הדברה אלקטרונית מחירים – מה חשוב לדעת לפני שמחפשים

שלמו פחות!קבלו יותר!

עבור הדברה אלקטרונית מחירים אשר משתנים בהתאם לפרמטרים השונים. העיקר אשר משפיע על המחיר הוא המיקום בו אתם רוצים למקם את מערכת ההדברה האלקטרונית. יש היום סוגים שונים של הדברות, אך להדברה אלקטרונית יש יתרון מובהק על יתר האפשרויות. כדי לדעת אם הדברה אלקטרונית נכונה לכם עליכם יהיה להתייעץ עם בעל מקצוע.

הדברה אלקטרונית מחירים

הדברה אלקטרונית מחירים – מה זה?

אחת החלוצות הראשונות של המערכות האלקטרוניות היא חברת הייטק אשר המציאה את שיטת ההדברה הזאת ופתחה אותה לשוק ההדברות. מדובר על מערכת עם אישור של מכון התקנים לצורך הדברה אלקטרונית. עד היום הכרנו שני סוגים של הדברות, הדברה כימית וביולוגית. היום יש לנו הדברה אלקטרונית בעלת תו תקן בינלאומי. המערכת עברה ניסויים רבים אשר שנמצאה יעילה עבור סוגים שונים של מדבירים. מערכות אלו יכולות להבריח יונים, עטלפים, חולדות, עכברים ועוד מזיקים. ואם זה לא מספיק, המערכות בעלות תו תקן של מוצר כחול לבן.

המערכת עובדת בשיטה מעניינת בה לאחר החיבור של המערכת היא תפיק צלילים מאוד גבוהים אשר אוזן אנושית לא יכולה לשמוע. אבל החיות כל יכולות לשמוע והן לא מתות על הצלילים האלה… הצלילים הגבוהים מונעים מהמזיקים לנהל את אורח החיים שלהם בצורה ראויה, לכן הם מעדיפים למצוא מקום אחר לשהות בו. ככה אנחנו יכולים להרחיק מזיקים ללא רעל, הדברה כימית או ביולוגית.

הדברה אלקטרונית מחירים בהתאם לבעל המקצוע

אחד הנתונים אשר משפיעים על המחיר הוא גם בחירת בעל המקצוע אשר יבצע את העבודה עבורכם. הדברה אלקטרונית מחייבת את בעל המקצוע להתקין את המערכת במקום נכון. לפני ההתקנה יש תחילה לוודא היכן נמצאים המזיקים ומה הזן של אותם מזיקים. יש מערכות אשר יתאימו כנגד כמות גדולה של מזיקים ויש מקרים בהם תצטרכו יותר ממערכת אחת. בדרך כלל, מערכת אלקטרונית לא עובדת בצורה מושלמת כאשר מדובר על התקנה חיצונית, אלא אם כן המדביר יודע איך לעשות את העבודה כמו שצריך והוא מזהה את מיקום המזיקים בבירור. לכן, לפני ההתקנה יש לאתר היכן המזיקים שוהים.

לדוגמא, יונים בדרך כלל יכולות להיות על גגות המבנה, חדר שירות או באזורים מכוסים במבנה שלכם. חולדות מחייבות אותנו לבצע הדברה הרבה יותר ממוקדמת. יש לאתר את המסלול בו החולדה עוברת בכל פעם כדי לדעת היכן מומלץ להתקין את המערכת. ניתן לאתר את המסלול של החולדה באמצעות איתור הגללים.

הדברה אלקטרונית מחירים

הדברה אלקטרונית מחירים ויתרונות

המחיר אותו נשלם עבור הדברה אלקטרונית אמור לנוע בין 200 ש"ח ועד 400 ש"ח, לא כולל התקנה. היתרון הגדול של הדברה אלקטרונית היא שאנחנו לא פוגעים פיזית במזיקים. אם נשווה לדוגמא סלילים עבור הרחקת יונים, מדובר על סליל שמעביר זרם חשמלי ליונים ובכך הן בורחות. חשוב לציין, מדובר על סלילים שלא פוגעים ביונה אלא מציקים לה. יש הדברות יותר מסיביות של הדברה כימית שכאן אנחנו הורגים את המזיקים, פיזור רעל נגד חולדות ועכברים וכן הלאה.

הדברה אלקטרונית נחשבת למעין הדברה ביולוגית. באמצעות הצלילים הגבוהים אנחנו גורמים למזיקים מיוזמתם לברוח מהבית שלנו ולמצוא מקום מסתור אחר. הדברה ביולוגית הינה המצאה של השנים האחרונות אשר מאחוריה יש מטרה ברורה, שכל הצדדים יצאו מרוצים. מדובר על מערכת שיכולה לעבוד לאורך ימים ולילות. בכל פעם שחוזרים המזיקים תוכלו להפעיל את המערכת מחדש.

הדברה אלקטרונית מחירים – חסרונות

החיסרון הבולט ביותר של הדברה אלקטרונית יבוא לידי ביטוי כאשר בעל מקצוע ללא ניסיון יבצע את ההתקנה עבורכם. חושבים רבים מאיתנו שניתן להתקין את המערכת לבד. השאלה היא לא איך מתקינים אלא איפה. הידע של מדביר מקצועי לגבי כל זני המזיקים, הכמות שלהם וכן הלאה משפיעה על מקום ההתקנה. כמו כן, יהיו מקרים בהם בעל המקצוע ימליץ לכם על הדברה אלקטרונית רק לאחר הדברה כימית או ביולוגית. הדברה אלקטרונית משמשת גם כאמצעי מניעה לדאוג לכך שהמזיקים לא יחזרו בפעם השניה.

לכן, אל תתפשרו על בעל המקצוע אשר אתם מתכוונים להזמין לבית שלכם בשביל לבצע עבודות הדברה. שימו לב שבעל המקצוע מחזיק רישיון מתאים, שאם נדרשת כאן עבודה בגובה הוא מחזיק ברישיון המתאים ושיש לו ניסיון רב בתחום ההדברה.

ראו גם: הדברה אלקטרונית יונים | הדברה אלקטרונית חולדות

הדברת נמלים ירוקה
בלוג

איך לטפל בנמלי אש בבית ובגינה?

נמלת האש, אותה נמלה בצבע כתום אדמדם שהגיעה לישראל בשנות האלפיים, היא זן מעט שונה מהנמלים שמוכרות לכם והיא נחשבת למזיק מטריד במיוחד בבית ובגינה.

בלוג

איך מבדילים בין צרעות לדבורים

מה ההבדל בין דבורה לצרעה? לפני שנדבר על ההבדלים, כדאי לדעת שגם הדבורים וגם הצרעות משתייכות לאותה משפחה – משפחת הדבוראים. חיצונית הן קצת דומות

הדברת עכברים בגינה
מדביר עכברים

הדברת עכברים בגינה

הדברת עכברים בגינה לאנשים שאינם סובלים ממנה, הצרה של עכברים בגינה יכולה להישמע כמו צרה של עשירים אבל אתם יודעים טוב יותר. אתם יודעים שעכברים

הדברת עכברים בחצר
מדביר עכברים

הדברת עכברים בחצר

הדברת עכברים בחצר לא נעים לפתוח באמת הפשוטה הזאת, אבל הכרחי לומר שנוכחות של עכברים בחצר, מעידה בדרך כלל על הזנחה של החצר. עכברים לא

הדברת עכברים
מדביר עכברים

הדברת עכברים

הדברת עכברים עבור אנשים מסוימים, עכבר בבית הוא מצב לא נעים שיש לטפל בו. עבור אחרים, מדובר בקטסטרופה של ממש וחוסר יכולת לשבת ולהירגע עד

הדברת נמלים ירוקה
הדברת נמלים

הדברת נמלים ירוקה

הדברת נמלים ירוקה בעידן המודרני בו אנו חיים, הדברה של חרקים ומזיקים מבוצעת בעיקר באמצעות חומרים כימיים רעילים, שרובם אינם רעילים לאדם במינונים המיושמים, אך

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:

מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:

 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!