מדביר חולדות – הפתרון האולטימטיבי כנגד חולדות

שלמו פחות ! קבלו יותר !

מעטים הם הדברים, המפחידים והמגעילים כמו התקלות עם חולדה באמצע הלילה. תשכחו מה'מיקי מאוס' החמוד. הוא עכבר. אנחנו מדברים על חולדה. גדולה יותר, חזקה יותר מזיקה הרבה יותר. במקרה שזיהיתם כי יש לכם בעיה של חולדות, אסור לחשוב פעמיים וחובה להזמין מדביר חולדות מקצועי.

ממש לא נעים להכיר

ישנם מינים רבים של חולדות אך בישראל קיימים שני סוגים עיקריים, הנבדלים במקום המחבוא שלהם: האחת נמצאת בעליות הגג, רעפים ומעל התקרה והשנייה במחילות מתחת לרצפה ובערמות זבל על פני הקרקע. שני הסוגים, מעבר להיותם בלתי נעימים בעליל, גם עלולים לגרום נזק רב. הן יכולות לתקוף בני אדם, במיוחד ילדים קטנים ותינוקות ובעיקר את חיות המחמד שלכם. מבחינתן, חיות המחמד מתחרות על המזון ולכן הן לא מהססות לתקוף את הילדים וחיות המחמד, גם אם הם גדולים מהחולדות בהרבה.

בנוסף, החולדות גורמות נזק עצום לתשתיות, בין השאר לכבלי חשמל, תקשורת, אינסטלציה ועוד וכן למשקופים וארונות. ועוד לא דיברנו על כך שהן חודרות, פוגעות ומכרסמות את המזון שלנו. ואם כל זה אינו מספיק, הרי שהחולדות עצמן נושאות על פרוותם פרעושים וכן מחלות רבות, היכולות להיות מועברות לבני האדם כתוצאה מנשיכה שלהן.

איך מזהים חולדה

הדרך הפשוטה אך הטראומטית יותר היא לראות אותן בפעולה. זה קורה בעיקר בלילות אז אלו השעות תנועה המועדפות עליהן וחולדה שנתפסת באור יום, כנראה נואשת בחיפוש אחר מזון ולפיכך גם יותר מסוכנת. מומלץ לעקוב אחרי נשיכות על חיות המחמד שלכם, היכולות להיות עדות לתקיפה של חולדה. 

בנוסף, ניתן לזהות חולדות ע"פ הגללים שלהן, המפוזרים בכל מקום. גללים אלו שחורים וגדולים יותר משל גללי עכבר. ככלל, החולדה גדולה יותר מן העכבר ונראית מאיימת יותר. בנוסף, בשל העובדה שהן עושות את צרכיהן בכל מקום, אנו עלולים להריח ריח חזק של שתן שאינו עובר. בכל מקרה, החולדה אינה לבדה. זוהי חייה חברותית האוהבת לשהות לצד בני מינה. ראיתם אחת, דעו שיש עוד רבים בסביבה. לכן חובה לקרוא מידית למדביר חולדות מוסמך.

איור של עכבר

למה דווקא מדביר חולדות מוסמך?

חולדה היא אחת מן המזיקים היותר קשים לטיפול. למה? כי היא חכמה מאוד והישרדותית. קשה לעבוד עליה והיא לומדת מטעויות. הזמנתם מדביר חובבן והא פיספס פעם אחת, החולדה תלמד ולא תיפול בפח שוב ואתם תישארו עם הבעיה. תפסתם אחת- אל תשמחו יותר מידי. מדובר כאמור בחייה בעלת תקשורת ייחודית והיא תזהיר את חברותיה. לכן, הביצוע של מדביר חולדות צריך להיות מקצועי ומדויק.

בנוסף, למדביר חולדות מקצועי יש ציוד ייחודי וייעודי. ניקח לדוגמא את הרעל. מדביר חובבן או מישהו שאינו מוסמך, יפזר רעל סתם. זה אסור ולא בטיחותי. יש להשתמש בבתי האכלה מיוחדים, המסייעם לתהליך ובעיקר, גורמים לכך שחיות המחמד או התינוקות והילדים שלכם, לא יאכלו גם הם מהרעל חס ושלום.

אז כיצד כן ניתן לפעול?

ישנם מגוון שיטות בהן משתמש מדביר חולדות. דיברנו על הרעל. יעילותו מוכחת אבל הוא טומן בחובו גם בעיה- החולדה עלולה למות במקום שלא נרצה או שלא נוכל להגיע עליה וריח הגופה המרקיבה ילווה אותנו זמן רב. ישנם גם מלכודות שונות, כמו מלכודת הקפיץ או מלכודת כלוב, כל אחד מהם יעיל בצורה אחרת. מלכודת דבק, אינה יעילה בדרך כלל כנגד חולדות והן מצליחות להשתחרר מהן, גם אם הן נפצעות בתהליך.

יש פיתוחים נוספים כגון מלכודות חשמליות, מלכודות גז ואמצעים אלקטרונים המשמיעים קול בדציבלים גבוהים- אך יעילותם של אלו לא הוכחה מספיק וברוב המקרים, החולדות יסתגלו אליהם. ותמיד חשוב לזכור, יהיה יעיל יותר למנוע את הגעת החולדות מראש. לא להשאיר מזון פתוח, לשמור על ניקיון וסדר בבית ובסביבתו, ליבש מקורות מים עומדים ועוד. החולדות הגיעו בכל אופן- תקראו למדביר חולדות מוסמך. מחיר טיפול חד פעמי בחולדות יעמוד על החל מ-250 ₪ והוא עלול להשתנות לפי היקף הבעיה והאם נדרשים ביקורים נוספים.

'מרכז ההדברה', הינה חברת הדברה מקצועית ומנוסה, המתמחה בהדברת כל סוגי המזיקים, לרבות חולדות. יש לכם בעיה- נשמח לסייע לכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
הדברת פשפש המיטה
כיצד הדברת פשפש יכולה לשפר את שנת הלילה שלך

הדברת פשפש המיטה היא פעולה פשוטה ואפקטיבית שיכולה לשפר באופן משמעותי את איכות השינה שלך. בעזרת הדברת פשפשי המיטה, אפשר להרגיע את הרוח ולהכניס רוגע לערב לפני השינה. במאמר זה, נסקור את יתרונות הדברת פשפש, ונלמד כיצד להשתמש בה בצורה יעילה כדי ליהנות משנת לילה מרגיעה ומשדרגת.

אילוף כלב
תפקיד העקביות באילוף כלבים: עקרונות מפתח לתוצאות שנמשכות לזמן רב

עקביות נחשבת לרוב כאחת מאבני היסוד של תהליך אילוף כלבים מוצלח. זו לא רק הצעה אלא עיקרון בסיסי שעומד בבסיס כל תהליך עיצוב ההתנהגות של הכלב. בין אם אתם מלמדים פקודות ציות בסיסיות, מנסים לתקן התנהגויות לא רצויות או לעבוד על פקודות ותרגילים מתקדמים, עקביות היא המפתח להשגת תוצאות עם הכלב לטווח רחוק.

ביטוח לעסק
פוליסות ביטוח לעסק – מה היא כוללת ולמה זה חשוב?

אנחנו משקיעים לא זמן בתכנון, בנייה ופיתוח של העסק שלנו. לא משנה במה אנחנו מתעסקים ולמה משנה כמה גדול או קטן הוא, מי קהל היעד שלנו ומה המטרות שלנו, בסופו של דבר העסק שלנו הוא הגורם העיקרי אם לא היחידי שמייצר לנו פרנסה ומאפשר לנו לייצר הכנסות. אנחנו משקיעים את מיטב זמננו וכספנו בשביל לפתח אותו, בשביל שיכול לייצר עבורנו ביטחון כלכלי באופן עקבי.

וטרינר
למה כדאי לכם ללמוד קורס אח וטרינרי?

אח וטרינרי מספק טיפול מקצועי מלא חמלה לחיות המחמד שלנו מדי יום על ידי שילוב ההבנה התיאורטית מדעית עם ניסיון מעשי. כל מי שמחפש מקצוע מספק שבו הוא יכול להשפיע באופן מוחשי על חייהם של בעלי חיים ימצא את התפקיד של עוזר וטרינר כאידיאלי עבורו.

קוטל יתושים חשמלי – איזה לבחור כדי שיעשה את העבודה?

ככל שהטמפרטורות עולות, מספר הזבובים, היתושים ושאר החרקים המעופפים עולה בהתאם, ואתם בוודאי מחפשים את הדרך היעילה ביותר להיפטר מהם ולהרחיק אותם מהחצר שלכם. אחת השיטות היעילות ביותר שעומדות לרשותכם, היא קוטל היתושים החשמלי.

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!