טרמיטים בבטון

שלמו פחות ! קבלו יותר !

בעלי החיים הם חלק בלתי נפרד מהעולם. אז בעוד שיש את בעלי החיים שאנחנו רוצים לשמר, רוצים לדעת שהם לא נכחדים והם ממשיכים להתקיים בעולמנו, יש את אלו שאנחנו נמצאים במלחמה מתמדת למען הכחדתם מהעולם. כך זה עם השרצים למיניהם שחוץ מנזקים לנו ולבית הם לא תורמים דבר וכך זה עם העכברים והחולדות שמתבייתים בבית, אוכלים מפתנו ולעיתים אפילו נושכים את ילדינו.

הטרמיטים הם שרצים מאוסים מאוד בעיני האדם ואם הוא מגלה אותם בביתו, הוא רק מחפש את הדרך להשמיד אותם ולהעלים אותם מהעולם.

טרמיטים בבטון – מה עושים?

הטרמיטים יש להם כושר שרידות גבוה והם מסוגלים להתרבות כמעט בכל מקום ובכל תנאי. אנחנו פוגשים את הטרמיטים בעיקר במוצרי העץ השונים שם הם נהנים לחפור לעצמם מחילות ולהתרבות תוך כדי שהם מכרסמים את העץ.

כלפי חוץ לא תוכלו לראות דבר. העץ התמים ימשיך וייראה מושלם. הבעיה היא שהעץ המכורסם והחלול לא יחזיק כך מעמד לאורך זמן והוא פתאום ביום בהיר יקרוס מול כל בעיטה הכי קטנה שתקרה בטעות.

הטרמיטים יכולים לחיות גם בבטון וגם שם הם חיים היטב.

אז מה עושים עם הטרמיטים?

המומחים שיחסלו את הטרמיטים

אם גם אתם סובלים מהתופעה ואם גם אתם מוצאים את עצמכם מנסים להיפטר מהם אך זה ממש לא הולך לכם, כדאי שתכירו את אפשרויות ההדברה הקיימות בייחוד לסוג הזה של השרצים, הטרמיטים.

הטרמיטים הם לא הבעיה היחידה שלכם ?  אל דאגה הינה מספר כתבות שיעשו לכם את החיים קלים הרבה יותר : שיטות להרחקת יונים לצמיתות, איך להרוג נמלי אש .

חשוב לדעת שהדברה של טרמיטים היא לא הדברה רגילה. כדי להצליח להדביר את הטרמיטים, חשוב להכיר את השרץ, לדעת איך לאתר אותם ואת כל הפריטים המסתתרים להם בחורים שונים וכמובן להעניק להם את הטיפול הנכון והמקצועי באמת. זה אומר חיסול ממוקד של כל הפריטים עד שלא יישאר מהם כל זכר.

חשוב לוודא כי יש גם אחריות על העבודה וכי גם לאחר ההדברה יהיה לכם אל מי לפנות כדי לקבל את השירות הנדרש אם הטרמיטים עדיין יהיו בבית ויימצאו שוב.

לכל תחום המקצועיות שלו

יש אנשים שסבורים שעם חומרי הדברה מתאימים הם יכולים בעצמם להתמודד עם בעיות שונות ועם בעלי חיים מזיקים מכל סוג שלא יהיה. חשוב להבין שלא לכל דבר זה יהי נכון. אם מדובר רק במכת נמלים או מכה של מקקים יש אולי דרך למגר את התופעה באמצעות שימוש בחומרים המתאימים, אך ככל שמדובר בבעיה של טרמיטים, שם אסור להסתמך על חומרים רגילים שקונים לבד. כי טרמיטים היא מכה הרבה יותר מורכבת למיגור.

ממש כמו שלא יעלה בדעתכם לבצע עבודות של ניסור בטון בלי להיעזר בצוות של מומחים לניסור בטון, כך גם לא תוכלו לסמוך על עצמכם בביצוע הדברה לטרמיטים בבטון. כי כאן צריך ידע מקצועי וחומרים מיוחדים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
הדברת פשפש המיטה
כיצד הדברת פשפש יכולה לשפר את שנת הלילה שלך

הדברת פשפש המיטה היא פעולה פשוטה ואפקטיבית שיכולה לשפר באופן משמעותי את איכות השינה שלך. בעזרת הדברת פשפשי המיטה, אפשר להרגיע את הרוח ולהכניס רוגע לערב לפני השינה. במאמר זה, נסקור את יתרונות הדברת פשפש, ונלמד כיצד להשתמש בה בצורה יעילה כדי ליהנות משנת לילה מרגיעה ומשדרגת.

אילוף כלב
תפקיד העקביות באילוף כלבים: עקרונות מפתח לתוצאות שנמשכות לזמן רב

עקביות נחשבת לרוב כאחת מאבני היסוד של תהליך אילוף כלבים מוצלח. זו לא רק הצעה אלא עיקרון בסיסי שעומד בבסיס כל תהליך עיצוב ההתנהגות של הכלב. בין אם אתם מלמדים פקודות ציות בסיסיות, מנסים לתקן התנהגויות לא רצויות או לעבוד על פקודות ותרגילים מתקדמים, עקביות היא המפתח להשגת תוצאות עם הכלב לטווח רחוק.

ביטוח לעסק
פוליסות ביטוח לעסק – מה היא כוללת ולמה זה חשוב?

אנחנו משקיעים לא זמן בתכנון, בנייה ופיתוח של העסק שלנו. לא משנה במה אנחנו מתעסקים ולמה משנה כמה גדול או קטן הוא, מי קהל היעד שלנו ומה המטרות שלנו, בסופו של דבר העסק שלנו הוא הגורם העיקרי אם לא היחידי שמייצר לנו פרנסה ומאפשר לנו לייצר הכנסות. אנחנו משקיעים את מיטב זמננו וכספנו בשביל לפתח אותו, בשביל שיכול לייצר עבורנו ביטחון כלכלי באופן עקבי.

וטרינר
למה כדאי לכם ללמוד קורס אח וטרינרי?

אח וטרינרי מספק טיפול מקצועי מלא חמלה לחיות המחמד שלנו מדי יום על ידי שילוב ההבנה התיאורטית מדעית עם ניסיון מעשי. כל מי שמחפש מקצוע מספק שבו הוא יכול להשפיע באופן מוחשי על חייהם של בעלי חיים ימצא את התפקיד של עוזר וטרינר כאידיאלי עבורו.

קוטל יתושים חשמלי – איזה לבחור כדי שיעשה את העבודה?

ככל שהטמפרטורות עולות, מספר הזבובים, היתושים ושאר החרקים המעופפים עולה בהתאם, ואתם בוודאי מחפשים את הדרך היעילה ביותר להיפטר מהם ולהרחיק אותם מהחצר שלכם. אחת השיטות היעילות ביותר שעומדות לרשותכם, היא קוטל היתושים החשמלי.

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!