הדברה אלקטרונית

שלמו פחות ! קבלו יותר !

למרביתנו אין שום בעיה עם פיזור חומר הדברה שיגרום למותם של מקקים או של נמלים כחלק מתהליך הדברה שימנע את המטרד שחרקים אלה יוצרים במרחב המחייה שלנו. יחד עם זאת, כשמגיעים ליונים, למכרסמים למיניהם ולעטלפים, המטרד יכול להיות אותו מטרד ואפילו גרוע הרבה יותר, אך קיים אצלנו קושי פסיכולוגי להמית את אותם בעלי חיים. למעשה, גם אם אין לנו שום בעיה להמית אותם, הם עצמם יודעים להתמודד עם סביבת המחייה שלהם בצורה חכמה יותר מאשר נמלים או מקקים, מה שמקשה מאוד את היכולת להדביר אותם. בדיוק במרחב הזה שבו אנו מאבדים את היכולת שלנו להדביר תופעות מטרידות בחיינו, נכנסת לפעולה הדברה אלקטרונית שעליה יסבירו לכם בשורות הבאות, המומחים של מרכז ההדברה הישראלי.

מהי הדברה אלקטרונית?

המטרה של כל פעולת הדברה היא להדביר לאו דווקא את בעל החיים שגורם למטרד, בין שמדובר בנמלה ובין שמדובר בחולדה, אלא להדביר את התופעה עצמה, את המטרד. בהתאם לכך, כאשר אנו ניגשים למשימה של הדברת התופעה, עלינו להבין ממה היא נגרמת וכיצד אנו יכולים להרחיק את הגורם לתופעה ממרחב המחייה שלנו. כאשר מדובר במקקים או בנמלים אפשר להשיג את המטרה באמצעות פיזור של חומרים כימיים שממיתים ו/או גורמים להרחקה של אותם חרקים מאזור המחייה שלנו. חומרים אלה עובדים ביעילות גבוהה מאוד והם מאוד אפקטיביים בהשגת מטרת ההדברה. יחד עם זאת, כאשר עוברים לקטגוריית המזיקים הגדולים יותר כמו עטלפים, חולדות או יונים, מגלים שבעלי חיים אלה הרבה פחות רגישים לחומרים הכימיים האלה ושהם גם יותר חכמים מנמלים ביכולת שלהם להימנע ממגע עם חומרים שיכולים להזיק להם ולבטח להמית אותם.

עד כה ההתמודדות עם מזיקים גדולים אלה התבססה על מרדף בלתי פוסק אחריהם בניסיון להערים עליהם, להציב להם מלכודות ולמנוע מהם גישה לאזור המחייה שלנו. כיום, ישנו פתרון קל הרבה יותר ויעיל הרבה יותר ולפתרון הזה קוראים הדברה אלקטרונית. המדובר על מכשור מיוחד שמשדר גלי קול בתדר שבני האדם אינם שומעים, אבל משפיע מאוד על מזיקים גדולים כמו יונים, מכרסמים ועטלפים. גלי קול אלה מרתיעים את אותם מזיקים ומרחיקים אותם מאזור "הרעש" מבלי שאנחנו, בני האדם, מרגישים בכך בכלל.

באילו מקרים נעשה שימוש בפתרון של הדברה אלקטרונית?

כאמור, הדברה אלקטרונית היא הדברה שמבוססת על שידור גלי קול אל המרחב, אשר גורמים להרתעת בעל החיים שגורם לנו את המטרד. להדברה האלקטרונית ישנם שורה של יתרונות משמעותיים ובראשם הדברה קבועה שפועלת בכל עת ללא צורך בהזמנת איש מקצוע, טווח השפעה נרחב, יעילות גבוהה בהרחקת הגורם המזיק בכל עת, לא יוצר כל הפרעה או סיכון לנו, בני האדם. יחד עם זאת, הדברה אלקטרונית אינה אפקטיבית עבור כל סוגי המזיקים וגם אינה כדאית כלכלית במקרים מסוימים. ככלל, את פתרון ההדברה האלקטרונית נבחר לצורך התמודדות עם מטרד יונים במבנה, נוכחות של מכרסמים כגון עכברים וחולדות וכן כאשר אנו מעוניינים להרחיק עטלפים מעצי הפרי שלנו בגינה. הדברה אלקטרונית יעילה מאוד גם במרחב הביתי, אבל במיוחד במרחב היצרני ובמיוחד במפעלי מזון ומשקאות ובתי עסק לממכר מזון, בהם קיים קושי מובנה להרחיק מכרסמים שמאוד אוהבים להגיע למקום והדברה אלקטרונית יכולה לשנות לחלוטין את יחסי הכוחות שלנו מולם.

מי מבצע הדברה אלקטרונית?

הדברה אלקטרונית צריכה להתבצע בצורה חכמה ומושכלת על מנת להשיג את התוצאה הנדרשת בצורה אפקטיבית. יש לבחון מהו הפתרון האלקטרוני המתאים ביותר בהתאם לסוג המזיק והמאפיינים המרחביים באזור אותו אנו רוצים להדביר. יש לבחון היכן יש להציב את המתקן האלקטרוני שעומד בלב תהליך ההדברה ומהם הרכיבים הנוספים שיכולים לסייע לנו, לרבות חסמים קוליים שניתן להתקין בחיבורי צנרת. מרכז ההדברה הישראלי מבצע את כל סוגי ההדברות לכל סוגי המזיקים, ובכלל זה מציע גם שירות הדברה אלקטרונית עם המכשור המתקדם ביותר בשוק להבטחת מקסימום יעילות בהרחקת הגורמים המזיקים. לרשות המרכז צוות מדבירים מקצועיים שיודעים לבחון את כל דרכי ההתמודדות האפשריות עם המטרד ולהתכנס להדברה הטובה ביותר, ובכלל זה גם הדברה אלקטרונית. השירות ניתן בכל היקף, הן לבתים פרטיים והן לחנויות לממכר מזון, מפעלים, משרדים וכן הלאה.

בלוג

אילו שיטות קיימות להרחקת יונים?

לצערנו, לא פעם אנחנו נאלצים לחפש דרכים כיצד להתמודד עם מצבים בהם חיות שונות מפריעות לאורח החיים השגרתי שלנו ומונעות מאיתנו לתפקד בצורה סדירה. לרוב

בלוג

רשת יונים – כך תחיו בשקט!

מכל האפשרויות הקיימות, למה כדאי לבחור דווקא רשת יונים להרחקה שלהן? כל התשובות בהמשך מאמר זה!   הבעייתיות של היונים למרות שכולנו אוהבים יונים, שהרי

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:

מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:

 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!