מלכודת פשפשים- כדי להיות בטוחים

שלמו פחות ! קבלו יותר !

פשפש המיטה, או בשמו העממי המקוצר- פשפש, הוא אחד מן המזיקים המעצבנים ביותר שקיימים. אומנם הוא אינו מעביר מחלות אך הוא מהווה מטרד קשה מאוד וגורם לעקיצות, גירודים ואדמומיות. בניגוד לטעות הנפוצה, פשפש המיטה אינו נמצא רק במקומות מוזנחים ומלוכלכים, אשר אינם מנוקים כיאות. הוא יכול בסבירות גבוהה להימצא גם אצלכם בבית.

איך הוא מגיע אליכם לבית? ובכן, מאותם מקומות מלוכלכים בו הוא היה עד עכשיו. הבאתם מזרון ממקור לא ידוע? הבן חזר מטיול בשטח? הבת חזרה לסופ"ש מהצבא? ואפילו אתם חזרתם מבית המלון? בכל המקומות האלו יכולים להיות במזרונים או בווילונות או בפריטי טקסטיל אחרים- פשפשים וכעת הם נכנסים אחר כבוד לבית שלכם ואתם צריכים לבצע טיפול נגדם ולשים מלכודת פשפשים.

איור נחשים

מיהו פשפש המיטה? 

פשפש המיטה הוא יצור קטנטן בצבעים חום-אדמדם, אשר נוהג לשהות בין קפלי הבגדים, במזרונים, מצעים, וילונות וכן בארונות בגדים ובקורות העץ של המיטה שלכם. בעיקר בלילה, פשפש המטה, יוצא למצוץ את דם האדם הקרוב אליו ובד"כ מוצא אותו ישן במיטתו בנחת.

את פגיעת פשפש המיטה נראה ונרגיש. לעיתים רק כגירוד לעיתים כמשהו כואב. לעיתים נוכל לראות כתמי דם על המצעים, המעידים על הימחצות אחד מן הפשפשים במהלך ארוחתו או שנראה את הגללים שלו. אבל בפועל נתקשה לראותו, גם כי הוא קטנטן וגם כי הוא פועל בעיקר כשאנו ישנים. לכן יש חשיבות רבה למלכודת פשפשים, אשר יכולה לתת לנו הוכחה, האם הפשפשים קיימים.

מלכודת פשפשים והדברה

פשפש המיטה הוא ייצור עקשן והטיפול שכנגדו ארוך ומורכב ורצוי שיעשה ע"י חברת הדברה מקצועית. כדי שהטיפול יהיה אפקטיבי, יש לבצע שאיבה חזקה במיוחד, בכל מקומות המסתור המועדים של הפשפש ולכבס בהרתחה את כל המצעים והבגדים. לאחר מכן יפעיל המדביר אדי קיטור בלחץ על האזורים הנגועים, כדי להסיר את הביצים ובסופו של דבר גם יבצע ריסוס באמצעות חומר מיוחד. 

השלב האחרון הוא הצבת מלכודת הפשפשים. המלכודת היא משטח שטוח מרוצף בדבק ופורמין, המושך אליו את פשפשי המיטה. יש להניח אותה למרגלות המיטה ולחכות שפשפש המיטה ילכד בה.

מלכודת הפשפשים אינה יעילה לבדה ודאי לא מול כל גדודי הפשפשים ולא תגרום להיעלמותם אבל היא יכולה לתת לנו אינדיקציה ברורה האם הטיפול שערכנו הצליח או שאם נראה על המלכודת מספר נכבד של פשפשים- נוכל לדעת כי עלינו לבצע סיבוב שני. באותו האופן, יש המשתמשים במלכודת פשפשים עוד בתחילת התהליך, כדי לדעת ולזהות היכן יש פשפשים ולהתמקד במאמצי ההדברה באזורים בהם המלכודת הייתה עמוסה ביותר.

מחיר מלכודת פשפשים והדברה משולבים יחדיו יהיה החל מ-500 ₪ ומלכודת פשפשים לבדה ניתן לרכוש גם ב-40 ₪.

את מלכודת הפשפשים והדברה כנגד המזיק, ניתן לרכוש ובצע עם 'מרכז ההדברה', חברת הדברה המקצועית, האיכותית והמנוסה ביותר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
וטרינר
למה כדאי לכם ללמוד קורס אח וטרינרי?

אח וטרינרי מספק טיפול מקצועי מלא חמלה לחיות המחמד שלנו מדי יום על ידי שילוב ההבנה התיאורטית מדעית עם ניסיון מעשי. כל מי שמחפש מקצוע מספק שבו הוא יכול להשפיע באופן מוחשי על חייהם של בעלי חיים ימצא את התפקיד של עוזר וטרינר כאידיאלי עבורו.

קוטל יתושים חשמלי – איזה לבחור כדי שיעשה את העבודה?

ככל שהטמפרטורות עולות, מספר הזבובים, היתושים ושאר החרקים המעופפים עולה בהתאם, ואתם בוודאי מחפשים את הדרך היעילה ביותר להיפטר מהם ולהרחיק אותם מהחצר שלכם. אחת השיטות היעילות ביותר שעומדות לרשותכם, היא קוטל היתושים החשמלי.

חצר
3 טיפים לטיפוח חצר נקייה ממזיקים

בית עם חצר מעניק חיים עם איכות גבוהה מאוד. ליתר דיוק, כשיש חצר יש פוטנציאל לבילויים כיפיים, לבד או עם חברים, אבל כדי לממש את הפוטנציאל חשוב להתנהל בחוכמה. במיוחד חובה לוודא שהחצר נקייה מחרקים שונים שעלולים לפגוע במידה ניכרת בהנאה שלכם. באופן דומה יש חרקים שפוגעים בצמחייה, וגם מהם חשוב להיפטר, ומהר. כאן בעמוד תמצאו 3 טיפים שימושיים שיעזרו לכם להרחיק את המזיקים ולמצות את השטח הפתוח.

מה קובע חוק ההדברה החדש שכל אחד חייב לדעת?

השיטות בהן נעשה שימוש והתקנות המסדירות את שירותי ההדברה יכולות להשפיע מאוד הן על נותני השירות והן על מבקשי השירות. עם כניסתו של חוק ההדברה החדש, חיוני שכולם יבינו את השלכותיו ואת השינויים שהוא מביא. מאמר זה נועד לשפוך אור על ההיבטים המרכזיים של החקיקה החדשה.

הדברת מבני מגורים

שירותי הדברה של מבני מגורים הוא שירות הדברה מקצועי המיועד לצרכי מניעה או הדברה של מזיקים ומכרסמים שונים. שירות זה מיושם בכל חלקי המבנה, לרבות, חדרי אשפה, חצרות וגינות משותפות, מקלטים ומחסנים משותפים, בורות ביוב, קווי צנרת, חדרי מדרגות, גגות מבנים, פירי מעליות, מרזבים, חניונים וכדומה.

כלב
תרסיס פרונטליין – הדברת פרעושים וקרציות לכלבים

התמודדות עם פרעושים וקרציות היא משימה לא פשוטה, בטח כאשר הם מופיעים בתדירות גבוהה. בשלב מסוים יכול להיות שתרגישו כי מדובר על מלחמה אבודה, כזו שאינכם יכולים לה. אך ישנם פתרונות אפקטיביים שיאפשרו לכם להפוך את המלחמה לאפשרית, אחוזי ההצלחה עולים וגדלים. אנו מדברים על שימוש בתרסיס מיוחד המיועד להדברת פרעושים וקרציות לכלבים. תרסיס פרונטליין זוכה לפופולאריות גבוהה הן בקרב בעלי כלבים והן בקרב וטרינרים. יחד עם מזון טבעי שכלבים אוהבים תוכלו לדעת כי אתם עושים את המוטל עליכם. כל פעולה שאתם עושים צריכה להיות פעולה שתאפשר לכם לתת לכלבכם את הטוב ביותר. לא סתם אומרים שהכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם, כעת חובת ההוכחה היא עליכם.

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!