רשת נגד יונים מחיר למטר – לפי סוג הרשת!

שלמו פחות!קבלו יותר!

המחיר של רשתות נגד יונים משתנה בהתאם למיקום בו אתם מתכוונים להתקין את הרשת. כמו כן, יש עבור רשת נגד יונים מחיר למטר שאינו קבוע אך נמצא בטווח זהה בין כל בעלי העסקים. אם תרצו למצוא רשת נגד יונים מחיר למטר שיהיה נמוך יותר מהממוצע, לרוב זה לא יכלול התקנה אלא רכישת הציוד באופן עצמאי. מוטב לציין, כמו בכל מקום אחר בתחום המכירות, אם תרכשו מספר מטרים גבוה כך המחיר למטר יירד.

רשת נגד יונים מחיר למטר

רשת נגד יונים מחיר למטר – פלסטיק

רשת נגד יונים אשר עשויה מפלסטיק יכולה להיות יעילה במקומות מסוימים, בדרך כלל חדר הכביסה או מקומות שהם יחסית סגורים לתנאי מזג האוויר. הסיבה לכך היא שהבלאי של רשתות פלסטיק יכול להיות מאוד גבוה אם לא מוצאים לה את המקום הנכון. רשת פלסטיק אינן עמידות באש ולכן אינן מתאימות לגג או לכל מקום אשר צריך זיפות באמצעות ברנר. המחיר אותו נשלם עבור רשתות פלסטיק ללא התקנה יהיה כ-20 ש"ח עבור כל מטר. כאשר מדובר על ביצוע התקנה בנוסף לכך, המחיר יכול להגיע לכמה מאות שקלים בהתאם למורכבות העבודה.

יש מקרים בהם אתם לא צריכים להיעזר בבעל מקצוע, אך יש מקומות בהם הסיוע בבעל מקצוע הינו חיוני לצורך עבודה תקינה. המחיר אותו אתם משלמים לבעל המקצוע משתנה בהתאם למורכבות העבודה, אם מדובר על עבודה בגובה המחיר גם יכול להגיע לכמה אלפי שקלים. מה שכן, בעל מקצוע מעניק לכם אחריות לא רק על הציוד שהוא מביא איתו אלא גם על העבודה עצמה.

רשת נגד יונים מחיר למטר – מתכת

הרשת הפופולרית ביותר בשנים האחרונות היא רשת מתכת נגד יונים. הסיבה לכך ברורה, מדובר על רשת מאוד חזקה שיכולה לעמוד בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים. עם זאת, הבעיה העיקרית של רשת ממתכת היא שהרשת יכולה להחליד בסופו של דבר. מצד שני, הרשת עמידה בפני אש ומונעת חדירת ציפורים, חולדות ועכברים. כמו כן, היא פחות אסתטית, חשוב להדגיש את זה. ניתן לשלב את הרשת הזאת עם עוד אמצעים להרחקת מזיקים כמו רשת נגד יתושים. המחיר אותו נשלם עבור רשת מתחת כולל התקנה יהיה כ-600 ש"ח עד 1,000 ש"ח. המחיר הוא לפי 3X3, עבור כל מטר נוסף נשלם כ-120 ש"ח. יש גם כאן סוגים שונים של רשתות, נוכל למצוא מחירים זולים יותר ויקרים יותר.

רשת נגד יונים מחיר למטר

רשת נגד יונים מחיר למטר – רשת שקופה

המחיר אותו נשלם עבור רשת שקופה יהיה כ-30 ש"ח לכל מטר. מדובר על רשת אשר עשויה מחוט ניילון, ממש כמו רשת דייגים. הבעיה היא שהרשת השקופה אינה עמידה בפני תנאי מזג האוויר ולכן, לא תתאים למקומות פתוחים לגמרי. יש רשתות שקופות שהן יותר חזקות ויכולות לעמוד בפני תנאי מזג האוויר, יש להתייעץ עם בעל מקצוע לפני הבחירה שלכם. מלבד לכך, הרשת אינה חסינה בפני אש ויכולה להתאים לחדרי שירות או כל מקום חיצוני בו אתם לא רוצים לפגוע באסתטיקה של הבית.

רשת נגד יונים מחיר למטר – סנפלינג

אחד הדברים אשר מייקרים את המחיר של התקנת רשת נגד יונים הוא סנפלינג. סנפלינג הוא במקרה בו צריך להתקין את הרשת במקום גבוה, בדרך כל בבניינים. המחיר אותו אנחנו נשלם הוא עבור תוספת סיכון ועבודה בגובה. המחיר אותו נוסיף עבור סנפלינג מצד בעל המקצוע ינוע בין 600 עד 1,000 ש"ח תוספת במחיר, לא כולל ההתקנה עצמה. מדובר על השכרת ציוד ושימוש בציוד יוקרתי, רישיון עבודה בגובה ותוספת סיכון.

רשת נגד יונים מחיר למטר – במה

כאשר אנחנו מדברים על במה אנחנו הולכים למקרים בהם לא ניתן להשתמש בסנפלינג עקב סיכונים או חוסר יכולת בהתאם לבנייה שיש במקום. במקרים כאלה על בעל המקצוע לשכור משאית עם במה לשעה או ליום. אופן ההשכרה של בעל המקצוע גם תשפיע על המחיר, אבל מדובר כאן על מחיר אשר מתייקר בכ-1,000 ש"ח עד 3,000 ש"ח. השכרת במה או שימוש בסנפלינג מתאימים בדרך כלל לבניינים  משותפים ולכן המחיר מתחלק בין כל שותפי הבניין.

ראו גם: רשת נגד יונים לבניין | רשת יונים מחיר

הדברת נמלים ירוקה
בלוג

איך לטפל בנמלי אש בבית ובגינה?

נמלת האש, אותה נמלה בצבע כתום אדמדם שהגיעה לישראל בשנות האלפיים, היא זן מעט שונה מהנמלים שמוכרות לכם והיא נחשבת למזיק מטריד במיוחד בבית ובגינה.

בלוג

איך מבדילים בין צרעות לדבורים

מה ההבדל בין דבורה לצרעה? לפני שנדבר על ההבדלים, כדאי לדעת שגם הדבורים וגם הצרעות משתייכות לאותה משפחה – משפחת הדבוראים. חיצונית הן קצת דומות

הדברת עכברים בגינה
מדביר עכברים

הדברת עכברים בגינה

הדברת עכברים בגינה לאנשים שאינם סובלים ממנה, הצרה של עכברים בגינה יכולה להישמע כמו צרה של עשירים אבל אתם יודעים טוב יותר. אתם יודעים שעכברים

הדברת עכברים בחצר
מדביר עכברים

הדברת עכברים בחצר

הדברת עכברים בחצר לא נעים לפתוח באמת הפשוטה הזאת, אבל הכרחי לומר שנוכחות של עכברים בחצר, מעידה בדרך כלל על הזנחה של החצר. עכברים לא

הדברת עכברים
מדביר עכברים

הדברת עכברים

הדברת עכברים עבור אנשים מסוימים, עכבר בבית הוא מצב לא נעים שיש לטפל בו. עבור אחרים, מדובר בקטסטרופה של ממש וחוסר יכולת לשבת ולהירגע עד

הדברת נמלים ירוקה
הדברת נמלים

הדברת נמלים ירוקה

הדברת נמלים ירוקה בעידן המודרני בו אנו חיים, הדברה של חרקים ומזיקים מבוצעת בעיקר באמצעות חומרים כימיים רעילים, שרובם אינם רעילים לאדם במינונים המיושמים, אך

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:

מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:

 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!