איך לטפל בנמלי אש בבית ובגינה?

שלמו פחות!קבלו יותר!

נמלת האש, אותה נמלה בצבע כתום אדמדם שהגיעה לישראל בשנות האלפיים, היא זן מעט שונה מהנמלים שמוכרות לכם והיא נחשבת למזיק מטריד במיוחד בבית ובגינה. היא עוקצת, משאירה כוויות ולאנשים מסוימים גם מעוררת תגובה אלרגית. נמלת האש מחייבת טיפול מקצועי של הדברת נמלי אש. נמלת האש לא מזיקה רק לאדם, לחיות הבית והמשק היא מהווה מזיק מסוכן מאוד שעלול להביא לכדי עיוורון וגם להרוס מטעים שלמים. בכתבה הבאה תוכלו להבין לעומק איך לטפל בנמלי אש בבית ובגינה.

 

איפה אוהבת נמלת האש לשהות?

נמלת האש אוהבת לפקוד מקומות שבהם יש לה אוכל ומים. אם בבית שלכם יש אוכל חשוף, היא בהחלט עשויה להימצא שם. מעבר לכך, תוכלו לראות אותה במטעים שבהם עצי פרי ואזורים שבהם יש טפטפות עם מים זמינים. כל אלו מהווים מוקדים מצוינים עבורה ולכן לרוב תראו אותה במקומות אלו.

המזון שאותו מוצאת נמלת האש, הוא תנאי הכרחי להטלת ביצים בכמות גבוהה. ברגע שהמלכה מקבלת הרבה מזון, היא מתחילה להטיל כמויות עצומות של נמלי אש שיוצרות מחילות עמוקות מאוד שעשויות לחבר בין קן אחד למשנהו ולהביא לכך שיש מספר מלכות שמטילות עוד ועוד ביצים, מעגל שלא נגמר ורק הולך ומתעצם ומהווה מטרד גדול מאוד שמחייב הדברה נגד נמלי אש.

 

איך מטפלים בנמלי אש בבית ובגינה?

כמו שהבנתם, הצורה שבה חיות נמלי האש מחייבת טיפול בנמלי אש בבית ובחצר באופן מקצועי. טיפול שיכול להשמיד את קני הנמלים שנמצאים עמוק בבטן האדמה. טיפול מקצועי בנמלי אש מחייב את המדביר להבין איך נמלים אלו פועלות, היכן נמצאים הקנים שלהן ובאיזה עומק. ההדברה מחייבת טיפול אזורי מעבר למקומות שבהם זוהה קן אחד, מהסיבה שקני הנמלים עשויים לחבור אחד לשני.

חומרי ההדברה עבור נמלי האש הם חומרים רעילים המבוססים על העיקרון של פיתיון. המדבירים יודעים כי נמלי האש מחפשות אוכל ולכן מפתים אותם בעזרת גרגירים או ג'ל שדומים למזון שהן מחפשות. סוגי הפיתיונות מותאמים למקום ההדברה. לרוב, שימוש בגרגרים יעשה בחצרות ומשקים ושימוש בג'ל יעשה בתוך הבתים. ריסוס נגד נמלי אש הוא לא סוג ההדברה שתעזור במקרה זה כי היא נקודתית והורגת רק את הנמלים שנמצאות על פני השטח. אם אתם מעוניינים בהדברה שתביא לניקיון הבית והגינה מנמלי האש, עליכם לפתור את הבעיה מהשורש בעזרת החומרים הנכונים ובעזרת מדביר מקצועי שמכיר היטב את נמלי האש.

לסיכום, נמלי האש הן מטרד המהווה סיכון לבני אדם, בעלי חיים וצמחים. הדברה שלהם חייבת להיעשות בצורה מקצועית בשל המחילות העמוקות בבטן האדמה, האפשרות של מספר קנים לחבור אחד לשני והטלת ביצים המונית שגורמת להן להתפזר על שטחים נרחבים. הדברה של נמלי האש מתבצעת באמצעות גרגירים או ג'ל שפותרים את הבעיה מהשורש.

בשיתוף חברת הדברה סנטר

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:

מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!