הדברה אלקטרונית יונים – שיטת הדברת ירוקה!

שלמו פחות!קבלו יותר!

יונים יכולות להיות מאוד חמודות, אבל כשזה מגיע למצב בו המרפסת שלנו מלאה בצואה שלהן, נוצות וציוצים מבוקר עד ערב, זה כבר נהיה פחות חמוד. יש היום מספר רב של שיטות דרכן נוכל להרחיק את היונים מהמבנה שלנו. הבעיה העיקרית היא כאשר אנחנו לא רוצים לפגוע באסתטיקה של המבנה שלנו. אם ניקח לדוגמא רשת נגד יונים, הבעיה העיקרית היא שכולם יכולים לראות את הרשת. יש אפשרויות של רשת שקופה, אך היא לא תמיד תהיה מתאימה לנו. כמו כן, יש לנו אפשרות לבחור בדוקרנים, אבל זה כמובן פוגע באסתטיקה, יש מקומות מסוימים ולא גלויים שזה יכול להועיל לנו. אם אנחנו מחפשים הרחקת יונים לטווח הרחוק שלא תפגע באסתטיקה של המבנה שלנו, הדברה באמצעות מכשור אלקטרוני נמצאה היעילה ביותר.

הדברה אלקטרונית יונים

מהי הדברה אלקטרונית יונים?

מדובר על מערכת חדשה אשר השיקה חברת הייטק ישראלית. המערכת משתמשת בצלילים גבוהים אשר באמצעות המערכת היונים בורחות. את הצלילים הגבוהים אנחנו לא יכולים לשמוע, אלא רק היונים. המערכת יכולה להיות מותקנת אצלנו לצמיתות או פעם אחת בה המדביר יגיע וישתמש בה. ההמלצה שלנו היא לא לפתור את העניין באופן נקודתי, אלא לצמיתות. התקנת המערכת אינה מורכבת מדי, אך היא אינה מתאימה לכל מקום בבית שלנו, לכן חשוב להיעזר בבעל מקצוע כדי למצוא את הבחירה הנכונה ביותר.

הדברה אלקטרונית יונים – יעיל או לא?

יש מחלוקת בין המדבירים השונים, חלק אומרים שמדובר על שיטה לא יעילה וחלק אומרים שמדובר על שיטה יעילה. כאשר מדובר על בית גדול עם חצר ויש לכם מספר נקודות בהן היונים מקוננות, הבעיה היא יותר גדולה ויכול להיות שהמערכת האלקטרונית לא תעשה את העבודה בכל השטח. עם זאת, כאשר מדובר על מרפסת או מקום נקודתי בו היונים נמצאות, התקנת המערכת תרחיק את היונים.

היונים מגיעות אליכם הביתה מכיוון שהן מחפשות בית. בדרך כלל, יונים יגיעו למקומות שמזכירים להם טבע, מקומות אפילו מעט מוזנחים או לא מאוכלסים באופן קבוע. לדוגמא, אם יש לכם מרפסת שאתם כמעט ולא יוצאים אליה או חדר שירות שאתם מגיעים אליו פעם בשבוע, היונים מזהות את זה ולכן הן יבחרו להקים את הקן שלהן דווקא שם. היונים נכנסות דרך פתחים קטנים וכאשר מדובר על מרפסות, הן מוצאות אזור חם במרפסת שם הן יתמקמו.

הדברה אלקטרונית יונים

כמה זה עולה לי?

עבור הדברה אלקטרונית יונים אנחנו נשלם בין 200 ש"ח ועד כ-500 ש"ח. המחיר משתנה בהתאם למורכבות העבודה. כאשר מדובר על עבודה בגובה ויש להתקין את המערכת במקום מורכב המחיר יכול לעלות. יש מקרים בהם נצטרך להתקין את המערכות באמצעות סנפלינג. המחיר של שירותי סנפלינג יהיו החל מ-500 ש"ח ועד 1,000 ש"ח. כמו כן, יש מקרים מאוד חריגים בהם בעל המקצוע ישתמש בבמה, בין אם מדובר על הדברה אלקטרונית או כל הדברה אחרת. התקנה באמצעות במה מתאימה לבניינים ולכן, המחיר יכול להתחלק בין כל דיירי הבניין. השכרת במה תנוע בין 1,000 ש"ח ועד 3,000 ש"ח, תלוי במספר הקומות והאם מדובר על השכרה יומית או שעתית.

הדברה אלקטרונית יונים – מה עושים כשזה לא עובד?

ברגע בו יש לכם אחריות על עבודת ההדברה אין לכם מה לדאוג. התפקיד של המדביר הוא להשיג לכם את התוצאה הטובה ביותר. כאשר הדברה אלקטרונית לא עובדת יש עוד מספר שיטות דרכן נוכל לבצע הרחקת יונים. יש לנו שיטות כמו דוקרנים, סלילים, רשתות ועוד. חשוב לדעת להתאים את שיטת העבודה בהתאם למבנה שלכם.

הדברה אלקטרונית יונים בהתאם למבנה שלכם

הדברה חייבת להיות מותאמת למבנה שלכם, לכן קשה מאוד להעניק מחיר ספציפי לפני שבעל המקצוע ראה את המבנה שלכם. יש דברים אשר משפיעים על ההתקנה, לדוגמא אם מדובר על קיר גבס או בטון, נגישות למקום ההתקנה ועוד. כמו כן, ככל שתקדימו תרופה למכה מהר יותר כך ההדברה תהיה יעילה יותר. כבר בשלבים הראשונים כאשר אתם מזהים יונים שמגיעים אליכם לביקור מדי פעם, תדעו שזה הזמן הנכון ליצור קשר עם מדביר מקצועי ולבצע עבודת הדברה.

ראו גם: מרחיק יונים | הרחקת יונים טיפים

בלוג

רשת יונים – כך תחיו בשקט!

מכל האפשרויות הקיימות, למה כדאי לבחור דווקא רשת יונים להרחקה שלהן? כל התשובות בהמשך מאמר זה!   הבעייתיות של היונים למרות שכולנו אוהבים יונים, שהרי

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:

מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!