הדברה בשרון

שלמו פחות ! קבלו יותר !

כשאתם מזמינים מדביר לטיפול במכת מקקים, פשפשים, מכרסמים, יונים, עטלפים או כל מזיק אחר שמטריד את מנוחתכם ואת שלוות חייכם, אתם רוצים לוודא שאתם מזמינים את המדביר הנכון. אולי כבר חוויתם זאת בעצמכם ואולי לא, אבל המציאות אומרת שאחוז גדול מאוד מתוך כלל שירותי ההדברה הניתנים בישראל, הם שירותי הדברה בלתי יעילים או יעילים במידה חלקית בלבד. אז מה אתם צריכים לבדוק כאשר אתם מחפשים חברת הדברה בשרון? האם כדאי לכם להזמין מדביר פרטי או חברת הדברה בשרון? מדוע פעולות הדברה מסוימות לא משיגות את מטרתן או משיגות אותה באופן חלקי בלבד, על אף שהן מבוצעות לכאורה עם אותם חומרים ועל בסיס אותו ידע מקצועי? על כל השאלות האלה עונים לכם בשורות הבאות, המומחים להדברה של מרכז ההדברה הישראלי, המציע לכם מגוון רחב ושלם של שירותי הדברה בשרון.

איך תבחרו את המדביר שלכם בשרון?

אזור השרון הוא אמנם לא אזור מיושב ואורבני כמו אזור גוש דן, אבל דווקא בגלל זה תוכלו למצוא אינספור מדבירים פעילים באזור זה. באזור השרון ישנם לא מעט ישובים כפריים ומושבים חקלאיים, וכן אזורי תעשייה בהם ממוקמים כמה ממפעלי המזון המובילים בישראל. אלו הם בדיוק הלקוחות הטובים של חברות הדברה, וכל אחת מהן יכולה להתאים גם למשימת ההדברה שיש לכם בשבילן. העניין הוא שבמרבית המקרים, אנחנו פשוט מתקשרים למדביר הראשון שאנחנו נתקלים בשמו, כי בסך הכל זה נראה לנו שהדברה היא פעולה מאוד פשוטה וכל מה שצריך לעניין אותנו זה המחיר. בפועל כמובן, הדברים אינם מתנהלים בצורה הזאת, ובכל שנה מתבצעות אינספור משימות הדברה שפשוט לא משיגות את התוצאה המצופה מהן. בכך, אנחנו לא מתייחסים למקרים חריגים בהם התגלו נוכלים שהתיזו מים או אקונומיקה מהולה במים כאילו היה זה חומר הדברה. המדובר על מדבירים של ממש, שמשתמשים בחומרי הדברה מתאימים, אבל פשוט לא יודעים כיצד לעשות זאת, ולפעמים יודעים אבל לא רוצים לעשות את מה שצריך, מכיוון שזה עולה להם קצת יותר, והם הרי רוצים להיות הכי זולים בשוק.

בחירת מדביר בשרון

אז בבחירת מדביר, כדאי להבחין תחילה בין חאפרים, בין מדבירים מקצועיים ובין חברות הדברה בשרון. חאפרים הם אנשים שפועלים מטעם עצמם, יש להם טנדר ויש להם מתקן ריסוס ועם זה הם יוצאים לשוק, בלי רישיון, בלי הסמכה ובלי שאיזו שהיא רשות מכירה בהם. עם החאפרים האלה אתם לא רוצים להתעסק, גם בגלל שבחברה מתוקנת לא מקדמים תרבות של חאפרים וגם בגלל שחאפרים יכולים להיעלם לכם באותה מהירות ופתאומיות בה הופיעו, ולכם כבר לא יהיה למי לפנות כשתגלו שההדברה לא עזרה לכם כהוא זה. מדבירים מקצועיים זה כבר סיפור אחר, ועל אף שהם עובדים כאנשי מקצוע עצמאיים לחלוטין, רבים מהם יכולים להציע לכם בדיוק את רמת ההדברה הנדרשת. יחד עם זאת, אם אתם רוצים להיות על הצד הבטוח, מומלץ לחפש חברות הדברה בשרון, וליתר דיוק חברה שמספקת את כל מגוון שירותי ההדברה ולבטח את ההדברה הספציפית הדרושה לכם, החל מהדברת מקקים או נמלים וכלה בהדברת מכרסמים, יונים או עטלפים. המלצות וחוות דעת מקצועיות יכולות בהחלט להכווין אתכם, אבל גם אם אין לכם המלצות כאלה, תוכלו בהחלט להשתמש בחושים שלכם ובאינטואיציה שלכם בכדי להעריך מי עומד מולכם. הדבר החשוב ביותר הוא שלא תיכנעו לפיתויי מחיר אם קיים אצלכם חשש שמאחורי המחיר הזול עומד שירות גרוע.

שירותי הדברה בשרון מבית מרכז ההדברה הישראלי

כל סוגי ההדברה יכולים להתבצע ברמות שונות של מקצועיות. בחלק מן המקרים נדרשת הדברה יסודית שכרוכה בהרמה והזזת חפצים, בהדברה מסביב לבית, בהדברה במיקומים אסטרטגיים כמו בוידעם, בור ביוב וכדומה. במקרים אחרים נדרשת הדברה בשני פרקים, פעם אחת בתחילת העונה ופעם אחת באמצע העונה. את הסטנדרטים האלה אתם פשוט לא תמצאו אצל חאפרים וגם לא אצל כל המדבירים הפרטיים. מרכז ההדברה הישראלי מציע לכם מגוון רחב של שירותי הדברה בשרון, הדברה לבתים פרטיים, הדברה למפעלים, חנויות מזון, שדות ומטעים, והכל בסטנדרטים הגבוהים ביותר עם אפשרות לבחירת הדברה אורגנית, הדברה אלקטרונית ופתרונות מתקדמים נוספים המוצעים על ידי המרכז.

בלוג

אילו שיטות קיימות להרחקת יונים?

לצערנו, לא פעם אנחנו נאלצים לחפש דרכים כיצד להתמודד עם מצבים בהם חיות שונות מפריעות לאורח החיים השגרתי שלנו ומונעות מאיתנו לתפקד בצורה סדירה. לרוב

בלוג

רשת יונים – כך תחיו בשקט!

מכל האפשרויות הקיימות, למה כדאי לבחור דווקא רשת יונים להרחקה שלהן? כל התשובות בהמשך מאמר זה!   הבעייתיות של היונים למרות שכולנו אוהבים יונים, שהרי

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:

מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:

 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!