מה לעשות כאשר יש טרמיטים בבטון לפני קידוח?

שלמו פחות ! קבלו יותר !

הטרמיטים אוהבים בעיקר את העץ. הם כמעט ולא מגיעים אל הבטון. עם זאת קורה לא פעם שהטרמיטים מנצלים פרצות בבטון כדי להגיע אל העץ לצרכי קינון. אז מה עושים אם יש טרמיטים בתוך הבטון ותו רוצים לנסר או בו חפצים לקדוח?

הטרמיטים – לא נעים להכיר

הטרמיטים נחשבים כמזיקים ביתיים נפוצים במיוחד. הם אוהבים בעיקר את מוצרי העץ בבית. רהיטים מעץ, משקופים מעץ וכל מה שעשוי עץ. הבעיה העיקרית היא שלא קל לאתר את הימצאותם של הטרמיטים בבית היום והם נמצאים עמוק בתוך מוצרי העץ. הם מנקרים את העץ עד שהוא מתפורר לגמרי. לרוב מגלים אותם רק לאחר שכבר נוצר הנזק בעץ. המשקוף נשבר או הרהיט התברר כחלול מבפנים.

ברור שבכל מקרה כזה חובה לפנות מיד אל איש מקצוע מתחום ההדברה על מנת שהוא זה שיטפל בתופעה.

זיהוי הטרמיטים

הצעד הראשון לפני שמבצעים את ההדברה זה הזיהוי של סוג הטרמיטים. יש לנו כאן באץ מעל עשרה סוגים של טרמיטים כאשר לכל אחד מהם יש את אופן ההדברה הממוקד והמדויק ביותר כדי לקטול אותם. לרוב תצטרכו את עזרתו של מדביר מקצועי על מנת שהוא יזהה במי ובמה בדיוק המדובר ובהתאם לכך תתבצע ההדברה הרצויה.

חשוב לזכור. טרמיטים אם לא מטפלים בהם, עלולים לסכן ממש מבנים מסוגים שונים שלא לדבר על רהיטים שניזוקים ברמה כזו שלעיתים כבר לא יותר דרך לפתור את הבעיה מלבד החלפת הרהיט בחדש.

איך תדעו שיש לכם טרמיטים?

כפי שכבר ציינו, לטרמיט אין הרבה מה לחפש בתוך הבטון אלא אם כן הוא רואה את העץ בקצה האופק. כי כל מה שהטרמיט המצוי צריך זה רק עץ. הטרמיט ניזון מהעץ מהתאית וגם מחומרים אורגניים נוספים. הטרמיטים מותירים נזקים בעצים ברהיטים ובאופן כללי במבנים בהם הם שוהים.

לעיתים תצליחו לעלות על עקבותיהם של הטרמיטים רק כאשר תגלו רהיטים שנשברים בגלל שהם פשוט חלולים מבפנים, או רהיטים מחוררים. יש דרך נוספת לעלות על הטרמיטים. על יד הקינים שלהם הם מותירים פסולת שנראית כמו נסורת. זוהי פסולת שונה משאר החרקים או הנמלים. 

מי ידביר את הטרמיטים?

אם גיליתם טרמיטים בתוך בטון מזוין או בחומרי העץ השונים בבית, עליכם לפנות מיד אל איש מקצוע מתחום ההדברה שמכיר את הטרמיטים ואת אופן הטיפול בהם. 

חשוב לדעת. הדברה של טרמיטים היא הכרחית ממש. אם לא מטפלים בבעיה, היא לא נעלמת. להיפך. היא רק מתגברת וצוברת תאוצה. 

על כן, לפני הכול חובה לברר האם איש המקצוע אליו אתם פונים מכיר את ההתמודדות עם הטרמיטים ויש לו את הכלים, את הידע ואת הניסיון להדביר את הטרמיטים. כי בכל מה שקשור לטרמיטים, אין מקום לחובבנות.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
אילוף כלב
תפקיד העקביות באילוף כלבים: עקרונות מפתח לתוצאות שנמשכות לזמן רב

עקביות נחשבת לרוב כאחת מאבני היסוד של תהליך אילוף כלבים מוצלח. זו לא רק הצעה אלא עיקרון בסיסי שעומד בבסיס כל תהליך עיצוב ההתנהגות של הכלב. בין אם אתם מלמדים פקודות ציות בסיסיות, מנסים לתקן התנהגויות לא רצויות או לעבוד על פקודות ותרגילים מתקדמים, עקביות היא המפתח להשגת תוצאות עם הכלב לטווח רחוק.

ביטוח לעסק
פוליסות ביטוח לעסק – מה היא כוללת ולמה זה חשוב?

אנחנו משקיעים לא זמן בתכנון, בנייה ופיתוח של העסק שלנו. לא משנה במה אנחנו מתעסקים ולמה משנה כמה גדול או קטן הוא, מי קהל היעד שלנו ומה המטרות שלנו, בסופו של דבר העסק שלנו הוא הגורם העיקרי אם לא היחידי שמייצר לנו פרנסה ומאפשר לנו לייצר הכנסות. אנחנו משקיעים את מיטב זמננו וכספנו בשביל לפתח אותו, בשביל שיכול לייצר עבורנו ביטחון כלכלי באופן עקבי.

וטרינר
למה כדאי לכם ללמוד קורס אח וטרינרי?

אח וטרינרי מספק טיפול מקצועי מלא חמלה לחיות המחמד שלנו מדי יום על ידי שילוב ההבנה התיאורטית מדעית עם ניסיון מעשי. כל מי שמחפש מקצוע מספק שבו הוא יכול להשפיע באופן מוחשי על חייהם של בעלי חיים ימצא את התפקיד של עוזר וטרינר כאידיאלי עבורו.

קוטל יתושים חשמלי – איזה לבחור כדי שיעשה את העבודה?

ככל שהטמפרטורות עולות, מספר הזבובים, היתושים ושאר החרקים המעופפים עולה בהתאם, ואתם בוודאי מחפשים את הדרך היעילה ביותר להיפטר מהם ולהרחיק אותם מהחצר שלכם. אחת השיטות היעילות ביותר שעומדות לרשותכם, היא קוטל היתושים החשמלי.

חצר
3 טיפים לטיפוח חצר נקייה ממזיקים

בית עם חצר מעניק חיים עם איכות גבוהה מאוד. ליתר דיוק, כשיש חצר יש פוטנציאל לבילויים כיפיים, לבד או עם חברים, אבל כדי לממש את הפוטנציאל חשוב להתנהל בחוכמה. במיוחד חובה לוודא שהחצר נקייה מחרקים שונים שעלולים לפגוע במידה ניכרת בהנאה שלכם. באופן דומה יש חרקים שפוגעים בצמחייה, וגם מהם חשוב להיפטר, ומהר. כאן בעמוד תמצאו 3 טיפים שימושיים שיעזרו לכם להרחיק את המזיקים ולמצות את השטח הפתוח.

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!