הדברה אלקטרונית עכברים – למה לבחור בהדברה הזאת?

שלמו פחות!קבלו יותר!

הדברה אלקטרונית עכברים הינה הדברה מיוחדת אשר נכנסה לשוק רק בשנים האחרונות, לכן כאשר אתם בוחרים בעל מקצוע לצורך התקנה של מערכת אלקטרונית עליכם לוודא שהוא מכיר את סוג ההדברה. לא כל המדבירים משתמשים במערכת הזאת, חלק טוענים שהיא פחות יעילה. אבל חשוב להבין, עבור הדברה אלקטרונית עכברים יש לבצע כמה פעולות מקדימות כדי לוודא האם היא באמת רלוונטית. יש להכיר את כל זני העכברים שיש, לדעת איזה זן יש במבנה שלכם ובהתאם לכך לדעת את המיקום היעיל ביותר עבור הדברה אלקטרונית עכברים.

הדברה אלקטרונית עכברים

למה דווקא הדברה אלקטרונית?

לא תמיד נקודת המוצא של המדביר תהיה הדברה אלקטרונית. עם זאת, יש היום הרבה מערכות מתקדמות של מגנור אשר מותקנות על ידי מדבירים מקצועיים. הדברה אלקטרונית בעלת יתרון מובהק, אנחנו לא פוגעים באף בעל חיים. בעצם מה שקורה בהדברה אלקטרונית היא שהמערכת מפיקה צלילים גבוהים אשר האוזן האנושית לא יכולה לשמוע, כך שהמערכת לא מפריעה לנו. עם זאת, הצלילים הגבוהים נשמעים על ידי המזיקים ולכן, המזיקים ימצאו את דרכם החוצה. המערכת פותחה על ידי חברת הייטק ישראלית ונמכרת בארץ ובעולם בהיקפים מאוד גדולים. היתרון הוא שגם במקומות בהם אין לנו גישה לביצוע הדברה כימית או ביולוגית, המערכת האלקטרונית יודעת לעשות את העבודה. אתם צריכים ליווי מקצועי של מדביר מוסמך כדי שיידע לבחור עבורכם את המערכת הטובה ביותר ולמקם אותה במקום אפקטיבי.

איך תדעו שיש עכבר בבית?

יכול להיות שיש לכם עכברים בבית ואתם בכלל לא מודעים לכך. יש מקומות בהם העכברים יותר פופולריים, בעיקר בקרב ערים צפופות וקצת מזוהמות. הדרך הראשונה בה אתם יכולים לברר האם יש לכם עכבר בבית היא אם תשאירו חתיכת של חטיף כלשהו במקום גלוי בבית. אם אתם רואים בבוקר סימנים של אכילה, ייתכן ויש לכם עכבר בבית. כמו כן, תוכלו לראות אם אתם מוצאים גללים קטנים, הגללים יהיו תמיד באותו מסלול. לכן, אם אתם מנקים את הגללים והם מופיעים למחרת או לאחר מספר ימים, יש לכם מזיק כזה או אחר בבית. מדביר מקצועי יוכל לזהות אם מדובר על עכבר או חולדה, בואו נקווה שמדובר על עכבר.

חשוב לדעת את ההבדל אם מדובר על עכבר או חולדה, התהליך של הדברת חולדה הינו שונה לחלוטין מאשר הדברה אלקטרונית עכברים. כמו כן, יש לדעת האם מדובר על מזיק תוקפני. יש סוגים שונים של חולדות ועכברים, החולדות הן הרבה יותר תוקפניות מאשר העכברים. כמו כן, אם ראיתם את המזיק תוכלו לזהות האם מדובר על עכבר או חולדה. חולדה מצויה שהיא נפוצה יותר בבתים תגיע לגודל של עד כ-10 ס"מ, אורך הזנב יהיה גם החל מ-6 ס"מ עבור חולדה בוגרת. מצד שני, עכברים יהיו הרבה יותר קטנים, הגודל שלהם מגיע לממוצע של 4 ס"מ. כמו כן, ניתן לזהות האם מדובר על חולדה או עכבר בהתאם לעובי הזנב. לחולדה יש זנב הרבה יותר עבה.

כאן זה כבר תפקידו של המדביר, זיהוי בהתאם לגללים. הגללים של העכבר יהיו בגודל גרגר אורז, בעוד הגללים של החולדה יהיו כפולים בגודלם. כמו כן, זוכרים שאמרנו לכם להשאיר חתיכה של חטיף או נקניק כדי לראות האם יגיעו מכרסמים? בהתאם לגודל הכרסום ניתן לזהות האם מדובר על חולדה או עכבר.

הדברה אלקטרונית עכברים

האם אפשר לבצע הדברה באופן עצמאי?

כאשר מדובר על הדברה אלקטרונית עכברים יש לכם את האפשרות להתקין לבד את המערכת. עם זאת, אנחנו לא ממליצים לכם לנסות אל מזלכם בהתקנה. המטרה היא לא רק להתקין את המערכת ולהפעיל אותה, אלא לדעת את המיקום המדויק. אם תתקינו את המערכת במקום לא נכון, יכול להיות שזה בכלל לא ישפיע על המזיקים. יש לדעת את המיקום הנכון ביותר עבור ביצוע יעיל. המחיר אותו נשלם עבור הדברה אלקטרונית עכברים תנוע בין 200 ש"ח ועד 400 ש"ח. לעיתים כאשר מדובר על התקנה מורכבת המחיר עולה. על בעל המקצוע לציין את כל הנתונים מול הלקוח, לא להפתיע אותו באמצע ההתקנה. לכן, בחרו בעל מקצוע איכותי אשר מביא לכם הצעת מחיר לאחר שסרק את המבנה ויודע היכן יש למקם את המערכת.

ראו גם: הדברה אלקטרונית מחירים | מדביר עכברים

הדברת נמלים ירוקה
בלוג

איך לטפל בנמלי אש בבית ובגינה?

נמלת האש, אותה נמלה בצבע כתום אדמדם שהגיעה לישראל בשנות האלפיים, היא זן מעט שונה מהנמלים שמוכרות לכם והיא נחשבת למזיק מטריד במיוחד בבית ובגינה.

בלוג

איך מבדילים בין צרעות לדבורים

מה ההבדל בין דבורה לצרעה? לפני שנדבר על ההבדלים, כדאי לדעת שגם הדבורים וגם הצרעות משתייכות לאותה משפחה – משפחת הדבוראים. חיצונית הן קצת דומות

הדברת עכברים בגינה
מדביר עכברים

הדברת עכברים בגינה

הדברת עכברים בגינה לאנשים שאינם סובלים ממנה, הצרה של עכברים בגינה יכולה להישמע כמו צרה של עשירים אבל אתם יודעים טוב יותר. אתם יודעים שעכברים

הדברת עכברים בחצר
מדביר עכברים

הדברת עכברים בחצר

הדברת עכברים בחצר לא נעים לפתוח באמת הפשוטה הזאת, אבל הכרחי לומר שנוכחות של עכברים בחצר, מעידה בדרך כלל על הזנחה של החצר. עכברים לא

הדברת עכברים
מדביר עכברים

הדברת עכברים

הדברת עכברים עבור אנשים מסוימים, עכבר בבית הוא מצב לא נעים שיש לטפל בו. עבור אחרים, מדובר בקטסטרופה של ממש וחוסר יכולת לשבת ולהירגע עד

הדברת נמלים ירוקה
הדברת נמלים

הדברת נמלים ירוקה

הדברת נמלים ירוקה בעידן המודרני בו אנו חיים, הדברה של חרקים ומזיקים מבוצעת בעיקר באמצעות חומרים כימיים רעילים, שרובם אינם רעילים לאדם במינונים המיושמים, אך

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:

מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:

 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!