האם יש דבר כזה הדברה ירוקה?

שלמו פחות ! קבלו יותר !

אם יש בביתכם תיקנים, נמלים או מכרסמים, אין ספק שכדאי מאוד שתזמינו חברת הדברה שתטפל לכם בעניין בצורה הטובה ביותר. הימצאותם של חרקים או מזיקים שונים בבית עלולה להרתיע את בני הבית, להפחיד, להגעיל וכמובן, לפגוע באסתטיקה של הבית ולא פעם לפגוע גם בבריאות של דיירי הבית. לא מעט אנשים חוששים לבצע הדברה בביתם שכן, ההדברה הכימית מבוססת על חומרים רעילים אשר עלולים להיות מסוכנים לבעלי חיים, לילדים קטנים וכאשר הם מרוססים במינון גבוה מדי, גם באדם בוגר. כדאי שתדעו שכיום חברות הדברה מציעות הדברה ירוקה שמהווה אלטרנטיבה להדברה הכימית.

מהי הדברה ירוקה?

הדברה ירוקה היא הדברה ידידותית לסביבה. מדובר על הדברת מזיקים באמצעות שימוש בחומרים שהמקור שלהם בטבע. יחד עם זאת, חשוב מאוד לדעת שמרבית חברות ההדברה המציעות הדברה ירוקה, אינן מציעות הדברה המבוססת על חומרים טבעיים בלבד, אלא הדברה המבוססת על חומרים שמינון החומר הכימי שבהם נמוך הרבה יותר מהחומרים הכימיים הנפוצים בהדברה רגילה. כלומר, כאשר מדובר על הדברה ירוקה לכל הבית, מדובר על חומרי ריסוס המגיעים מחוברים מזוקקים מהטבע ומשלבים בהם חומר כימי בכמות קטנה, אשר המדביר משתמש בהם לריסוס הבית בתהליך ההדברה.

מדוע דווקא הדברה ירוקה?

להדברה ירוקה יש לא מעט יתרונות. ראשית כל, אם בהדברה כימית יש צורך לצאת מהבית לפרק זמן משמעותי, הדברה ירוקה דורשת יציאה מהבית לשעה בלבד. התרכובת של חומרי הדברה ירוקה מכילה חומר כימי כאמור במינון נמוך ולכן, מרבית חומרי ההדברה הירוקה אינם פוגעים בבעלי חיים אחרים שיש בבית וכן הם הרבה פחות רעילים לבני אדם. אם אתם מעוניינים לבצע הדברה בטוחה באופן יחסי בביתכם ויחד עם זאת, יעילה, כדאי מאוד שתבחרו חברת הדברה המציעה שירותי ריסוס ירוק מקצועי.

כיצד מתבצע תהליך הדברה ירוקה?

בתהליך הדברה ירוקה, המדביר ישאל אתכם שאלות לגבי סוג החרקים או המזיקים שמופיעים בביתכם וכן, יגיע לביתכם בכדי לבחון את המצב. בהדברת נמלים המדביר יחפש את קן הנמלים בשל העובדה שאם לא מחסלים את הקן ואת המלכה שבו, ההדברה לא תעזור. כאשר מדובר על קן צרעות, גם במקרה הזה המדביר יידרש לטפל בקן כולו. לאחר שהמדביר יבחן את המצב הוא יבחר את חומר ההדברה הירוקה המתאים ביותר עבור טיפול בחרקים או המזיקים המצויים בביתכם באופן ספציפי ולאחר מכן, יבקש מכם לפנות את הבית לצורך ריסוס. לאחר כמה שעות תוכלו לחזור לביתכם. שטיפת הבית תתבצע רק לאחר כמה שעות או ימים וזאת בכדי שחומר ההדברה יענה על ייעודו ומטרותיו.

אם אתם מעוניינים לבצע הדברה ירוקה בביתכם, חשוב שתבחרו במדבירים בעלי רישיון מדביר בתוקף מהמשרד להגנת הסביבה, הידועים כמומלצים ומנוסים בתחום הדברה ירוקה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
וטרינר
למה כדאי לכם ללמוד קורס אח וטרינרי?

אח וטרינרי מספק טיפול מקצועי מלא חמלה לחיות המחמד שלנו מדי יום על ידי שילוב ההבנה התיאורטית מדעית עם ניסיון מעשי. כל מי שמחפש מקצוע מספק שבו הוא יכול להשפיע באופן מוחשי על חייהם של בעלי חיים ימצא את התפקיד של עוזר וטרינר כאידיאלי עבורו.

קוטל יתושים חשמלי – איזה לבחור כדי שיעשה את העבודה?

ככל שהטמפרטורות עולות, מספר הזבובים, היתושים ושאר החרקים המעופפים עולה בהתאם, ואתם בוודאי מחפשים את הדרך היעילה ביותר להיפטר מהם ולהרחיק אותם מהחצר שלכם. אחת השיטות היעילות ביותר שעומדות לרשותכם, היא קוטל היתושים החשמלי.

חצר
3 טיפים לטיפוח חצר נקייה ממזיקים

בית עם חצר מעניק חיים עם איכות גבוהה מאוד. ליתר דיוק, כשיש חצר יש פוטנציאל לבילויים כיפיים, לבד או עם חברים, אבל כדי לממש את הפוטנציאל חשוב להתנהל בחוכמה. במיוחד חובה לוודא שהחצר נקייה מחרקים שונים שעלולים לפגוע במידה ניכרת בהנאה שלכם. באופן דומה יש חרקים שפוגעים בצמחייה, וגם מהם חשוב להיפטר, ומהר. כאן בעמוד תמצאו 3 טיפים שימושיים שיעזרו לכם להרחיק את המזיקים ולמצות את השטח הפתוח.

מה קובע חוק ההדברה החדש שכל אחד חייב לדעת?

השיטות בהן נעשה שימוש והתקנות המסדירות את שירותי ההדברה יכולות להשפיע מאוד הן על נותני השירות והן על מבקשי השירות. עם כניסתו של חוק ההדברה החדש, חיוני שכולם יבינו את השלכותיו ואת השינויים שהוא מביא. מאמר זה נועד לשפוך אור על ההיבטים המרכזיים של החקיקה החדשה.

הדברת מבני מגורים

שירותי הדברה של מבני מגורים הוא שירות הדברה מקצועי המיועד לצרכי מניעה או הדברה של מזיקים ומכרסמים שונים. שירות זה מיושם בכל חלקי המבנה, לרבות, חדרי אשפה, חצרות וגינות משותפות, מקלטים ומחסנים משותפים, בורות ביוב, קווי צנרת, חדרי מדרגות, גגות מבנים, פירי מעליות, מרזבים, חניונים וכדומה.

כלב
תרסיס פרונטליין – הדברת פרעושים וקרציות לכלבים

התמודדות עם פרעושים וקרציות היא משימה לא פשוטה, בטח כאשר הם מופיעים בתדירות גבוהה. בשלב מסוים יכול להיות שתרגישו כי מדובר על מלחמה אבודה, כזו שאינכם יכולים לה. אך ישנם פתרונות אפקטיביים שיאפשרו לכם להפוך את המלחמה לאפשרית, אחוזי ההצלחה עולים וגדלים. אנו מדברים על שימוש בתרסיס מיוחד המיועד להדברת פרעושים וקרציות לכלבים. תרסיס פרונטליין זוכה לפופולאריות גבוהה הן בקרב בעלי כלבים והן בקרב וטרינרים. יחד עם מזון טבעי שכלבים אוהבים תוכלו לדעת כי אתם עושים את המוטל עליכם. כל פעולה שאתם עושים צריכה להיות פעולה שתאפשר לכם לתת לכלבכם את הטוב ביותר. לא סתם אומרים שהכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם, כעת חובת ההוכחה היא עליכם.

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!