחה בהדברה לצד שימוש נכון בחומרי הדברה למצבים שונים. באתר החברה תוכלו למצוא מידע רב על מזיקים ודרכי הטיפול בהם ולהזמין הדברה מקצועית. אם אתם מוכנים לעמוד באתגר תוכלו לשכור ציוד הדברה מקצועי ולקבל הנחיות כיצד להשתמש בו בעצמכם בבית כנגד רוב המזיקים (גם דבורים).

היכנסו לאתר החברה 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
אילוף כלב
תפקיד העקביות באילוף כלבים: עקרונות מפתח לתוצאות שנמשכות לזמן רב

עקביות נחשבת לרוב כאחת מאבני היסוד של תהליך אילוף כלבים מוצלח. זו לא רק הצעה אלא עיקרון בסיסי שעומד בבסיס כל תהליך עיצוב ההתנהגות של הכלב. בין אם אתם מלמדים פקודות ציות בסיסיות, מנסים לתקן התנהגויות לא רצויות או לעבוד על פקודות ותרגילים מתקדמים, עקביות היא המפתח להשגת תוצאות עם הכלב לטווח רחוק.

ביטוח לעסק
פוליסות ביטוח לעסק – מה היא כוללת ולמה זה חשוב?

אנחנו משקיעים לא זמן בתכנון, בנייה ופיתוח של העסק שלנו. לא משנה במה אנחנו מתעסקים ולמה משנה כמה גדול או קטן הוא, מי קהל היעד שלנו ומה המטרות שלנו, בסופו של דבר העסק שלנו הוא הגורם העיקרי אם לא היחידי שמייצר לנו פרנסה ומאפשר לנו לייצר הכנסות. אנחנו משקיעים את מיטב זמננו וכספנו בשביל לפתח אותו, בשביל שיכול לייצר עבורנו ביטחון כלכלי באופן עקבי.

וטרינר
למה כדאי לכם ללמוד קורס אח וטרינרי?

אח וטרינרי מספק טיפול מקצועי מלא חמלה לחיות המחמד שלנו מדי יום על ידי שילוב ההבנה התיאורטית מדעית עם ניסיון מעשי. כל מי שמחפש מקצוע מספק שבו הוא יכול להשפיע באופן מוחשי על חייהם של בעלי חיים ימצא את התפקיד של עוזר וטרינר כאידיאלי עבורו.

קוטל יתושים חשמלי – איזה לבחור כדי שיעשה את העבודה?

ככל שהטמפרטורות עולות, מספר הזבובים, היתושים ושאר החרקים המעופפים עולה בהתאם, ואתם בוודאי מחפשים את הדרך היעילה ביותר להיפטר מהם ולהרחיק אותם מהחצר שלכם. אחת השיטות היעילות ביותר שעומדות לרשותכם, היא קוטל היתושים החשמלי.

חצר
3 טיפים לטיפוח חצר נקייה ממזיקים

בית עם חצר מעניק חיים עם איכות גבוהה מאוד. ליתר דיוק, כשיש חצר יש פוטנציאל לבילויים כיפיים, לבד או עם חברים, אבל כדי לממש את הפוטנציאל חשוב להתנהל בחוכמה. במיוחד חובה לוודא שהחצר נקייה מחרקים שונים שעלולים לפגוע במידה ניכרת בהנאה שלכם. באופן דומה יש חרקים שפוגעים בצמחייה, וגם מהם חשוב להיפטר, ומהר. כאן בעמוד תמצאו 3 טיפים שימושיים שיעזרו לכם להרחיק את המזיקים ולמצות את השטח הפתוח.

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!