הדברת נמלים ביתית

שלמו פחות ! קבלו יותר !

הדברת נמלים ביתיתנעקצים על ידי נמלים בדירתכם? חשוב שתכירו את כל הדרכים היעילות ביותר להתמודדות עם הבעיה. לא מעט אנשים נעזרים בסיוע מקצועי של מדביר מוסמך להתמודדות עם מכת נמלים בדירתם. אם גם בדירתכם מסתובבות לא מעט נמלים מידי יום, ייתכן שאתם נדרשים לסיוע מקצועי להדברתן. הדברת נמלים ביתית יכולה להיעשות במגוון דרכים, שיטות ובעזרת שלל חומרי הדברה שונים. בשורות הבאות נגע בכל מה שאתם חייבים להכיר אודות הדברת נמלים ביתית למיגור הופעת הנמלים לצמיתות. אך רגע לפני שנצלול לשיטות השונות של הדברת הנמלים וכן להיכרות עם חומרי ההדברה האיכותיים ביותר, חשוב שתכירו מספר מאפיינים חשובים אודות הנמלים בדירתכם.

 

נמלי אש לעומת הנמלים שכולנו מכירים

תחילה חשוב לדעת שכיום יש מגוון רחב של סוגי נמלים. סוג הנמלים השכיח ביותר הוא כמובן הסוג שכולנו מכירים מזה שנים ארוכות – נמלים שחורות בגדלים משתנים. נמלים אלה מגיעות על פי רוב בגין שאריות מזון. הנמלים השחורות לא מרבות לעקוץ, וגם אם הן כן עוקצות, עקיצותיהן אינן כואבות במיוחד. מתמודדים עם נמלים שחורות בדירתכם? כנראה שאתם לא מקפידים על ניקיון מוחלט של שאריות המזון שלכם. הקפדה על ניקיון יכולה להוביל למיגור התופעה. במידה ולא, הדברת נמלים ביתית היא התשובה עבורכם. סוג נוסף של נמלים שכדאי שתכירו הוא נמלי אש. נמלי אש הו נמלים קטנות מאוד, גודלן כמילימטר בלבד. הן מגיעות בעיקר לדירות קרקע ועקיצותיהן כואבות מאוד. אנשים רבים מדווחים שעקיצותיהן מרגישות כמו כוויה של ממש. חדירתן מחייבת הדברת נמלים ביתית ומקצועית.

נמלים אוהבות חום, אך הן פועלות גם בחורף!

שנית, חשוב לדעת שבניגוד לדעתם של רבים, נמלים ממשיכות את פעילותן גם בעונת החורף הקרה. זה נכון שנמלים אוהבות חום, אך אל תבנו על חילופי העונות כפיתרון לבעיה. במידה ואתם מתמודדים עם קו נמלים בסמוך לדירתכם, סיכוי גבוה שהנמלים ימשיכו לחדור לפנים הדירה שלכם גם בעונת החורף הקרה. לכן, אל לכם לבנות על חילופי העונות, היעזרו בשירותי הדברה מקצועיים להדברת נמלים ביתית והתגברו על הבעיה במהירות וביעילות.

 

מלכת הנמלים – אחת הדרכים הפשוטות ביותר להתמודד עם קן נמלים בדירתכם

שלישית, חשוב לדעת שכל קן נמלים כולל מלכה אחת בלבד. מלכת הנמלים ממוקמת בעומק מחילות הקן ולא מרבה לצאת משם. כלל נמלי הקן משרתות את כל צרכיה כך שאין לה שום סיבה לצאת ממקומה. קן ללא מלכה חודל מלהתקיים תוך זמן קצר, ולכן הנמלים שומרות על המלכה שלהן ככל הניתן. מדבירים מקצועיים מכירים מגוון שיטות הדברה המאפשרות לקטול את המלכה בלבד, ובכך לפזר את הקן כולו ולמגר את התופעה. הדברת נמלים ביתית במגוון דרכים תאפשר לכם לקטול את המלכה ולהבטיח את פיזור הנמלים מדירתכם לצמיתות. רוצים להכיר את כל שיטות ההדברה הטובות ביותר? הנה לכם כמה מהן:

 

 

הדברה טבעית שיטת ההדברה הטבעית מאפשרת להרחיק את הנמלים ללא כל פגיעה. איך עושים את זה? בעזרת מגוון רחב של מוצרים טבעיים בעלי ריח חזק במיוחד.

 

החומרים בעזרתם ניתן להשלים הדברה טבעית הם:

 

●        חומץ – ערבבו מים עם מעט חומץ ומרחו אותו באזור מושב הנמלים.

●        פלפל שחור – ריחו של הפלפל השחור אף הוא מבריח נמלים, פזרו אותו בסמוך למקום מושב הנמלים בדירתכם.

●        קליפות פרי הדר – הרתיחו מים עם קליפות פרי הדר ורססו על מושב הנמלים בדירתכם.

●        קינמון – ריח הקינמון מבריח נמלים, הפיצו כמה שיותר ריח של קינמון באזור מושב הנמלים וכך תצליחו להבריח אותן מביתכם.

 

הדברה בעזרת ריסוס שיטת ההדברה הטבעית לא הועילה? ניתן לבחור בשיטת ההדברה בעזרת ריסוס. שיטת הדברה זו כוללת ריסוס של חומרים רעילים ישירות על הנמלים. בעזרת שיטה זו תוכלו לראות את הנמלים מתות באופן מיידי, אך הדבר לא יוביל לפיתרון הבעיה מהשורש. שיטת ההדברה בעזרת ריסוס תביא לפיתרון מהיר ולקטילת הנמלים בחלל הדירה, אך לא לפיתרון מלא ולהרס קן הנמלים בחלל דירתכם.
הדברה ממוקדת לפגיעה במלכה שיטת ההדברה הממוקדת היא שיטת הדברה המבטיחה את פיתרון הבעיה מן השורש. בשונה משיטת הריסוס, שיטת ההדברה הממוקדת מבטיחה את פיזור קן הנמלים מחלל דירתכם. כיצד? בעזרת חומרי הדברה שונים ניתן להגיע למלכת הקן ולקטול אותה. לאחר מותה, הקן יחדול מלהתקיים, מה שיוביל למיגור הופעת הנמלים בדירה. איך קוטלים את המלכה? ישנן שתי שיטות מרכזיות, והן:

 

●        הדברה בעזרת ג'ל רעיל – הנמלים חושבות שהג'ל הרעיל הוא אוכל ומבילות אותו ישירות למלכת הקן. לאחר שהיא אוכלת ממנו היא מתה והקן חודל מלהתקיים.

●        הדברה בעזרת גרגירים – גרגירים רעילים מובלים אל המלכה, כשהיא אוכלת מהם ומתה, הקן חודל מלהתקיים.

אל תתפשרו על חומרי הדברה שאינם טבעיים

לסיום חשוב להדגיש כי כיום יש חומרי הדברה הכוללים חומרים כימיים ויש חומרי הדברה הכוללים חומרים טבעיים בלבד. חומרי ההדברה הכוללים חומרים כימיים התגלו כמסוכנים לבריאותכם, ולכן חשוב לוודא שהמדביר שמגיע להדברת נמלים ביתית בדירתכם מצוייד בחומרי הדברה אורגניים העשויים מחומרים טבעיים בלבד.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
הדברת נמלים ביולוגית
הדברת נמלים ביולוגית

הדברת נמלים ביולוגית – כך מתמודדים נכון עם הנמלים בדירתכם! אנשים רבים כיום מזעיקים שירותי הדברה מקצועיים להתמודדות עם נמלים רבות שחדרו אל פנים דירתם.

הדברת נמלים בג'ל
הדברת נמלים בג'ל

הדברת נמלים בג'ל – הדברה ממוקדת הפוגעת במלכת הקן ומובילה לפיזורו נמלים חדרו לפנים הדירה שלכם? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נגע בכל מה שאתם

הדברת נמלים אקולוגית
הדברת נמלים אקולוגית

הדברת נמלים אקולוגית – כך תצליחו להתגבר על הנמלים בדירתכם לא מעט אנשים מזעיקים מדבירים מקצועיים בטענה כי הם מתמודדים עם נמלים רבות ברחבי דירתם.

הדברת נמלים אורגנית
הדברת נמלים אורגנית

כיום יש מבחר סוגי הדברות בעזרתן ניתן למגר הופעת מגוון סוגי חרקים. מתמודדים עם נמלים בדירתכם? המאמר הבא הוא עבורכם. הדברת נמלים אורגנית ומקצועית תאפשר

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!