הדברה בשרון

שלמו פחות ! קבלו יותר !

כשאתם מזמינים מדביר לטיפול במכת מקקים, פשפשים, מכרסמים, יונים, עטלפים או כל מזיק אחר שמטריד את מנוחתכם ואת שלוות חייכם, אתם רוצים לוודא שאתם מזמינים את המדביר הנכון. אולי כבר חוויתם זאת בעצמכם ואולי לא, אבל המציאות אומרת שאחוז גדול מאוד מתוך כלל שירותי ההדברה הניתנים בישראל, הם שירותי הדברה בלתי יעילים או יעילים במידה חלקית בלבד. אז מה אתם צריכים לבדוק כאשר אתם מחפשים חברת הדברה בשרון? האם כדאי לכם להזמין מדביר פרטי או חברת הדברה בשרון? מדוע פעולות הדברה מסוימות לא משיגות את מטרתן או משיגות אותה באופן חלקי בלבד, על אף שהן מבוצעות לכאורה עם אותם חומרים ועל בסיס אותו ידע מקצועי? על כל השאלות האלה עונים לכם בשורות הבאות, המומחים להדברה של מרכז ההדברה הישראלי, המציע לכם מגוון רחב ושלם של שירותי הדברה בשרון.

איך תבחרו את המדביר שלכם בשרון?

אזור השרון הוא אמנם לא אזור מיושב ואורבני כמו אזור גוש דן, אבל דווקא בגלל זה תוכלו למצוא אינספור מדבירים פעילים באזור זה. באזור השרון ישנם לא מעט ישובים כפריים ומושבים חקלאיים, וכן אזורי תעשייה בהם ממוקמים כמה ממפעלי המזון המובילים בישראל. אלו הם בדיוק הלקוחות הטובים של חברות הדברה, וכל אחת מהן יכולה להתאים גם למשימת ההדברה שיש לכם בשבילן. העניין הוא שבמרבית המקרים, אנחנו פשוט מתקשרים למדביר הראשון שאנחנו נתקלים בשמו, כי בסך הכל זה נראה לנו שהדברה היא פעולה מאוד פשוטה וכל מה שצריך לעניין אותנו זה המחיר. בפועל כמובן, הדברים אינם מתנהלים בצורה הזאת, ובכל שנה מתבצעות אינספור משימות הדברה שפשוט לא משיגות את התוצאה המצופה מהן. בכך, אנחנו לא מתייחסים למקרים חריגים בהם התגלו נוכלים שהתיזו מים או אקונומיקה מהולה במים כאילו היה זה חומר הדברה. המדובר על מדבירים של ממש, שמשתמשים בחומרי הדברה מתאימים, אבל פשוט לא יודעים כיצד לעשות זאת, ולפעמים יודעים אבל לא רוצים לעשות את מה שצריך, מכיוון שזה עולה להם קצת יותר, והם הרי רוצים להיות הכי זולים בשוק.

בחירת מדביר בשרון

אז בבחירת מדביר, כדאי להבחין תחילה בין חאפרים, בין מדבירים מקצועיים ובין חברות הדברה בשרון. חאפרים הם אנשים שפועלים מטעם עצמם, יש להם טנדר ויש להם מתקן ריסוס ועם זה הם יוצאים לשוק, בלי רישיון, בלי הסמכה ובלי שאיזו שהיא רשות מכירה בהם. עם החאפרים האלה אתם לא רוצים להתעסק, גם בגלל שבחברה מתוקנת לא מקדמים תרבות של חאפרים וגם בגלל שחאפרים יכולים להיעלם לכם באותה מהירות ופתאומיות בה הופיעו, ולכם כבר לא יהיה למי לפנות כשתגלו שההדברה לא עזרה לכם כהוא זה. מדבירים מקצועיים זה כבר סיפור אחר, ועל אף שהם עובדים כאנשי מקצוע עצמאיים לחלוטין, רבים מהם יכולים להציע לכם בדיוק את רמת ההדברה הנדרשת. יחד עם זאת, אם אתם רוצים להיות על הצד הבטוח, מומלץ לחפש חברות הדברה בשרון, וליתר דיוק חברה שמספקת את כל מגוון שירותי ההדברה ולבטח את ההדברה הספציפית הדרושה לכם, החל מהדברת מקקים או נמלים וכלה בהדברת מכרסמים, יונים או עטלפים. המלצות וחוות דעת מקצועיות יכולות בהחלט להכווין אתכם, אבל גם אם אין לכם המלצות כאלה, תוכלו בהחלט להשתמש בחושים שלכם ובאינטואיציה שלכם בכדי להעריך מי עומד מולכם. הדבר החשוב ביותר הוא שלא תיכנעו לפיתויי מחיר אם קיים אצלכם חשש שמאחורי המחיר הזול עומד שירות גרוע.

שירותי הדברה בשרון מבית מרכז ההדברה הישראלי

כל סוגי ההדברה יכולים להתבצע ברמות שונות של מקצועיות. בחלק מן המקרים נדרשת הדברה יסודית שכרוכה בהרמה והזזת חפצים, בהדברה מסביב לבית, בהדברה במיקומים אסטרטגיים כמו בוידעם, בור ביוב וכדומה. במקרים אחרים נדרשת הדברה בשני פרקים, פעם אחת בתחילת העונה ופעם אחת באמצע העונה. את הסטנדרטים האלה אתם פשוט לא תמצאו אצל חאפרים וגם לא אצל כל המדבירים הפרטיים. מרכז ההדברה הישראלי מציע לכם מגוון רחב של שירותי הדברה בשרון, הדברה לבתים פרטיים, הדברה למפעלים, חנויות מזון, שדות ומטעים, והכל בסטנדרטים הגבוהים ביותר עם אפשרות לבחירת הדברה אורגנית, הדברה אלקטרונית ופתרונות מתקדמים נוספים המוצעים על ידי המרכז.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
וטרינר
למה כדאי לכם ללמוד קורס אח וטרינרי?

אח וטרינרי מספק טיפול מקצועי מלא חמלה לחיות המחמד שלנו מדי יום על ידי שילוב ההבנה התיאורטית מדעית עם ניסיון מעשי. כל מי שמחפש מקצוע מספק שבו הוא יכול להשפיע באופן מוחשי על חייהם של בעלי חיים ימצא את התפקיד של עוזר וטרינר כאידיאלי עבורו.

קוטל יתושים חשמלי – איזה לבחור כדי שיעשה את העבודה?

ככל שהטמפרטורות עולות, מספר הזבובים, היתושים ושאר החרקים המעופפים עולה בהתאם, ואתם בוודאי מחפשים את הדרך היעילה ביותר להיפטר מהם ולהרחיק אותם מהחצר שלכם. אחת השיטות היעילות ביותר שעומדות לרשותכם, היא קוטל היתושים החשמלי.

חצר
3 טיפים לטיפוח חצר נקייה ממזיקים

בית עם חצר מעניק חיים עם איכות גבוהה מאוד. ליתר דיוק, כשיש חצר יש פוטנציאל לבילויים כיפיים, לבד או עם חברים, אבל כדי לממש את הפוטנציאל חשוב להתנהל בחוכמה. במיוחד חובה לוודא שהחצר נקייה מחרקים שונים שעלולים לפגוע במידה ניכרת בהנאה שלכם. באופן דומה יש חרקים שפוגעים בצמחייה, וגם מהם חשוב להיפטר, ומהר. כאן בעמוד תמצאו 3 טיפים שימושיים שיעזרו לכם להרחיק את המזיקים ולמצות את השטח הפתוח.

מה קובע חוק ההדברה החדש שכל אחד חייב לדעת?

השיטות בהן נעשה שימוש והתקנות המסדירות את שירותי ההדברה יכולות להשפיע מאוד הן על נותני השירות והן על מבקשי השירות. עם כניסתו של חוק ההדברה החדש, חיוני שכולם יבינו את השלכותיו ואת השינויים שהוא מביא. מאמר זה נועד לשפוך אור על ההיבטים המרכזיים של החקיקה החדשה.

הדברת מבני מגורים

שירותי הדברה של מבני מגורים הוא שירות הדברה מקצועי המיועד לצרכי מניעה או הדברה של מזיקים ומכרסמים שונים. שירות זה מיושם בכל חלקי המבנה, לרבות, חדרי אשפה, חצרות וגינות משותפות, מקלטים ומחסנים משותפים, בורות ביוב, קווי צנרת, חדרי מדרגות, גגות מבנים, פירי מעליות, מרזבים, חניונים וכדומה.

כלב
תרסיס פרונטליין – הדברת פרעושים וקרציות לכלבים

התמודדות עם פרעושים וקרציות היא משימה לא פשוטה, בטח כאשר הם מופיעים בתדירות גבוהה. בשלב מסוים יכול להיות שתרגישו כי מדובר על מלחמה אבודה, כזו שאינכם יכולים לה. אך ישנם פתרונות אפקטיביים שיאפשרו לכם להפוך את המלחמה לאפשרית, אחוזי ההצלחה עולים וגדלים. אנו מדברים על שימוש בתרסיס מיוחד המיועד להדברת פרעושים וקרציות לכלבים. תרסיס פרונטליין זוכה לפופולאריות גבוהה הן בקרב בעלי כלבים והן בקרב וטרינרים. יחד עם מזון טבעי שכלבים אוהבים תוכלו לדעת כי אתם עושים את המוטל עליכם. כל פעולה שאתם עושים צריכה להיות פעולה שתאפשר לכם לתת לכלבכם את הטוב ביותר. לא סתם אומרים שהכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם, כעת חובת ההוכחה היא עליכם.

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!