מדביר חולדות – הפתרון האולטימטיבי כנגד חולדות

שלמו פחות ! קבלו יותר !

מעטים הם הדברים, המפחידים והמגעילים כמו התקלות עם חולדה באמצע הלילה. תשכחו מה'מיקי מאוס' החמוד. הוא עכבר. אנחנו מדברים על חולדה. גדולה יותר, חזקה יותר מזיקה הרבה יותר. במקרה שזיהיתם כי יש לכם בעיה של חולדות, אסור לחשוב פעמיים וחובה להזמין מדביר חולדות מקצועי.

ממש לא נעים להכיר

ישנם מינים רבים של חולדות אך בישראל קיימים שני סוגים עיקריים, הנבדלים במקום המחבוא שלהם: האחת נמצאת בעליות הגג, רעפים ומעל התקרה והשנייה במחילות מתחת לרצפה ובערמות זבל על פני הקרקע. שני הסוגים, מעבר להיותם בלתי נעימים בעליל, גם עלולים לגרום נזק רב. הן יכולות לתקוף בני אדם, במיוחד ילדים קטנים ותינוקות ובעיקר את חיות המחמד שלכם. מבחינתן, חיות המחמד מתחרות על המזון ולכן הן לא מהססות לתקוף את הילדים וחיות המחמד, גם אם הם גדולים מהחולדות בהרבה.

בנוסף, החולדות גורמות נזק עצום לתשתיות, בין השאר לכבלי חשמל, תקשורת, אינסטלציה ועוד וכן למשקופים וארונות. ועוד לא דיברנו על כך שהן חודרות, פוגעות ומכרסמות את המזון שלנו. ואם כל זה אינו מספיק, הרי שהחולדות עצמן נושאות על פרוותם פרעושים וכן מחלות רבות, היכולות להיות מועברות לבני האדם כתוצאה מנשיכה שלהן.

איך מזהים חולדה

הדרך הפשוטה אך הטראומטית יותר היא לראות אותן בפעולה. זה קורה בעיקר בלילות אז אלו השעות תנועה המועדפות עליהן וחולדה שנתפסת באור יום, כנראה נואשת בחיפוש אחר מזון ולפיכך גם יותר מסוכנת. מומלץ לעקוב אחרי נשיכות על חיות המחמד שלכם, היכולות להיות עדות לתקיפה של חולדה. 

בנוסף, ניתן לזהות חולדות ע"פ הגללים שלהן, המפוזרים בכל מקום. גללים אלו שחורים וגדולים יותר משל גללי עכבר. ככלל, החולדה גדולה יותר מן העכבר ונראית מאיימת יותר. בנוסף, בשל העובדה שהן עושות את צרכיהן בכל מקום, אנו עלולים להריח ריח חזק של שתן שאינו עובר. בכל מקרה, החולדה אינה לבדה. זוהי חייה חברותית האוהבת לשהות לצד בני מינה. ראיתם אחת, דעו שיש עוד רבים בסביבה. לכן חובה לקרוא מידית למדביר חולדות מוסמך.

איור של עכבר

למה דווקא מדביר חולדות מוסמך?

חולדה היא אחת מן המזיקים היותר קשים לטיפול. למה? כי היא חכמה מאוד והישרדותית. קשה לעבוד עליה והיא לומדת מטעויות. הזמנתם מדביר חובבן והא פיספס פעם אחת, החולדה תלמד ולא תיפול בפח שוב ואתם תישארו עם הבעיה. תפסתם אחת- אל תשמחו יותר מידי. מדובר כאמור בחייה בעלת תקשורת ייחודית והיא תזהיר את חברותיה. לכן, הביצוע של מדביר חולדות צריך להיות מקצועי ומדויק.

בנוסף, למדביר חולדות מקצועי יש ציוד ייחודי וייעודי. ניקח לדוגמא את הרעל. מדביר חובבן או מישהו שאינו מוסמך, יפזר רעל סתם. זה אסור ולא בטיחותי. יש להשתמש בבתי האכלה מיוחדים, המסייעם לתהליך ובעיקר, גורמים לכך שחיות המחמד או התינוקות והילדים שלכם, לא יאכלו גם הם מהרעל חס ושלום.

אז כיצד כן ניתן לפעול?

ישנם מגוון שיטות בהן משתמש מדביר חולדות. דיברנו על הרעל. יעילותו מוכחת אבל הוא טומן בחובו גם בעיה- החולדה עלולה למות במקום שלא נרצה או שלא נוכל להגיע עליה וריח הגופה המרקיבה ילווה אותנו זמן רב. ישנם גם מלכודות שונות, כמו מלכודת הקפיץ או מלכודת כלוב, כל אחד מהם יעיל בצורה אחרת. מלכודת דבק, אינה יעילה בדרך כלל כנגד חולדות והן מצליחות להשתחרר מהן, גם אם הן נפצעות בתהליך.

יש פיתוחים נוספים כגון מלכודות חשמליות, מלכודות גז ואמצעים אלקטרונים המשמיעים קול בדציבלים גבוהים- אך יעילותם של אלו לא הוכחה מספיק וברוב המקרים, החולדות יסתגלו אליהם. ותמיד חשוב לזכור, יהיה יעיל יותר למנוע את הגעת החולדות מראש. לא להשאיר מזון פתוח, לשמור על ניקיון וסדר בבית ובסביבתו, ליבש מקורות מים עומדים ועוד. החולדות הגיעו בכל אופן- תקראו למדביר חולדות מוסמך. מחיר טיפול חד פעמי בחולדות יעמוד על החל מ-250 ₪ והוא עלול להשתנות לפי היקף הבעיה והאם נדרשים ביקורים נוספים.

'מרכז ההדברה', הינה חברת הדברה מקצועית ומנוסה, המתמחה בהדברת כל סוגי המזיקים, לרבות חולדות. יש לכם בעיה- נשמח לסייע לכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
וטרינר
למה כדאי לכם ללמוד קורס אח וטרינרי?

אח וטרינרי מספק טיפול מקצועי מלא חמלה לחיות המחמד שלנו מדי יום על ידי שילוב ההבנה התיאורטית מדעית עם ניסיון מעשי. כל מי שמחפש מקצוע מספק שבו הוא יכול להשפיע באופן מוחשי על חייהם של בעלי חיים ימצא את התפקיד של עוזר וטרינר כאידיאלי עבורו.

קוטל יתושים חשמלי – איזה לבחור כדי שיעשה את העבודה?

ככל שהטמפרטורות עולות, מספר הזבובים, היתושים ושאר החרקים המעופפים עולה בהתאם, ואתם בוודאי מחפשים את הדרך היעילה ביותר להיפטר מהם ולהרחיק אותם מהחצר שלכם. אחת השיטות היעילות ביותר שעומדות לרשותכם, היא קוטל היתושים החשמלי.

חצר
3 טיפים לטיפוח חצר נקייה ממזיקים

בית עם חצר מעניק חיים עם איכות גבוהה מאוד. ליתר דיוק, כשיש חצר יש פוטנציאל לבילויים כיפיים, לבד או עם חברים, אבל כדי לממש את הפוטנציאל חשוב להתנהל בחוכמה. במיוחד חובה לוודא שהחצר נקייה מחרקים שונים שעלולים לפגוע במידה ניכרת בהנאה שלכם. באופן דומה יש חרקים שפוגעים בצמחייה, וגם מהם חשוב להיפטר, ומהר. כאן בעמוד תמצאו 3 טיפים שימושיים שיעזרו לכם להרחיק את המזיקים ולמצות את השטח הפתוח.

מה קובע חוק ההדברה החדש שכל אחד חייב לדעת?

השיטות בהן נעשה שימוש והתקנות המסדירות את שירותי ההדברה יכולות להשפיע מאוד הן על נותני השירות והן על מבקשי השירות. עם כניסתו של חוק ההדברה החדש, חיוני שכולם יבינו את השלכותיו ואת השינויים שהוא מביא. מאמר זה נועד לשפוך אור על ההיבטים המרכזיים של החקיקה החדשה.

הדברת מבני מגורים

שירותי הדברה של מבני מגורים הוא שירות הדברה מקצועי המיועד לצרכי מניעה או הדברה של מזיקים ומכרסמים שונים. שירות זה מיושם בכל חלקי המבנה, לרבות, חדרי אשפה, חצרות וגינות משותפות, מקלטים ומחסנים משותפים, בורות ביוב, קווי צנרת, חדרי מדרגות, גגות מבנים, פירי מעליות, מרזבים, חניונים וכדומה.

כלב
תרסיס פרונטליין – הדברת פרעושים וקרציות לכלבים

התמודדות עם פרעושים וקרציות היא משימה לא פשוטה, בטח כאשר הם מופיעים בתדירות גבוהה. בשלב מסוים יכול להיות שתרגישו כי מדובר על מלחמה אבודה, כזו שאינכם יכולים לה. אך ישנם פתרונות אפקטיביים שיאפשרו לכם להפוך את המלחמה לאפשרית, אחוזי ההצלחה עולים וגדלים. אנו מדברים על שימוש בתרסיס מיוחד המיועד להדברת פרעושים וקרציות לכלבים. תרסיס פרונטליין זוכה לפופולאריות גבוהה הן בקרב בעלי כלבים והן בקרב וטרינרים. יחד עם מזון טבעי שכלבים אוהבים תוכלו לדעת כי אתם עושים את המוטל עליכם. כל פעולה שאתם עושים צריכה להיות פעולה שתאפשר לכם לתת לכלבכם את הטוב ביותר. לא סתם אומרים שהכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם, כעת חובת ההוכחה היא עליכם.

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!