פאפא הדברה חברת הדברה יעילה המתמחה בהדברת פשפשים במזרון ביתכם

שלמו פחות ! קבלו יותר !

הדברת פשפשים במזרון

האם אתה חושש שפרעושים נכנסו לביתך?

לפני שאתה קופץ למסקנות, יש סיכוי טוב שאתה מתמודד עם קפיצי קפיצה, עוד מזיקי פשפשים. בואו נעבור כיצד להיפטר מפשפשי מיטה וכל מה שצריך לדעת עליהם.

 

כלקוח, אתה רוצה לסמוך על האנשים שנכנסים לביתך ולהיות סמוך ובטוח שאתה ועם המשפחה שלך, חיות המחמד, השכונה והבית מתייחסים אליך בחביבות ובכבוד.

האם אתה יכול באמת להשיג עבודה איכותית, כבוד ויעילות מחברת הדברה ארגונית ש"רק בזה בשביל הכסף "? בכנות, אנחנו לא יודעים אם אתה יכול. אבל אנחנו כן יודעים שהחברה המשפחתית הזו אוחזת בערכים ובמצפן המוסרי שלה. פאפא הדברה חברה משפחתית שהוקמה כדי לשמור על המשפחה שלכם.

עשינו סקר שביעות רצון, ו -97% מהלקוחות ששאלנו ימליצו עלינו לחברים ובני משפחתם. פאפא הדברה  לוקח את התשומות מסקרים אלה ופועל בכדי לקרב את האחוז הזה ל 100%.

המוצרים שלנו יעילים להדברת פשפשים במזרון

המוצרים שלנו רעילים פחות ממשחת שיניים, והם עושים את העבודה. אנו משתמשים במחקרים שנעשו על ידי מכללות ואוניברסיטאות כדי להשתמש במוצרים הטובים ביותר בשוק.

 

קצת על פשפשים

אם האכלה קבועה של מציצת דם, פשפש מיטה נקבה יכול להטיל בין שתיים לשלוש ביציות ביום לאורך חייה הבוגרים, אשר עשויים להימשך מספר חודשים, מה שמאפשר לנקבה אחת לייצר מאות צאצאים בתנאים אופטימליים. הביצים בצבע לבן-צהבהב הן בצורת אגרטל, והן מונחות בתוך מקלטים בהם החרקים נחים בין ארוחות הדם ומבלים כמעט את כל זמנם: למרות שהם טפיליים, הם אינם שוכנים על מארחיהם ורק פונים אליהם בקצרה לארוחות דם. ביצים בדרך כלל בוקעות בתוך 10 ימים בטמפרטורת החדר.

הפשפש עובר חמישה שלבי חיים לא בשלים שכל אחד מהם דורש ארוחת דם כדי להתפתח ולעבור לשלב הבא. מחזור החיים מתרחש במהירות רבה יותר בטמפרטורות חמות יותר, ובאטים נמוכים יותר. לאחר שהביצה בוקעת, על צורת הזחל ליטול ארוחה אחת של דם בשבוע, כאשר היא משלימה כל אחת מחמש עד שש ההמסה שלה.

ברגע שהוא ישלים את ההמסה הסופית, הוא יגיע לשלב הבוגר ויכול להתרבות. לארוחות לוקח כמה דקות לצרוך דם מאדם, והן מתרחשות רק בתנאים הנכונים: חושך, חום ופחמן דו חמצני.

לרוב ניזונים ממארחים כאשר הם ישנים, הם נוטים להאכיל אך ורק בבני אדם והם מזינים דם מחויבים. נימפות שבקעות חדשות צריכות לצרוך ארוחת דם תוך יומיים-שלושה או ימותו מרעב, ואילו מבוגר יכול לחיות במשך חצי שנה בין ההאכלה להאכלה.

הדברת פשפשים במזרון היא הכרחית

ההשפעות שלהם כוללות פריחות בעור, השפעות פסיכולוגיות ותסמינים אלרגיים. לכן הדברת פשפשים במזרון חשובה מאוד. עליה להתבצע בצורה מהירה ויעילה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
הדברת פשפש המיטה
כיצד הדברת פשפש יכולה לשפר את שנת הלילה שלך

הדברת פשפש המיטה היא פעולה פשוטה ואפקטיבית שיכולה לשפר באופן משמעותי את איכות השינה שלך. בעזרת הדברת פשפשי המיטה, אפשר להרגיע את הרוח ולהכניס רוגע לערב לפני השינה. במאמר זה, נסקור את יתרונות הדברת פשפש, ונלמד כיצד להשתמש בה בצורה יעילה כדי ליהנות משנת לילה מרגיעה ומשדרגת.

אילוף כלב
תפקיד העקביות באילוף כלבים: עקרונות מפתח לתוצאות שנמשכות לזמן רב

עקביות נחשבת לרוב כאחת מאבני היסוד של תהליך אילוף כלבים מוצלח. זו לא רק הצעה אלא עיקרון בסיסי שעומד בבסיס כל תהליך עיצוב ההתנהגות של הכלב. בין אם אתם מלמדים פקודות ציות בסיסיות, מנסים לתקן התנהגויות לא רצויות או לעבוד על פקודות ותרגילים מתקדמים, עקביות היא המפתח להשגת תוצאות עם הכלב לטווח רחוק.

ביטוח לעסק
פוליסות ביטוח לעסק – מה היא כוללת ולמה זה חשוב?

אנחנו משקיעים לא זמן בתכנון, בנייה ופיתוח של העסק שלנו. לא משנה במה אנחנו מתעסקים ולמה משנה כמה גדול או קטן הוא, מי קהל היעד שלנו ומה המטרות שלנו, בסופו של דבר העסק שלנו הוא הגורם העיקרי אם לא היחידי שמייצר לנו פרנסה ומאפשר לנו לייצר הכנסות. אנחנו משקיעים את מיטב זמננו וכספנו בשביל לפתח אותו, בשביל שיכול לייצר עבורנו ביטחון כלכלי באופן עקבי.

וטרינר
למה כדאי לכם ללמוד קורס אח וטרינרי?

אח וטרינרי מספק טיפול מקצועי מלא חמלה לחיות המחמד שלנו מדי יום על ידי שילוב ההבנה התיאורטית מדעית עם ניסיון מעשי. כל מי שמחפש מקצוע מספק שבו הוא יכול להשפיע באופן מוחשי על חייהם של בעלי חיים ימצא את התפקיד של עוזר וטרינר כאידיאלי עבורו.

קוטל יתושים חשמלי – איזה לבחור כדי שיעשה את העבודה?

ככל שהטמפרטורות עולות, מספר הזבובים, היתושים ושאר החרקים המעופפים עולה בהתאם, ואתם בוודאי מחפשים את הדרך היעילה ביותר להיפטר מהם ולהרחיק אותם מהחצר שלכם. אחת השיטות היעילות ביותר שעומדות לרשותכם, היא קוטל היתושים החשמלי.

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!