הדברת טרמיטים מחיר – כך ניתן להתמודד עם טרמיטים המצויים מתחת לפני הקרקע! הכירו את שיטות ההדברה השונות

שלמו פחות ! קבלו יותר !

מתמודדים עם טרמיטים בחלל דירתכם? חשוב שתכירו את כל השיטות להדברה מקצועית. ראשית, חשוב לפתוח בתיאור קצר של הטרמיטים. אנשים רבים כלל לא מודעים למראה הטרמיטים, מה שמעכב רבות את זיהוי הופעתם בדירה. הטרמיטים הם חרקים קטנים הנראים כמו נמלה לבנה עם כנפיים. מזהים טרמיטים בחלל דירתכם? אל תהססו להזעיק מדביר מקצועי להתמודדות מקצועית עם הבעיה. ככל שתזעיקו שירותי הדברת טרמיטים מהר יותר, תצליחו לחסוך פגיעות רבות לרהיטי דירתכם ולאפשר למדביר להתגבר על הבעיה בשיטת הדברה פשוטה ומהירה. אך רגע לפני שאתם מתקשרים למדביר הראשון שאתם מצליחים למצוא ברשת, חשוב שתכירו מספר דגשים חשובים אודות שיטות ההדברה המרכזיות בעזרתן מדביר מקצועי מצליח להתגבר על הופעת טרמיטים בכל חלל.

הטרמיטים אינם מזיקים לאדם, אך מזיקים מאוד לרהיטים שלכם – ניזונים מעץ יבשאז מה בכל זאת ניתן לעשות? שירותי הדברת טרמיטים מחיר על ידי מדביר מקצועי כוללות שתי שיטות הדברה מרכזיות.

הטרמיטים אינם מזיקים לבני אדם כלל וניזונים בעיקר מעץ יבש. שיטה נוספת לזיהוי הופעת הטרמיטים בדירתכם היא הבחנה ברהיטי עץ אכולים וחלולים. הטרמיטים יכולים לגרור נזקים של ממש לכל רהיטי העץ בדירתכם, ולכן חשוב להזעיק מדביר מקצועי שידע למגר את התופעה. בשורות הבאות נגע בשתיים משיטות ההדברה השכיחות והאיכותיות ביותר להתמודדות עם טרמיטים. אך לפני שנפרט אודות השיטות השונות, חשוב להקדים ולומר שהטרמיטים מתמקמים מתחת לפני הקרקע. מחילות הטרמיטים בבטן האדמה מקשות מאוד על כל שלבי הדברתם. בשונה מחרקים רבים אשר מקום מושבם מעל פני הקרקע, את הטרמיטים לא ניתן להדביר בעזרת ריסוס פשוט ומהיר. אנשים רבים כיום מנסים להדביר את הטרמיטים בביתם באופן עצמאי בעזרת שלל תרסיסים שניתן לרכוש בכל סופר, אך ברוב ככל המקרים מתמודדים עם כישלון אחר כישלון. הטרמיטים שממוקמים מתחת לפני השטח יודעים להתגבר על כל תרסיסי ההדברה.

הכירו את שתי שיטות ההדברה המרכזיות להתמודדות עם טרמיטיםאז מה בכל זאת ניתן לעשות? שירותי הדברת טרמיטים מחיר על ידי מדביר מקצועי כוללות שתי שיטות הדברה מרכזיות.

אז מה בכל זאת ניתן לעשות? שירותי הדברת טרמיטים מחיר על ידי מדביר מקצועי כוללות שתי שיטות הדברה מרכזיות.

 • הזרקת ג'ל רעיל למחילה המרכזית של הטרמיטים בדירתכם

השיטה הראשונה והפשוטה מבין השתיים היא שיטה הכוללת הזרקת ג'ל רעיל לעומק מחילת הטרמיטים הראשים בחלל. חשוב להדגיש ולומר כי שיטה זו ניתנת לביצוע רק במקרים בהם הטרמיטים אינם פרוסים בכל חלל דירתכם. אם אתם מבחינים באיזור נגוע אחד בלבד, המדביר שלכם ידרש לאתר את מקום המחילה ולהזיק ג'ל רעיל בתקווה למגר את הופעתם בדירתכם. שיטת הדברה זו אינה תמיד מצליחה למגר את התופעה לצמיתות. במקרה הטוב, טרמיטים שיבואו במגע עם הג'ל הרעיל יכניסו אותו לעומק המחילה וידביקו את כלל הטרמיטים המצויים בה. המקרה הפחות טוב, הג'ל הרעיל יקטול חלק מהטרמיטים, מה שיאפשר לחלק שנותר להמשיך את פעילותו באכילת רהיטי העץ בדירתכם. מדביר מקצועי המעניק שירותי הדברת טרמיטים מחיר, ידע האם כדאי לנסות להתגבר על הבעיה בשיטה זו או שמא נדרשת שיטה יסודית יותר להתמודדות עם הבעיה.

מחיר ההדברה:מדביר מקצועי המעניק שירותי הדברת טרמיטים מחיר, ידע האם כדאי לנסות להתגבר על הבעיה בשיטה זו או שמא נדרשת שיטה יסודית יותר להתמודדות עם הבעיה.

מחירי הדברה זו נעים בין 400 ל 900 שקלים.

 • קידוחים לאורך ורוחב כל חלל דירתכם והזרקת חומרי הדברה לבטן האדמה

שיטה ההדברה השניה יסודית הרבה יותר ומותאמת למקרים בהם הטרמיטים הספיקו לפגוע בחללים רבים בחדרי הדירה שלכם. מדבירים רבים שמגיעים לבחון את הבעיה מגלים שהטרמיטים הספיקו להגיע לחדרים רבים, מה שמחייב הדברת טרמיטים מחיר שתמגר את הבעיה באופן נרחב. שיטה זו כוללת הזרקת רעילים לכלל חלל הדירה. איך עושים את זה? מדביר מקצועי יקדח כל חצי מטר בחלל דירתכם במטרה להחדיר לבטן האדמה רעלים להדברת הטרמיטים. חשוב להדגיש ששיטת הדברה זו אינה פוגעת בריצוף דירתכם, הקידוחים נעשים ברובע שבין המרצפות, כך שניתן יהיה להשלים את החסר תוך זמן קצר וללא כל פגיעה מורגשת. מתמודדים עם טרמיטים בכל חלל דירתכם? וודאו שהמדביר שלכם מגיע מצוייד עם כל הציוד הנדרש לקידוח בריצפת הדירה והזרקת חומרי הדברה רעילים לבטן האדמה.

מחיר ההדברה:

שיטת הדברה זו יקרה יותר ועלותה נעה בין 2,500 שקלים ועד 4,000 שקלים לדירות גדולות.

חומרי הדברה כימיים מסוכנים לבריאותכם – וודאו שהמדביר שלכם מגיע מצוייד בחומרי הדברה אורגניים העשויים מחומרים טבעיים בלבד

נקודה נוספת שחשוב שתכירו רגע לפני שאתם מזמינים מדביר מקצועי להתמודדות עם הופעת הטרמיטים בדירתכם היא רכיבי חומרי ההדברה. עד לפני מספר שנים לא רבות חומרי ההדברה השכיחים ביותר כללו חומרים כימיים. חומרים אלה מתגלים כמזיקים מאוד לבריאות המדביר ולבריאות כלל הגרים בדירה, ולכן חשוב לוודא שהמדביר שלכם לא עושה שימוש בחומרים אלה. כיום יש לא מעט חומרי הדברה אורגניים העשויים מחומרים טבעיים בלבד המאפשרים למדבירים להשיג תוצאות טובות ללא סכנה בריאותית. אז לפני שאתם בוחרים את המדביר שלכם, חשוב לשאול אותו האם הוא עושה שימוש בחומרי הדברה אורגניים או כימיים. חומרי ההדברה האורגניים מבטיחים הדברה טובה לאורך זמן, ללא התפשרות על התוצאה. מזהים טרמיטים בדירתכם? אל תהססו להזעיק מדביר מקצועי ומיומן שמכיר את כל שיטות ההדברה של הטרמיטים ועושה שימוש בחומרי הדברה אורגניים בלבד.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!