הדברת נמלים ביולוגית

שלמו פחות ! קבלו יותר !

הדברת נמלים ביולוגית – כך מתמודדים נכון עם הנמלים בדירתכם!

הדברת נמלים ביולוגיתאנשים רבים כיום מזעיקים שירותי הדברה מקצועיים להתמודדות עם נמלים רבות שחדרו אל פנים דירתם. אם גם אתם מתמודדים עם נמלים רבות בחלל דירתכם, הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נגע בכל הדגשים החשובים ביותר שאתם חייבים להכיר אודות הנמלים בדירתכם, לרבות הסיבות המרכזיות בגינן הן מגיעות, אפשרויות ההדברה השונות, לרבות הדברת נמלים ביולוגית, מאפייני הנמלים ועוד. כלל הנתונים הללו יסייעו לכם לאבחן את הבעיה, להכיר את כל דרכי ההתמודדות לפיתרונה וכמובן לוודא שהנמלים לא ישובו לדירתכם. אז רגע לפני שנצלול לכל שיטות ההדברה הקיימות כיום, הדברת נמלים ביולוגית, הדברה בג'ל, הדברה בריסוס ועוד, חשוב שתכירו את המאפיינים של הנמלים בדירתכם.

 

הנמלים פועלות גם בחורף, לכל קן יש מלכה וכיום יש לא מעט זנים שונים שמסתובבים בדירתכם – מספר דגשים שחשוב שתכירו

 • ראשית, חשוב לפתוח ולומר שבניגוד למקובל לחשוב, הנמלים אינן פועלות בקיץ בלבד. אנשים רבים בטוחים שהנמלים פועלות רק בעונת הקיץ החמה, מה שגורם להם להאמין שעם חילופי העונות בעיית הנמלים בדירתם תיפתר מעצמה. לכן חשוב להדגיש כבר בפתיחת הדברים כי הנמלים בדירתכם אינן מפחדות מקור. ישנם סוגים רבים של נמלים שממשיכות את פעילותן היומיומית גם בעונת החורף הקרה.

 

 • כיום יש מגוון גדול של סוגי נמלים שחודרות לפנים דירות רבות בישראל. הסוגים השכיחים ביותר הם: הנמלים השחורות והשכיחות ביותר בישראל ונמלי אש. הנמלים השחורות מוכרות לכולנו, הן מופיעות בגדלים משתנים ועקיצותיהן אינן כואבות במיוחד. לעומתן, נמלי האש קטנות במיוחד וגודלם כמילימטר אחד. עקיצותיהן כואבות במיוחד ואנשים רבים מדווחים על כוויות של ממש לאחר העקיצות. הדברת נמלים ביולוגית תסייע למגר את התופעה.

 

 • כל קן נמלים כולל מלכה. המלכה ממוקמת בפנים מחילות הנמלים וכל נמלי הקן דואגות לספק לה את כל צרכיה. חשוב להדגיש שקן ללא מלכה חודל מלהתקיים תוך זמן קצר, מה שמאפשר למדבירים רבים לקטול את המלכה בלבד ולמגר את התופעה כליל. אחת השיטות לעשות זאת היא הדברת נמלים ביולוגית.

ריכזנו עבורכם כמה משיטות ההדברה המרכזיות והטובות ביותר שאתם חייבים להכיר:

 

הדברה טבעית שיטת ההדברה הטבעית מאפשרת להרחיק את הנמלים ללא כל פגיעה. איך עושים את זה? בעזרת מגוון רחב של מוצרים טבעיים בעלי ריח חזק במיוחד.

 

החומרים בעזרתם ניתן להשלים הדברה טבעית הם:

 

●        חומץ – ערבבו מים עם מעט חומץ ומרחו אותו באזור מושב הנמלים.

●        פלפל שחור – ריחו של הפלפל השחור אף הוא מבריח נמלים, פזרו אותו בסמוך למקום מושב הנמלים בדירתכם.

●        קליפות פרי הדר – הרתיחו מים עם קליפות פרי הדר ורססו על מושב הנמלים בדירתכם.

●        קינמון – ריח הקינמון מבריח נמלים, הפיצו כמה שיותר ריח של קינמון באזור מושב הנמלים וכך תצליחו להבריח אותן מביתכם.

 

הדברה בעזרת ריסוס שיטת ההדברה הטבעית לא הועילה? ניתן לבחור בשיטת ההדברה בעזרת ריסוס. שיטת הדברה זו כוללת ריסוס של חומרים רעילים ישירות על הנמלים. בעזרת שיטה זו תוכלו לראות את הנמלים מתות באופן מיידי, אך הדבר לא יוביל לפיתרון הבעיה מהשורש. שיטת ההדברה בעזרת ריסוס תביא לפיתרון מהיר ולקטילת הנמלים בחלל הדירה, אך לא לפיתרון מלא ולהרס קן הנמלים בחלל דירתכם.
הדברה ממוקדת לפגיעה במלכה שיטת ההדברה הממוקדת היא שיטת הדברה המבטיחה את פיתרון הבעיה מן השורש. בשונה משיטת הריסוס, שיטת ההדברה הממוקדת מבטיחה את פיזור קן הנמלים מחלל דירתכם. כיצד? בעזרת חומרי הדברה שונים ניתן להגיע למלכת הקן ולקטול אותה. לאחר מותה, הקן יחדול מלהתקיים, מה שיוביל למיגור הופעת הנמלים בדירה. איך קוטלים את המלכה? ישנן שתי שיטות מרכזיות, והן:

 

●        הדברה בעזרת ג'ל רעיל – הנמלים חושבות שהג'ל הרעיל הוא אוכל ומבילות אותו ישירות למלכת הקן. לאחר שהיא אוכלת ממנו היא מתה והקן חודל מלהתקיים.

●        הדברה בעזרת גרגירים – גרגירים רעילים מובלים אל המלכה, כשהיא אוכלת מהם ומתה, הקן חודל מלהתקיים.

קראו עוד: הדברת נמלים בבית

שיטות הדברה מקצועיות

מדביר מקצועי מכיר היטב את כל שיטות ההדברה הללו ויודע לבחור נכון את השיטה המתאימה ביותר לכל מקרה. חשוב להדגיש כי ריסוס בעזרת חומרי הדברה פשוטים שניתן לרכוש בכל סופר לא יביאו למיגור מלא של הבעיה. המלכה שממוקמת בפנים הקן תמשיך לחיות וכך גם הקן כולו, פרט לנמלים עליהן ריססתם. לכן, אם מדובר בקן נמלים, מומלץ להסתייע במדביר מקצועי שיודע לעשות שימוש בהדברת נמלים ביולוגית.

אל תתפשרו על חומרי ההדברה שלכם!

באשר לחומרי ההדברה חשוב להדגיש שכיום יש מגוון רחב של סוגי הדברה. הנקודה החשובה שאתם חייבים להכיר היא מרכיבי החומרים. עד לפני מספר שנים חומרי הדברה רבים כללו חומרים כימיים שהתגלו כמסוכנים לבריאות. כיום יש מגוון חומרי הדברה אורגניים הכוללים חומרים טבעיים בלבד. וודאו שהמדביר שלכם עושה שימוש בחומרי הדברה טבעיים שאינם מסכנים את בריאותכם. הדברת נמלים ביולוגית חייבת להיעשות על ידי מדביר מקצועי ומורשה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
הדברת נמלים ביתית
הדברת נמלים ביתית

נעקצים על ידי נמלים בדירתכם? חשוב שתכירו את כל הדרכים היעילות ביותר להתמודדות עם הבעיה. לא מעט אנשים נעזרים בסיוע מקצועי של מדביר מוסמך להתמודדות

הדברת נמלים בג'ל
הדברת נמלים בג'ל

הדברת נמלים בג'ל – הדברה ממוקדת הפוגעת במלכת הקן ומובילה לפיזורו נמלים חדרו לפנים הדירה שלכם? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נגע בכל מה שאתם

הדברת נמלים אקולוגית
הדברת נמלים אקולוגית

הדברת נמלים אקולוגית – כך תצליחו להתגבר על הנמלים בדירתכם לא מעט אנשים מזעיקים מדבירים מקצועיים בטענה כי הם מתמודדים עם נמלים רבות ברחבי דירתם.

הדברת נמלים אורגנית
הדברת נמלים אורגנית

כיום יש מבחר סוגי הדברות בעזרתן ניתן למגר הופעת מגוון סוגי חרקים. מתמודדים עם נמלים בדירתכם? המאמר הבא הוא עבורכם. הדברת נמלים אורגנית ומקצועית תאפשר

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!