הדברת מזיקים מחיר – כל מה שצריך לדעת לפני שפונים למדביר

שלמו פחות ! קבלו יותר !

אם אתם מחפשים בגוגל הדברת מזיקים מחיר ומידע כמו שיטות הדברה, כנראה נתקלתם במזיקים בביתכם ואתם לא מוכנים לישון בבית. אז קודם כל, חשוב לא להילחץ. אנחנו לא מתגוררים באוסטרליה, ויש בישראל אחוז מאוד נמוך של מזיקים אשר מסוכנים לבני אדם וחיות מחמד. לאחר שנרגענו, בואו נבין מה עושים. ישנם שירותים רבים הניתנים על ידי חברות הדברה. אלה כוללים, בין היתר, הרחקת מזיקים כמו ויונים ובעלי כנף, זיהוי סוג המזיק הקיים בשטח ובדיקות לאיתור נזקים מבניים עקב מזיקים. כמו כן, חברת הדברה מורשית תבצע גם בדיקות לאיתור שרצים ומכרסמים במבנים מסחריים או בתים ועוד. לבסוף, חברת הדברת מזיקים תבצע גם טיפולי מנע למטרת הרחקת המזיקים מלכתחילה.

הדברת מזיקים מחיר

הדברת מזיקים מחיר ומחירון מומלץ לצרכן

כמה עולה חברת הדברה? כמה עולים שרותי הדברות? מה מחיר הדברת מזיקים? אם אתם שואלים את עצמכם את כל השאלות האלו, סימן שאם זקוקים נואשות לשירות מדבירים מומלצים ומורשים. יחד עם זאת, חשוב להכיר מחירי הדברה כדי שאף אחד לא ינסה "לעקוץ" אתכם (מלבד המזיקים עצמם). אם כך, רגע לפני שאנחנו מדברים על הדברת מזיקים מחיר וסוגי שירות, אנחנו רוצים להזכיר לכם שיש בימינו את האינטרנט שטומן בתוכו את כל המידע הנדרש לכם. באינטרנט תמצאו פורטלים של השוואת מחירים בין חברות הדברה מומלצות, כמו גם מחירונים להדברות.

הדברת מזיקים מחירון ומחירים של שירותי הדברה

מחירון הדברה ייתן לכם יותר מחצי מושג, אתם תוכלו להבין כמה גובות חברות ההדברה השונות על כלל שירותיהן. כדי להקל עליכם, ריכזנו בשורות הבאות את סוגי השירותים הנפצים של חברות הדברה. הנה כל מה שרציתם לדעת על הדברות מחיר, הדברת מזיקים מחיר, טיפולי מנע נגד מזיקים ועוד. קודם כל, בואו נדבר על הדברת תיקנים, שזהו אחד משירותי ההדברה הכי נפוצים. הדברת תיקנים תעלה לכם בין 350 ש"ל ל-450 ₪ עבור הדברת דירת 1-3 חדרים בלבד. המחיר הזה בדרך כלל מתייחס לדירות עד 70 מ"ר בממוצע.

הדברת מזיקים מחיר

כמה עולה לכידת נחשים?

סוגי השירותים הניתנים על ידי חברות הדברה משתנים בהתאם לקהל לקוחותיהן ולהיקף הפעילות שלהן. באזורים מסוימים בארץ שירותי הדברה יהיו לכם יותר זולים מאשר באזורים אחרים. אם למשל חברת הדברה בדרום מתמחה בלכידת נחשים, היא תהיה יותר זולה מחברת הדברה במרכז הארץ שאינה מתמחה בכך. אגב, שירות לכידת נחשים יעלה לכם בין 500 ₪ ל-700 ₪, כאשר המחיר משתנה בהתאם לסוג הלכידה. במקרים רבים יהיה צורך לפרק כל מיני מרצפות או ארונות כדי להגיע לנחש, מה שמייקר את עלות השירות. מעבר ללכידת נחשים והדברת תיקנים, יש גם את השירות של הדברת טרמיטים (600-800 ₪ לחדר), הדברת פשפש המיטה (800-1,200 ₪), הדברת יתושים (600-800 ₪) ועוד.

הדברת מזיקים ונמלים

מחיר אחד השירותים הנפוצים ביותר הוא הדברת מכרסמים או הדברת נמלים. עם זאת, ישנם שירותים רבים אחרים שחברות יכולות לספק כגון הדברת טרמיטים, הדברת מכרסמים, הדברת פשפשים, הרחקת לטאות ועוד. שימו לב, במקרים רבים אין אפשרות לבצע הדברת מזיקים בעקבות היות החיה מוגנת. עוד כדאי לדעת, בישראל נמלים הם בעיה נפוצה וכזאת שעשויה להיות חמורה. הדברת נמלים תעלה לכם בין 450 ₪ ל-650 ₪ עבור הדברת דירת 3 חדרים. חשוב לזכור, מזיקים וחרקים יכולים להמיט הרס על העסק והבית, על רהיטים ולגרום לאי נוחות גדולה מאוד. השוואת מחירים בין מדבירים מומלצים בארץ מג'וקים ועכברים ועד עכבישים ועקרבים, מזיקים יכולים להיות בעיה רצינית. אבל יחד עם זאת, אם תהיו מוכנים לצרה הזאת כמו שצריך ומראש, תוכלו לצלוח את תהליך ההדברה ביתר קלות. במקום להקליד בגוגל הדברת מזיקים מחיר ומידע, אנו ממליצים לכם להקליד בגוגל – השוואת מחירים בין חברות הדברה מומלצות. ככה תוכלו לא רק לאתר חברת הדברת מזיקים מוצלחת, תוכלו גם להוזיל את המחירים על שירותי הדברות לבית ולעסק, לגינה או לדשא.

אם אתם צריכים סיוע נוסף מאיתנו, אנחנו נשמח שתיצרו קשר ותספרו לנו מאילו סוגי מזיקים אתם סובלים. אם אתם לא מזהים את סוג המזיק, יהיה חשוב לשלוח תמונה שלו למדביר ולקבל את חוות דעתו.

ראו גם: מרחיק נחשים | מדביר נמלים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
הדברת מזיקים בבית
הדברת מזיקים בבית עם שירותי הדברה

הדברת מזיקים בבית עלולה להיות מורכבת, וחשוב לדעת איך להתמודד איתם נכון. הצעד הראשון לקראת הדברת חרקים או מזיקים מהבית הוא, זיהוי סוג המזיק. השלב

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!