3 טיפים לטיפוח חצר נקייה ממזיקים

שלמו פחות ! קבלו יותר !

בית עם חצר מעניק חיים עם איכות גבוהה מאוד. ליתר דיוק, כשיש חצר יש פוטנציאל לבילויים כיפיים, לבד או עם חברים, אבל כדי לממש את הפוטנציאל חשוב להתנהל בחוכמה. במיוחד חובה לוודא שהחצר נקייה מחרקים שונים שעלולים לפגוע במידה ניכרת בהנאה שלכם. באופן דומה יש חרקים שפוגעים בצמחייה, וגם מהם חשוב להיפטר, ומהר. כאן בעמוד תמצאו 3 טיפים שימושיים שיעזרו לכם להרחיק את המזיקים ולמצות את השטח הפתוח.

 

1. לשתול צמחים שמרחיקים חרקים

הטבע מעניק לנו הרבה מאוד מתנות. ביניהן גם צמחים שיודעים להרחיק חרקים בעייתיים באופן טבעי. כשמפזרים ברחבי הגינה צמחים כאלה, מקבלים שכבה הגנה אפקטיבית למדי. חשוב להבהיר שלא מדובר בפתרון של 100%, אבל ממילא אתם שותלים צמחים ולכן גם שיפור משמעותי במצב הופך את הבחירה בצמחים הספציפיים האלה לכדאית.

בין הצמחים שמרחיקים מזיקים בזכות חומרים שהם מפרישים: פלקנטרוס שמדיף ריח עז של שמן ציטרונלה ולכן אפקטיבי להפליא נגד יתושים, בזיליקום שדוחה זבובים ואפשר גם להשתמש בו להכנת מאכלים, לבנדר, למונגראס (שגם הוא מכיל שמן ציטרונלה), נענע, חרציות ורוזמרין.

 

2. לשמור על החצר מסודרת

חצר שיש בה פריטים מיותרים או ערימות גזם שלא מפונות מיד היא חצר שמושכת מטבעה חרקים. גם כשיש בלגן וברחבי הגינה פזורים חפצים שונים, קשה לטפח אותה ומעבר לפגיעה באסתטיות, אתם עלולים לגלות מזיקים רבים. אם מבחינתכם החצר נועדה גם לאחסון דברים שאין להם מקום בבית, ההמלצה היא על הצבת מחסן פנל מבודד. מחסן מהסוג הזה עמיד לפגעי מזג האוויר ובפרט לרטיבות, ובנוסף שוררת בתוכו טמפרטורה נעימה יחסית בזכות הפנל המבודד. במחסן תוכלו כמובן גם לשמור את כל הציוד הדרוש לטיפוח הגינה, כך שאפשר יהיה לבצע את כל פעולות התחזוקה השוטפות ביעילות רבה.

 

3. להקדים תרופה למכה – בעזרת הדברות תקופתיות

טיפ שלישי לחצר שאין חרקים שמזיקים לכם ו/או לצמחים השונים ששתלתם הוא להקדים תרופה למכה. צעד חשוב אחד הוא לוודא שאין מקומות שיש בהם מים עומדים, מפני שמים עומדים מושכים חרקים. במיוחד מתפתחים בהם זחלים של יתושים, ומן הסתם אתם לא רוצים לשבת בחצר ולשמוע זמזומים באוזן ואז להתגרד בלי הפסקה.

פעולה נוספת שמקדימה תרופה למכה היא כיסוח הדשא בתדירות נאותה. כשהדשא בגובה סביר, הסיכוי לפרעושים וגם חרקים אחרים פוחת במידה ניכרת. צעד שלישי הכרחי הוא הדברה תקופתית, גם נגד נמלים וגם נגד ג'וקים, כבר בתחילת הקיץ ואפילו בסוף האביב.

כמו כן רצוי לבדוק ביסודיות את כל הצמחים לפחות פעמיים בשבוע. בדרך זו אם יש כנימות, זחלים, תריפסאים, אקריות או מזיקים אחרים שעלולים לחסל את הצמח תזהו אותם כבר בשלב מוקדם, ותוכלו לפעול נגדם לפני שהם גורמים לנזק בלתי הפיך.

חצר

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
הדברת פשפש המיטה
כיצד הדברת פשפש יכולה לשפר את שנת הלילה שלך

הדברת פשפש המיטה היא פעולה פשוטה ואפקטיבית שיכולה לשפר באופן משמעותי את איכות השינה שלך. בעזרת הדברת פשפשי המיטה, אפשר להרגיע את הרוח ולהכניס רוגע לערב לפני השינה. במאמר זה, נסקור את יתרונות הדברת פשפש, ונלמד כיצד להשתמש בה בצורה יעילה כדי ליהנות משנת לילה מרגיעה ומשדרגת.

אילוף כלב
תפקיד העקביות באילוף כלבים: עקרונות מפתח לתוצאות שנמשכות לזמן רב

עקביות נחשבת לרוב כאחת מאבני היסוד של תהליך אילוף כלבים מוצלח. זו לא רק הצעה אלא עיקרון בסיסי שעומד בבסיס כל תהליך עיצוב ההתנהגות של הכלב. בין אם אתם מלמדים פקודות ציות בסיסיות, מנסים לתקן התנהגויות לא רצויות או לעבוד על פקודות ותרגילים מתקדמים, עקביות היא המפתח להשגת תוצאות עם הכלב לטווח רחוק.

ביטוח לעסק
פוליסות ביטוח לעסק – מה היא כוללת ולמה זה חשוב?

אנחנו משקיעים לא זמן בתכנון, בנייה ופיתוח של העסק שלנו. לא משנה במה אנחנו מתעסקים ולמה משנה כמה גדול או קטן הוא, מי קהל היעד שלנו ומה המטרות שלנו, בסופו של דבר העסק שלנו הוא הגורם העיקרי אם לא היחידי שמייצר לנו פרנסה ומאפשר לנו לייצר הכנסות. אנחנו משקיעים את מיטב זמננו וכספנו בשביל לפתח אותו, בשביל שיכול לייצר עבורנו ביטחון כלכלי באופן עקבי.

וטרינר
למה כדאי לכם ללמוד קורס אח וטרינרי?

אח וטרינרי מספק טיפול מקצועי מלא חמלה לחיות המחמד שלנו מדי יום על ידי שילוב ההבנה התיאורטית מדעית עם ניסיון מעשי. כל מי שמחפש מקצוע מספק שבו הוא יכול להשפיע באופן מוחשי על חייהם של בעלי חיים ימצא את התפקיד של עוזר וטרינר כאידיאלי עבורו.

קוטל יתושים חשמלי – איזה לבחור כדי שיעשה את העבודה?

ככל שהטמפרטורות עולות, מספר הזבובים, היתושים ושאר החרקים המעופפים עולה בהתאם, ואתם בוודאי מחפשים את הדרך היעילה ביותר להיפטר מהם ולהרחיק אותם מהחצר שלכם. אחת השיטות היעילות ביותר שעומדות לרשותכם, היא קוטל היתושים החשמלי.

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!