הדברת נמלים בגינה

שלמו פחות ! קבלו יותר !

אנחנו רואים אותן צועדות בשיירה ארוכה, מתחילות בגינה וחודרות דרך החלונות, השקעים  או מתחת לדלתות. הן בדרכן לקחת מזון מתוך הבית והארונות, בדרך חזרה לקן שלהן שבגינה. הן לא גורמות נזק גדול אבל עדיין מדובר בהפרעה ולכן הדברת נמלים בגינה, היא עניין שרצוי ותכירו.

דוגמאות עכבישים

הנמלים החרוצות

ישנם סוגים רבים של נמלים. חלקן בצבעי שחור, אחרות חומות ואחרות אדמדמות. יש נמלים גדולות, בינוניות וקטנות מאוד. כאמור, לרוב הן לא מזיקות מבחינה פיזית (חוץ מנמלת האש שגם עוקצת) ואנו מבועתים מהם בעיקר כאשר הם חודרים לנו לתוך המזון או לתוך הבית.

המקור של הנמלים הוא הקן או המושבה שלהם, כאשר כל קן מכיל עשרות אלפים של פריטים. לרוב הקן יהיה בגינה, שם נראה את תלולית העפר המוכרת אבל לא בהכרח. הוא יכול להיות גם בתוך הבית. באביב ובקיץ, הנמלים יוצאות כדי לחפש אוכל. נמלוים אלו הן "הפועלות" ותפקידן ברור- להביא אוכל למלכה שלהן. אם כך, אפילו שהנמלים בגינה אינן מפריעות לנו לכאורה, הרי שהקן מהווה עבורם בסיס זינוק מצוין אל תוך הבית ולכן רצוי לטפל בו.

הדברת נמלים בגינה ובבית

ישנם שלל עצום של תכשירים ממינים שונים. יש כמובן את הספרי אבל הוא הורג רק את הפריטים שרואים ולא מחסל את הבעיה. ישנו פיתיון הג'ל, אשר מגיע בצורת מזרק. הפעולה שלו מבוססת על כך, שהנמלים הפועלות נושאות עימן את הרעל לקן ושם הנמלה אוכלת אותו ומתה. משנסתלקה המלכה, הקן מפנה עצמו מהמקום. 

הג'ל יעיל וניתן לקנותו בכל מקום ולהשתמש בו עצמאית, אבל הוא אינו יעיל נגד כל סוגי הנמלים ובוודאי כאשר היקף התופעה רחב במיוחד. בנוסף, השפעתו אינה מידית ויכולים לחלוף כשבועיים שלושה עד שיפעל כמצופה. כמו כן, הוא מגיע רק לאחר זיהוי הבעיה ואינו עוזר במניעה.

אז מה הפתרון היעיל ביותר?

הדברת נמלים בגינה דורשת פתרון משולב, במיוחד כאשר אנו רוצים שהקן יחוסל לצמיתות. הוא דורש ריסוס חיצוני בתוך הבית ובהיקף הבית. בנוסף, הוא דורש סריקה של כל שטח הגינה וניסיון למצוא קינים נוספים. הריסוס, בחומרים מתקדמים אך כאלו שאינם מסוכנים לאדם, משוחרר בלחץ גבוה כדי שיחדור עמוק ויהיה יעיל. 

הריסוס וההדברה יכולים להתרחש עוד בטרם החלה מתקפת הנמלים, כסוג של מניעה יעילה. בנוסף, מדביר מקצועי יתכן ויפזר חומרים נוספים בסמוך לקן ואף ישלב רעל באמצעות ג'ל, במקומות שהגישה קשה אליהם וכן במקומות מוסתרים.

נמלים עקשניות

וישנה כאמור גם נמלת האש. זוהי נמלה חומה-אדמדמה שגם עוקצת ונושכת. למרות היותה קטנה מאוד, היא נחשבת לקשה לחיסול והכחדה וההדברה כנגדה צריכה להיות שונה ואגרסיבית. בכל מקרה, במידה והחלטתם להזמין מדביר מוסמך, הקפידו על כזה שמחזיק ברישיון הדברה מסודר. לצערנו, כבר קרו מקרים איומים של פגיעות בעקבות מדביר שהשתמש בחומרים לא מאושרים או בצורה לא נכונה.

כאמור, הדברת נמלים לא תצליח בהכרח בפעם אחת בלבד. לכן הקפידו לדרוש אחריות על העבודה, במקרה והנמלים שבים לאזור. מחיר של הדברת נמלים בגינה תלוי היקף העבודה וגודלה והוא יחל מ-400 ₪. 

מרכז ההדברה הינה חברה מקצועית ומיומנת, העוסקת שנים רבות בהדברות מזיקים והדברת נמלים בגינה ובבית. נשמח לעמוד לרשותך בכל בעיה ולהציע לך את הפתרון הטוב, המשתלם והבטוח ביותר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
וטרינר
למה כדאי לכם ללמוד קורס אח וטרינרי?

אח וטרינרי מספק טיפול מקצועי מלא חמלה לחיות המחמד שלנו מדי יום על ידי שילוב ההבנה התיאורטית מדעית עם ניסיון מעשי. כל מי שמחפש מקצוע מספק שבו הוא יכול להשפיע באופן מוחשי על חייהם של בעלי חיים ימצא את התפקיד של עוזר וטרינר כאידיאלי עבורו.

קוטל יתושים חשמלי – איזה לבחור כדי שיעשה את העבודה?

ככל שהטמפרטורות עולות, מספר הזבובים, היתושים ושאר החרקים המעופפים עולה בהתאם, ואתם בוודאי מחפשים את הדרך היעילה ביותר להיפטר מהם ולהרחיק אותם מהחצר שלכם. אחת השיטות היעילות ביותר שעומדות לרשותכם, היא קוטל היתושים החשמלי.

חצר
3 טיפים לטיפוח חצר נקייה ממזיקים

בית עם חצר מעניק חיים עם איכות גבוהה מאוד. ליתר דיוק, כשיש חצר יש פוטנציאל לבילויים כיפיים, לבד או עם חברים, אבל כדי לממש את הפוטנציאל חשוב להתנהל בחוכמה. במיוחד חובה לוודא שהחצר נקייה מחרקים שונים שעלולים לפגוע במידה ניכרת בהנאה שלכם. באופן דומה יש חרקים שפוגעים בצמחייה, וגם מהם חשוב להיפטר, ומהר. כאן בעמוד תמצאו 3 טיפים שימושיים שיעזרו לכם להרחיק את המזיקים ולמצות את השטח הפתוח.

מה קובע חוק ההדברה החדש שכל אחד חייב לדעת?

השיטות בהן נעשה שימוש והתקנות המסדירות את שירותי ההדברה יכולות להשפיע מאוד הן על נותני השירות והן על מבקשי השירות. עם כניסתו של חוק ההדברה החדש, חיוני שכולם יבינו את השלכותיו ואת השינויים שהוא מביא. מאמר זה נועד לשפוך אור על ההיבטים המרכזיים של החקיקה החדשה.

הדברת מבני מגורים

שירותי הדברה של מבני מגורים הוא שירות הדברה מקצועי המיועד לצרכי מניעה או הדברה של מזיקים ומכרסמים שונים. שירות זה מיושם בכל חלקי המבנה, לרבות, חדרי אשפה, חצרות וגינות משותפות, מקלטים ומחסנים משותפים, בורות ביוב, קווי צנרת, חדרי מדרגות, גגות מבנים, פירי מעליות, מרזבים, חניונים וכדומה.

כלב
תרסיס פרונטליין – הדברת פרעושים וקרציות לכלבים

התמודדות עם פרעושים וקרציות היא משימה לא פשוטה, בטח כאשר הם מופיעים בתדירות גבוהה. בשלב מסוים יכול להיות שתרגישו כי מדובר על מלחמה אבודה, כזו שאינכם יכולים לה. אך ישנם פתרונות אפקטיביים שיאפשרו לכם להפוך את המלחמה לאפשרית, אחוזי ההצלחה עולים וגדלים. אנו מדברים על שימוש בתרסיס מיוחד המיועד להדברת פרעושים וקרציות לכלבים. תרסיס פרונטליין זוכה לפופולאריות גבוהה הן בקרב בעלי כלבים והן בקרב וטרינרים. יחד עם מזון טבעי שכלבים אוהבים תוכלו לדעת כי אתם עושים את המוטל עליכם. כל פעולה שאתם עושים צריכה להיות פעולה שתאפשר לכם לתת לכלבכם את הטוב ביותר. לא סתם אומרים שהכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם, כעת חובת ההוכחה היא עליכם.

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!