שיטות להרחקת יונים לצמיתות

שלמו פחות ! קבלו יותר !

כיצד מרחיקים לתמיד את היונים ממסתור הכביסה? מה עושים כאשר יש יונים על גג הבניין? מהן השיטות היעילות ביותר להרחקת יונים לצמיתות?

כל מי שחי בסביבה עירונית מכיר את התופעה המרגיזה כשיונים מחליטות לקנן דווקא בשטח המרפסת או מסתור הכביסה. הן מרעישות מאוד, מלכלכות הכול בצואה שלהן וגורמות למטרד בריאותי שקשה מאוד להיפטר ממנו. פעם היינו תולים דיסקים ונייר כסף ואפילו משתמשים בדחליל, אבל היום יש שיטות יעילות וטובות במיוחד. מהן השיטות? כדאי להמשיך לקרוא.

 

הרחקת יונים ממסתור כביסה

אם יש מקום שהיונים אוהבות – הרי שמדובר במסתורי הכביסה בבניינים משותפים. האזור מאפשר להן לקנן בצל, במקום בטוח יחסית שאין לבני האדם גישה חופשית אליו. בדרך כלל ניתן לזהות את היונים שמגיעות למקום כאשר הן נושאות במקור זרדים ומרעישות בבוקר, זה יהיה גם הזמן הנכון לפנות למרחיק יונים כדי למנוע מהן את הקינון – לחצו כאן למציאת מומחה הרחקת יונים מומלץ באזור מגוריכם. מסתור הכביסה אמנם אהוב על היונים, אך ישנה שיטה יעילה במיוחד להרחקתם מהאזור והיא באמצעות התקנת רשת.

הרשת היעילה ביותר היא רשת מונופיל, היא שקופה, חזקה וחסינה מפני אש. רשת זו גם עמידה במיוחד בפני פגעי מזג האוויר ולכן היא מומלצת ביותר על ידי בעלי המקצוע. כדאי להזמין איש מקצוע להתקנה כדי להשיג תוצאה של התקנה שתישמר לאורך שנים.

 

הרחקת יונים מאדן החלון

אחד המטרדים הקשים בערים הן היונים שיושבות על אדני החלונות, מקננות בהם וגורמות לרעש רב. גם הצואה שלהן על החלונות יכולה להיות למטרד בריאותי, כאשר לא מעט מחלות יכולות להיות מועברות מהיונים לבני האדם. הרחקת היונים מהחלון יכולה להתבצע במהירות באמצעות דוקרנים או ספריי להרחקת היונים. שתי השיטות יעילות בכך שהן לא מאפשרות ליונים להתיישב על המשטח, כאשר הבחירה בין שני הסוגים צריכה להיות לאחר התייעצות עם בעל מקצוע לגבי תנאי המשטח והאפשרות להתקין אותם.

 

הרחקת יונים ממקומות קשים להגעה

יונים אוהבות להתיישב בכל אותם מקומות שלנו בני האדם כמעט ואין גישה אליהם. ניתן לראות יונים על גגות בניינים, על נישות בנייה, אדני חלונות ומרפסות, וכמובן שרואים אותם בכל מקום גם על כבלי החשמל. גם כאשר מדובר על מנורה שנמצאת על גבי בניין, יש מה לעשות כדי למנוע מהיונים לקנן במקומות אלו. מרחיקי יונים מקצועיים מחזיקים בכל הכלים להגיע למקומות מרוחקים וקשים להגעה, ויש כיום גם מרחיקי יונים שפועלים באמצעות סנפלינג.

לסיכומו של דבר, כאשר מבחינים ביונים שנמצאות באופן קבוע באזור מסוים בבניין או אם סובלים ממטרד של רעש ולכלוך היונים, מומלץ להיעזר בבעלי מקצוע מיומנים בתחום. ההמלצה הנה לבצע את ההרחקה עוד בטרם הקינון כי לאחר הטלת הביצים או בקיעת הגוזלים, קשה בהרבה לבצע את ההרחקה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
אילוף כלב
תפקיד העקביות באילוף כלבים: עקרונות מפתח לתוצאות שנמשכות לזמן רב

עקביות נחשבת לרוב כאחת מאבני היסוד של תהליך אילוף כלבים מוצלח. זו לא רק הצעה אלא עיקרון בסיסי שעומד בבסיס כל תהליך עיצוב ההתנהגות של הכלב. בין אם אתם מלמדים פקודות ציות בסיסיות, מנסים לתקן התנהגויות לא רצויות או לעבוד על פקודות ותרגילים מתקדמים, עקביות היא המפתח להשגת תוצאות עם הכלב לטווח רחוק.

ביטוח לעסק
פוליסות ביטוח לעסק – מה היא כוללת ולמה זה חשוב?

אנחנו משקיעים לא זמן בתכנון, בנייה ופיתוח של העסק שלנו. לא משנה במה אנחנו מתעסקים ולמה משנה כמה גדול או קטן הוא, מי קהל היעד שלנו ומה המטרות שלנו, בסופו של דבר העסק שלנו הוא הגורם העיקרי אם לא היחידי שמייצר לנו פרנסה ומאפשר לנו לייצר הכנסות. אנחנו משקיעים את מיטב זמננו וכספנו בשביל לפתח אותו, בשביל שיכול לייצר עבורנו ביטחון כלכלי באופן עקבי.

וטרינר
למה כדאי לכם ללמוד קורס אח וטרינרי?

אח וטרינרי מספק טיפול מקצועי מלא חמלה לחיות המחמד שלנו מדי יום על ידי שילוב ההבנה התיאורטית מדעית עם ניסיון מעשי. כל מי שמחפש מקצוע מספק שבו הוא יכול להשפיע באופן מוחשי על חייהם של בעלי חיים ימצא את התפקיד של עוזר וטרינר כאידיאלי עבורו.

קוטל יתושים חשמלי – איזה לבחור כדי שיעשה את העבודה?

ככל שהטמפרטורות עולות, מספר הזבובים, היתושים ושאר החרקים המעופפים עולה בהתאם, ואתם בוודאי מחפשים את הדרך היעילה ביותר להיפטר מהם ולהרחיק אותם מהחצר שלכם. אחת השיטות היעילות ביותר שעומדות לרשותכם, היא קוטל היתושים החשמלי.

חצר
3 טיפים לטיפוח חצר נקייה ממזיקים

בית עם חצר מעניק חיים עם איכות גבוהה מאוד. ליתר דיוק, כשיש חצר יש פוטנציאל לבילויים כיפיים, לבד או עם חברים, אבל כדי לממש את הפוטנציאל חשוב להתנהל בחוכמה. במיוחד חובה לוודא שהחצר נקייה מחרקים שונים שעלולים לפגוע במידה ניכרת בהנאה שלכם. באופן דומה יש חרקים שפוגעים בצמחייה, וגם מהם חשוב להיפטר, ומהר. כאן בעמוד תמצאו 3 טיפים שימושיים שיעזרו לכם להרחיק את המזיקים ולמצות את השטח הפתוח.

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!