מדביר בנתניה

שלמו פחות ! קבלו יותר !

אם אתם מחפשים מדביר , אפשר להניח כמעט בוודאות מלאה שאתם לא לבד. נתניה היא אחת הערים שסובלות יותר מכל עיר אחרת בארץ ממקקים "הפולשים" אל מרחב המחייה הביתי. יחד עם זאת, הדברה אינה מיועדת אך ורק להדברת מקקים ומדביר מקצועי יכול לסייע לכם בהתמודדות עם שלל מזיקים החודרים לביתכם, החל מנמלים זעירות ועד עכברים, חולדות ואפילו נחשים. ואחרי שאמרנו את כל זה, בשורות הבאות נרצה לספר לכם מספר דברים על עולם ההדברה, דברים שיסייעו לכם להבין בדיוק מתי נכון להזמין מדביר, איך למקסם את יעילות ההדברה, מדוע למרות שעשיתם הדברה אתם מוצאים מעת לעת "גופות" של מקקים בבית ומדוע הנמלים ממשיכות להגיע גם אחרי שבוצעה אצלכם הדברה נגד נמלים. לבסוף, ניתן לכם גם מעט טיפים שיסייעו לכם בבחירת מדביר בנתניה, וכפי שנראה פה בשורות הבאות, המדובר בבחירה קריטית להצלחתנתניה

מדביר בנתניה
Man doing pest control in the backyard

באילו מקרים יכול מדביר לסייע לכם?

אחד השירותים הנפוצים והפופולאריים ביותר שמספקים מדבירים, בנתניה ומחוצה לה, הוא שירות הדברת מקקים. המקקים חיים בהמוניהם בתשתיות הביוב ממש מתחת ובסמוך לבית ומעת לעת מוצאים את דרכם אל החלל הפנימי של הבית, בין שדרך צנרת הביוב עצמה ובין שדרך חרכים צרים ולא אטומים כראוי בקירות המבנה ובקרקע. אבל מעבר לשירות השכיח הזה, מדביר בנתניה יכול לסייע לכם בעוד שורה של מצבים בהם אתם רוצים להיפטר ממזיק כלשהו שמפריע את מנוחתכם בביתכם. אחד המזיקים האלה, לא פחות שכיח מאשר מקקים, הוא הנמלים. הם מופיעים בדרך כלל באזור המטבח בבית, לעיתים יוצרים שיירות רחבות ועמוסות נמלים לאורך השיש או הרצפה, נכנסים מתחת לחרך דלת הכניסה, דרך החלון, דרך חריץ קטן באיטום של החלון או פתאום צצים מאיזה חור בחיפוי הקרמיקה של המטבח. מזיקים אחרים שבהתמודדות עימם יכול מדביר לסייע לכם כוללים גם עכברים, חולדות, נחשים, צרצרים ומעופפים למיניהם.

הדברה בנתניה

מתי הכי נכון להזמין את המדביר?

אחת הסוגיות החשובות ביותר בעולם ההדברה, סוגיה שאינה זוכה לתשומת הלב לה היא ראויה, היא סוגיית עיתוי ההדברה. הזמנת מדביר בנתניה יכולה להתבצע בכל יום בשנה לאורך כל השנה, אבל עונת המזיקים מתחילה מתישהו באביב ונמשכת עד סוף הקיץ, תחילת הסתיו, אז חוזרים המזיקים אל מחילותיהם ומתכוננים לחורף. אם נתקלתם במקקים בביתכם, מכת נמלים או כל מזיק אחר שמסתובב לכם בבית, הזמן הנכון ביותר להזמין מדביר בנתניההוא עכשיו, ברגע שזיהיתם את הבעיה. יחד עם זאת, הדרך הנכונה ביותר להתמודד עם כל מזיק היא להקדים תרופה למכה וכאן נכנס לתמונה גם נושא העיתוי. הדברה מפני מזיקים צריכה להתבצע מעט לפני שמתחילה עונת המזיקים, זאת אומרת מתישהו בתחילת האביב ולכל אורכו. ומדוע זה חשוב? מכיוון שהדברה המבוצעת לפני שהמזיקים מתחילים לחדור אל הבית, תבטיח לכם שגם לא תצטרכו להתמודד עם המראה המבחיל של גופות מקקים זרוקות בפינות שונות של הבית וממתינות שתפנו אותן.

הדברה שמבוצעת בעיתוי הנכון היא הדברה שמונעת מלכתחילה את כניסת המזיקים אל הבית ואם המזיקים מתחילים את התנועה לכיוון הבית מתישהו במהלך האביב, הרי שממש בתחילת האביב זה העיתוי הנכון ביותר להזמין מדביר בנתניה ולבצע הדברה יסודית גם בתוך הבית וגם מסביב לו. אם לא הספקתם לעשות את ההדברה בעיתוי המתאים, תוכלו להזמין את המדביר בכל זמן, אבל קחו בחשבון שאתם עשויים למצוא מעת לעת גופה של מקק שכבר חדר אל ביתכם וההדברה אמנם חיסלה אותו, אך בתוך הבית שלכם ולא מחוצה לו.

איך להתכונן להדברה?

מרבית סוגי ההדברות מבוצעות באמצעות חומרי הדברה מסוכנים מאוד כשהם ניטלים במינון גבוה. יחד עם זאת, בהדברה סטנדרטית נעשה שימוש בחומרי הדברה מדוללים מאוד. דילול זה מיועד להפחית את הסיכון לאדם אך לשמור על האפקטיביות של ההדברה מול המזיק. יחד עם זאת, גם במצב מדולל זה יכול חומר ההדברה לגרום לפגיעה בריאותית לאדם, אם שיירים מחומר ההדברה חודרים למערכת הנשימה או העיכול. על כן, ההמלצה היא לבצע את ההדברה בשעות הבוקר המוקדמות כשהילדים בגנים ובבית הספר וכן להרחיק את הכלבים או החתולים לפרק זמן של מספר שעות עד שחומר ההדברה יתנדף מעט. ככלל, כלבים וחתולים נרתעים באופן טבעי מריח חומר ההדברה, אך אין זה אומר שהם לא עשויים ללקק משטח מסוים שנותרו עליו שיירים מהחומר ועל כן, ליתר בטחון, רצוי להרחיק את בעלי החיים למשך מספר שעות לאחר ההדברה.

ישנם סוגים מסוימים של הדברות שמטרתן היא לחדור למעמקי משטחי המבנה. כך למשל, כאשר מדובר בהדברת טרמיטים, ישנו צורך להחדיר את חומר ההדברה אל תוך מכלולי העץ שאותם כל כך אוהבים הטרמיטים. בהדברות אלה עושים בדיוק את הפעולה ההפוכה ובמקום לאוורר את בית, סוגרים ואוטמים אותו על מנת להבטיח פיזור מרבי של אדי חומר החיטוי וחדירתם לכל משטח ומשטח בבית. בהדברות כאלה אסור כלל להיות בבית למשך מספר ימים כך שבהזמנת מדביר בנתניה לצורך הדברת טרמיטים, יש למצוא פתרון דיור חלופי למשך מספר ימים ולא להתקרב לבית עד לסיום תהליך ההדברה. הבשורה הטובה היא שטרמיטים היא אינה תופעה נרחבת בנתניה, כך שלא סביר שאי פעם תזדקקו כלל להדברה זו.

מהי הדברה ביולוגית?

הדברה ביולוגית היא הדברה שמבוססת על חומרים ביולוגיים במקום על חומרים כימיים. מרבית חומרי ההדברה בהם נעשה היום שימוש הם חומרים כימיים חזקים מאוד. חומרים אלה הם הזולים ביותר ומצויים בשפע ובמגוון רחב של סוגים ורמות חוזק. זאת הסיבה שחומרים אלה מהווים את ברירת המחדל בעולם ההדברה. אם בכל זאת, אתם מעדיפים את החומרים הביולוגיים שנחשבים לידידותיים יותר לסביבה וכן גם נחשבים לפחות מסוכנים לאדם ולבעלי חיים, עליכם לקחת בחשבון ששירות ההדברה יעלה לכם מעט יותר יקר בגלל עלות החומרים. מבחינת יעילות, הדברה ביולוגית היא יעילה באותה מידה.

מדוע המזיקים חוזרים לאחר שבוצעה הדברה?

אחד הדברים המתסכלים ביותר בעולם ההדברה, הוא לגלות שהמזיקים שכדי להדביר אותם הזמנתם מדביר בנתניה ושילמתם לו ממיטב כספכם, עדיין נמצאים ומופיעים בביתכם. או אז עולות בכם המחשבות שאולי לא באמת אפשר להדביר את אותו מזיק ומעבר לזה שיהיה עליכם ללמוד לחיות איתם, יהיה עליכם ללמוד גם לקבל את זה שניצלו אתכם. תופעה זו שכיחה בעיקר במקרה של הדברת נמלים, שנחשבות לעיקשות יותר וקשות יותר להדברה מאשר מקקים, אם כי תופעה זו יכולה להופיע גם במקרה של מקקים. המשמעות של הופעת המזיק לאחר ביצוע הדברה היא כפולה: א' ההדברה כנראה לא בוצעה בצורה טובה ויסודית דיה וב' לא ניתן להיפטר מהמזיק הספציפי באמצעות הדברה בלבד. וביתר פירוט: זה שהזמנתם מדביר בנתניה, לא אומר שהזמנתם מדביר מקצועי שיודע לעשות את העבודה. במקרים רבים מדובר בחאפרים שמנסים לעשות כסף קל, מגיעים לבית עם מיכל ריסוס, לעיתים עם חומרי הדברה אמיתיים ללא רישיון ולעיתים עם חומרי דמה בכלל. אותם חאפרים עושים תנועות וקולות של הדברה, אבל בפועל לא מבצעים הדברה כלל או מבצעים הדברה חובבנית בלבד. ישנם גם מקרים בהם מדבירים מקצועיים אינם מבצעים את ההדברה כראוי ובצורה לא מספיק יסודית, שמאפשרת לאותם מזיקים לחזור אל סורם. אבל להופעת מזיקים מיד אחרי ביצוע הדברה ישנה סיבה נוספת והטיפול בה הוא עמוק יותר מביצוע הדברה. הסיבה הזאת היא איטום לקוי של המבנה. במקרים מסוימים מדובר בצורך להוסיף רשתות פשוטות לחורי הניקוז בבית כך שמקקים לא יוכלו לעבור דרכן ובמקרים אחרים מדובר בפעולות איטום היקפיות שיש לבצע מחוץ ובתוך הבית, בעיקר בחרכים וחורים בחיפוי המטבח, מאחורי ארונות המטבח, בחיבורי הקירות והקירות עם הרצפה, בחיבורי החלונות והדלות לקירות וכן הלאה. מן הסתם, חרכים אלה הם המקומות דרכם חודרים המזיקים אל ביתכם ואיתם לא יכול מדביר בנתניהלהתמודד. במקרים אלה יהיה עליכם להזמין קבלן איטום, שיבצע עבורכם איטום היקפי של הבית. הרי מלכתחילה מכות מזיקים שכיחות יותר במבנים מיושנים ופחות במבנים חדשים. הסיבה לכך היא כמובן רמת האיטום ואם תצליחו לשקם את האיטום בביתכם, תוכלו ליהנות משנים ארוכות של שקט מכל מזיק שהוא.

כמה עולה הדברה?

כמגוון סוגי המזיקים, כך מגוון סוגי ההדברות וכך מגוון רמות המחירים. ככלל, הדברת מקקים בדירה עד שלושה חדרים תעלה לכם כ-400 שקלים בעוד שהדברת מקק גרמני תעלה לכם כ-200 שקלים יותר. מדוע? מכיוון שמקק גרמני נוטה להסתתר במקומות מאוד ספציפיים (כמו למשל המנוע החם של המקרר), מה שמצריך יותר עבודה והדברה יותר יסודית. הדברת נמלת האש יכולה לעלות לכם כ-700 שקלים. הדברת פרעושים וקרציות תעלה לכם אף יקר יותר עד כדי 1000 שקלים, פשוט מכיוון שמדובר במזיק מאוד קטן בפיזור גבוה, שדורש טיפול יותר יסודי על מנת להדביר את הנוכחות שלו בצורה מוחלטת.

אבל כאשר אתם מזמינים מדביר, חשוב לא רק להשוות את המחירים בניסיון למצוא את ההצעה הזולה ביותר. בהזמנת מדביר חשוב עוד יותר לוודא את תוכן ההצעה ואת אופן ביצוע ההדברה בפועל. אתם מבחינתכם רוצים לוודא שההדברה מבוצעת בצורה יסודית וזה אומר הדברה נרחבת בכל רחבי הבית, בעיקר בחיבור בין הקירות לרצפה, בחדרים רטובים ומסביב לחלונות והדלתות, אבל גם מסביב לבית, באזור המנול (בור ביוב), בקו החיבור של קירות הבית עם הקרקע, ברחבי החצר ובאופן כללי בנתיבים שנחשבים לנתיבים אטרקטיביים למקקים, נמלים או למזיק הספציפי שאותו אתם רוצים להדביר.

איך תבחרו מדביר בנתניה?

מדביר הוא מקצוע שדורש הכשרה והסמכה ייעודית וכן מחייבת רישיון ייעודי שכן מדובר בעבודה עם חומרים מסוכנים. ייתכן ואינכם זוכרים זאת, אבל בישראל כבר התרחשו מקרי מוות בגין מגע, בדרך כלל של ילדים, עם חומרי חיטוי שהושארו בבית הלקוח בצורה רשלנית. אז אחרי כל מקרה, כולם מקפידים על הכל, אבל עם הזמן שוכחים ומרופפים את המשמעת. אתם מבחינתכם רוצים לוודא מקסימום בטיחות ומקסימום יעילות, ואת שתי אלו תוכלו למצוא אצל מדביר בנתניה שעובד ברישיון ובפיקוח. ככלל, מומלץ לעבוד עם חברות הדברה שמציעות את שירותיהן לתעשיית המזון, שכן אלו הן החברות המקצועיות ביותר שנבחנות מדי יום על פי תוצאות העבודה שלהן. יחד עם זאת, ישנם גם לא מעט מדבירים פרטיים ואותם כדאי למצוא באמצעות המלצות מחברים, מכרים, בני משפחה ושכנים, אבל בעיקר באמצעות חוות דעת מקצועיות של אנשי מקצוע בתחומים משיקים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
מדביר בחריש

אם אתם מחפשים מדביר , אפשר להניח כמעט בוודאות מלאה שאתם לא לבד. חריש היא אחת הערים שסובלות יותר מכל עיר אחרת בארץ ממקקים "הפולשים"

מדביר בעומר

אם אתם מחפשים מדביר , אפשר להניח כמעט בוודאות מלאה שאתם לא לבד. עומר היא אחת הערים שסובלות יותר מכל עיר אחרת בארץ ממקקים "הפולשים"

מדביר בתל-אביב

אם אתם מחפשים מדביר , אפשר להניח כמעט בוודאות מלאה שאתם לא לבד. תל-אביב היא אחת הערים שסובלות יותר מכל עיר אחרת בארץ ממקקים "הפולשים"

מדביר ביפו

אם אתם מחפשים מדביר , אפשר להניח כמעט בוודאות מלאה שאתם לא לבד. יפו היא אחת הערים שסובלות יותר מכל עיר אחרת בארץ ממקקים "הפולשים"

מדביר בקריות

אם אתם מחפשים מדביר , אפשר להניח כמעט בוודאות מלאה שאתם לא לבד. קריות היא אחת הערים שסובלות יותר מכל עיר אחרת בארץ ממקקים "הפולשים"

מדביר בשוהם

אם אתם מחפשים מדביר , אפשר להניח כמעט בוודאות מלאה שאתם לא לבד. שוהם היא אחת הערים שסובלות יותר מכל עיר אחרת בארץ ממקקים "הפולשים"

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!