הדברת פשפשים

שלמו פחות ! קבלו יותר !

פשפשים אמנם לא מפחידים אותנו ופשפשים לא יעלו לנו את הדופק כשנפגוש אותם במטבח באמצע הלילה, אבל פשפשים יכולים לייצר לנו מטרד כל כך קשה בסביבת המגורים שלנו, שאין שום סיכוי שנוכל להמשיך ולחיות איתם באותו מרחב. הם מתפשטים במהירות, מתחפרים בספות, מתחפרים במזרנים, מתחפרים בבגדים ובארונות הבגדים, מתפזרים על השטיחים והרצפה, עוקצים, מגרדים ומטרידים ללא הרף. אז איך נפטרים מפשפשים? איך מבצעים הדברת פשפשים? האם אפשר בכלל להדביר פשפשים? האם זה כרוך גם בשינוי התנהגותי שלנו? בשורות הבאות מסבירים לכם המומחים של מרכז ההדברה הישראלי את כל מה שאתם צריכים לדעת על הדברת פשפשים ואיך להזמין את השירות.

מהם פשפשים?

פשפשים הם חרקים זעירים שבקושי אפשר לראות אותם. הם שוהים בדרך כלל בגובה הרצפה ומסוגלים לנתר בבת אחת עד לגובה הברך או הירך שלנו. הם נצמדים לעור שלנו ומשתמשים בנו ככלי רכב שמוביל אותם לאזורים השונים של הבית ושמכניס אותם למיטה שלנו כשבאותה הזדמנות גם עוקצים, מותירים פצעונים קטנים ומגרדים ופשוט אינם מרפים. צריך להבין שבבתים שסובלים ממכת פשפשים אפשר למצוא לפי פשפשים שחלקם נראים לעין וחלקם מחופרים היטב בריהוט ובביגוד שלנו. בעודם שם, הם מטילים ביצים וממשיכים להתרבות ואם לא נעשה דבר כדי להפסיק את הטירוף הזה, זה לא ייגמר.

איך מדבירים פשפשים?

הדברת פשפשים היא הדברה כימית המבוססת על פיזור חומרים כימיים שפשוט ממיתים את הפשפשים שבאים איתם במגע. חומרים אלה מיועדים לדבוק במשטחים עליהם מרוססים כך שהשפעתם תהיה כמה שיותר ארוכת טווח. לנתון זה יש חשיבות רבה מאוד, שכן לא על כל פריטי הריהוט בבית נוכל להתיז את חומר ההדברה. כך למשל, אנחנו לא נרסס את הבגדים בתוך ארונות הבגדים, לא נרסס את המיטה שלנו ולא נרסס את הספות עליהן אנו יושבים. על כן, חשוב מאוד שכל אותם פשפשים שנמצאים במקומות אלה, מרגע שיצאו ממחבואם ויסתובבו בבית, יתקלו בחומרי ההדברה שפוזרו על הרצפה ויחוסלו. כדי להאיץ את התהליך הזה ישנם גם מספר שינויים התנהגותיים שלכם, שתצטרכו לעשות אותם בכדי להדביר את הבעיה. כן… הדברת פשפשים היא אולי ההדברה הכי מורכבת עבורכם הלקוחות, וזוהי ההדברה שיותר מכל הדברה אחרת דורשת גם מכם הלקוחות, אחריות להשלמתה בהצלחה.

מהם השינויים ההתנהגותיים הנדרשים מכם?

במסגרת הדברת פשפשים נוכל כאמור, לפזר חומר הדברה מאוד אפקטיבי אבל רק במיקומים מאוד מסוימים, בעוד שבמיקומים אחרים ודווקא אלה שבהם אוהבים הפשפשים לשהות, לא נוכל לרסס את החומר. בהתאם לכך, גם לפני וגם אחרי ביצוע הדברת פשפשים, חשוב מאוד לבצע ניקיון יסודי של הבגדים שלנו, לנער את הבגדים ולכבס אותם, לשאוב היטב את המיטה ואת הספות ובסך הכל לבצע את כל הפעולות הנדרשות בכדי להוציא את הפשפשים ממחבואם ולאלץ אותם לבוא במגע עם חומר ההדברה. מן הסתם, לעולם לא נוכל לטפל בכל הפשפשים, אבל התהליך הוא חד כיווני. זאת אומרת שמרגע שאנחנו מתחילים לחסל את אוכלוסיית הפשפשים בבית שלנו, האוכלוסייה הזאת הולכת ופוחתת ובסופו של דבר הבודדים שהצליחו להימלט מאיתנו, גם הם לא מצליחים לשרוד.

כמו כן, חשוב לבחון כיצד הגיעו הפשפשים לבית. במרבית המקרים מדובר בבעל חיים שאנחנו משחררים מחוץ לבית, וכאשר הוא חוזר הביתה הוא מביא איתו המון פשפשים בתוך הפרווה, ואלו מדלגים מהפרווה ומתחילים להתרבות בכל רחבי הבית. אם יש לכם כלב או חתול שאתם משחררים בחוץ, חשוב מאוד שתעניקו לו טיפול נגד פשפשים, וישנם כיום קולרים שעונדים על צווארו של הכלב או החתול ושיודעים לחסל פשפשים בצורה מאוד אפקטיבית.

בכל מהלך הדברת פשפשים של מרכז ההדברה הישראלי, תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בכדי לדעת גם כיצד להשלים את תהליך ההדברה לאחר שהמדבירים יצאו מביתכם וגם כיצד להימנע מהישנות המטרד הזה בעתיד. שימו לב שבמקרים רבים מספיקה פעולת ההדברה של המדבירים ואין צורך בפעולות נוספות, אבל זה מאוד תלוי בשאלה עד כמה הצליחו הפשפשים להתרבות ולהתפשט ברחבי הבית. ככל שתזמינו שירות פשפשים יותר מוקדם לאחר שזיהיתם את הבעיה, כך סביר יותר שתוכלו להיפטר ממנה ולסלק אותה מחייכם בקלות רבה יותר.

בלוג

אילו שיטות קיימות להרחקת יונים?

לצערנו, לא פעם אנחנו נאלצים לחפש דרכים כיצד להתמודד עם מצבים בהם חיות שונות מפריעות לאורח החיים השגרתי שלנו ומונעות מאיתנו לתפקד בצורה סדירה. לרוב

בלוג

רשת יונים – כך תחיו בשקט!

מכל האפשרויות הקיימות, למה כדאי לבחור דווקא רשת יונים להרחקה שלהן? כל התשובות בהמשך מאמר זה!   הבעייתיות של היונים למרות שכולנו אוהבים יונים, שהרי

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:

מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:

 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!