הדברת עכברים

שלמו פחות ! קבלו יותר !

הדברת עכבריםהדברת עכברים

עבור אנשים מסוימים, עכבר בבית הוא מצב לא נעים שיש לטפל בו. עבור אחרים, מדובר בקטסטרופה של ממש וחוסר יכולת לשבת ולהירגע עד שהעכבר נלכד. העכבר הוא בסך הכל ייצור קטנטן, ידידותי ולא מסוכן, שפשוט מנסה לחיות את חייו במקום מסתור אפקטיבי, שגם מספק לו את המזון הנדרש לו. ובכל זאת, החיים עם עכבר באותו בית הם לא חיים שאפשר להצדיק או להשלים איתם ואם יש לכם עכבר בבית, אתם צריכים לבצע הדברת עכברים. אבל מה זה בדיוק הדברת עכברים? האם זה אומר שהורגים את העכבר? ואיך בכלל יודעים שיש עכבר בבית אם מעולם לא ראינו אותו בעיניים? ואולי זאת בכלל חולדה? ובכן, הדברים הם מאוד פשוטים, כפי שתוכלו לראות ממש כאן בשורות הבאות.

 

אז איך יודעים שיש עכבר בבית?

ובכן, במרבית המקרים, גם אם יש לכם עכבר בבית, אתם כלל לא תראו אותו. לכל היותר, אתם עשויים לראות כתם קטן נע במהירות בזווית העין ונעלם מבלי שאתם מבינים במאה אחוז מה ראיתם. אבל ברוב המקרים אתם פשוט לא תראו את העכבר. אז איך תדעו שיש עכבר? הסימן המובהק ביותר לכך שיש בביתכם עכבר הוא גללים שחורים בגודל גרגר אורז לכל היותר, שפתאום מופיעים על גבי השיש, על גבי שולחן האוכל, בתוך ארונות המטבח, בתוך מגירת הסכו"ם וכן הלאה. גללים אלה עשויים להיות מלווים בכתם רטוב, זעיר ודביק של שתן עכברים. במקרים מסוימים תוכלו למצוא גם סימני נגיסה וכרסום בפריטי מזון, שהשארתם חשופים על גבי השיש, בכיור או אפילו בקערת הפירות.

אם אתם רואים את הסימנים הללו, יש לכם עכבר בבית ואולי גם יותר מעכבר אחד. אבל רגע, אולי זאת בכלל חולדה? ובכן, חולדה היא מכרסם גדול יותר פי שתיים או שלוש מעכבר, הזנב שלה ארוך ועבה יותר, היא שעירה יותר ובמבט ישיר גם אימתנית יותר. החולדה תשאיר גם היא סימנים דומים, רק שהגללים שלה יהיו כפולים בגודלם ובנוסף, היא תשאיר תמיד סימני כרסום ולא רק במוצרי המזון. לחולדה שיניים קדמיות חדות מאוד מכיוון שהיא כל הזמן דואגת לשייף אותן באמצעות כרסום של חפצים כמו חוטי חשמל, פריטי פלסטיק או עץ וכן הלאה. אם אתם מגלים סימני כרסום במזון בלבד, כנראה שזה עכבר. אם אתם מגלים סימני כרסום גם במשקופי הדלתות, בחוטי החשמל וברגלי הרהיטים, יש לכם עסק עם חולדה.

 

הדברת עכברים – מה עושים?

מרגע שגיליתם נוכחות של עכבר בביתכם, תוכלו לפעול בשתי דרכים: א' תוכלו לנסות לטפל בכך בעצמכם או ב', תוכלו להזמין שירות הדברת עכברים מקצועי. לצורך לכידת עכבר, יש להשתמש במלכודת עכברים, שמגיעה בשלושה סוגים:

 • מלכודת דבק – מלכודת אכזרית, שהשימוש בה נאסר במדינות רבות על אף יעילותה בלכידת עכברים. בלב המלכודת מניחים פיתיון בדמות גבינה, נקניק או במבה וממתינים שהעכבר יעלה על המלכודת, שם יידבקו רגליו למלכודת והוא לא יוכל עוד לזוז, יישאר במקומו לגווע ברעב. זוהי כאמור טכניקה יעילה, אך אכזרית מאוד, המה גם שהיא לא יעילה יותר מסוגי המלכודות האחרות.

 • מלכודת קפיץ – מלכודת קפיץ נחשבת גם היא למלכודת אגרסיבית והיא מתבססת על קפיץ חזק שנסגר על גופו של העכבר ברגע שהוא מנסה לנגוס בפיתיון. הקפיץ יכול להרוג את העכבר בו במקום או לפצוע אותו קשה, מה שלמעשה מנטרל אותו ומאפשר לכם לפנות אותו מהבית.

 • מלכודת כלוב – מלכודת כלוב היא המלכודת ההומנית ביותר והיא מאפשרת לכם ללכוד עכברים באותה מידה של הצלחה מבלי להתאכזר אליהם. במלכודת זו מניחים פיסת פיתיון בתוך המלכודת וכאשר העכבר נוגס בפיתיון, דלת המלכודת נסגרת ולא מאפשרת לו לצאת. בבוקר כשאתם קמים, אתם יכולים פשוט לאסוף את העכבר בתוך המלכודת ולשחרר אותו בשטח פתוח הרחק מהבית.

אחרי שאמרנו את זה, הדברת עכברים היא לא כזאת פשוטה, שכן מדובר ביונקים חכמים, שיודעים לזהות סכנה ולהימנע ממנה, גם אם לא באותה רמת יעילות שנדרשת כדי לשרוד, אבל בהחלט ברמת יעילות שיכולה להפוך את תהליך הלכידה לארוך ומתסכל מבחינתכם.

האפשרות השנייה היא פשוט מאוד הזמנת שירות הדברת עכברים בסיוע גורם מקצועי. מדביר מקצועי ידע בדיוק היכן וכמה מלכודות להציב ויוכל לעשות גם שימוש ברעל עכברים, שהשימוש בו דורש רישיון. את רעל העכברים מניחים בתוך תיבת האכלה שהיא תיבת פלסטיק אטומה עם פתח עגול קטן דרכה יכול להיכנס העכבר. מרגע שהוא נוגס ברעל, סופו הוכרע. יחד עם זאת, המוות הוא אינו מיידי ויכול להתרחש גם מספר ימים לאחר המגע עם הרעל. הסיבה לכך היא שאם יש מספר עכברים בבית, לא נרצה שיתר העכברים ילמדו שתיבת ההאכלה היא מסוכנת ולכן יימנעו מלהיכנס אליה. במהלך מספר ימים, כל העכברים צפויים לפגוש את הרעל בתיבה ולאחר מכן כולם גם ימותו יחדיו. זוהי טכניקת הדברה שהיא אינה אכזרית, אך היא כרוכה בהריגת העכבר וכלקוחות, הבחירה באופן ההדברה היא לגמרי שלכם על פי הערכים בהם אתם דוגלים. איש מקצוע מנוסה, המתמחה בתחום של הדברת עכברים יוכל להשיג עבורכם את המטרה בכל דרך שבה תבחרו.

כמה עולה שירות הדברת עכברים?

המשימה של הדברת עכברים היא אינה משימה מובנית כמו למשל ריסוס נגד מקקים ובכל זאת, ישנו מחיר אחיד שגובים מהלקוח עבור המשימה. יחד עם זאת, המחיר יכול להשתנות במקרים בהם ישנם עכברים רבים בבית ובמקרים בהם מדובר בחולדות ולא בעכברים. ככלל, הדברת עכברים הוא שירות שעלותו מסתכמת בכמה מאות בודדות של שקלים, בין 400 ל-800 שקלים לכל היותר ואם אין לכם שום אפשרות או רצון להתעסק עם העכברים בביתכם בעצמכם, מדובר בסכום ראוי בהחלט בכדי לסייע לכם להיפטר מהבעיה בצורה מוחלטת.

 

האם יש ערך בביצוע השוואת מחירים?

ובכן, התשובה היא שהשוואת מחירים היא צעד צרכני נכון ונבון בכל שירות או מוצר שאנו מזמינים או קונים וכך נכון גם במקרה של הדברת עכברים. יחד עם זאת, עליכם לקחת בחשבון שבכל מקרה מדובר בסכום של מספר מאות בודדות של שקלים. ובכל זאת, בהשוואת מחירים פשוטה בין שניים שלושה מדבירים תוכלו לגלות פערים של מאה, מאתיים או אפילו שלוש מאות שקלים בין הזול ביותר ליקר ביותר וזאת בהחלט סיבה מספיק טובה לבצע השוואת מחירים. מצד שני, לא כדאי לבסס את בחירת המדביר אך ורק על הצעת המחיר שלו. מדבירים מקצועיים ומנוסים בתחום של הדברת עכברים, יכולים להציע לכם אחריות על עבודתם ויכולים גם להציג בפניכם את האופן בו הם מבצעים את ההדברה, כך שגם לכם זה יישמע כמו דרך נכונה ומקצועית יותר. מבחינתכם, אתם רוצים לסלק את העכבר/ים מביתכם כמה שיותר מהר וכמה שיותר בזול וזהו העיקרון שאמור להנחות אתכם בבחירת איש המקצוע בו תבחרו. התמקדות במחיר בלבד, לא תאפשר לכם לוודא את העיקרון הזה וגם הימנעות מהשוואת מחירים ותשלום של כל סכום שמבקשים מכם בלי לשאול שאלות, לא תאפשר זאת. על כן, הקדישו מעט זמן בבחירת מדביר שהוא גם מקצועי וגם הוגן.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
מדביר עכברים בחריש

  האם אפשר בכלל להדביר עכברים? האם אפשר להיפטר מהם פעם אחת ולתמיד? האם אפשר להדביר עכברים מבלי להרוג אותם ומבלי לגרום להם סבל? מדוע

מדביר עכברים בעומר

  האם אפשר בכלל להדביר עכברים? האם אפשר להיפטר מהם פעם אחת ולתמיד? האם אפשר להדביר עכברים מבלי להרוג אותם ומבלי לגרום להם סבל? מדוע

מדביר עכברים בתל-אביב

  האם אפשר בכלל להדביר עכברים? האם אפשר להיפטר מהם פעם אחת ולתמיד? האם אפשר להדביר עכברים מבלי להרוג אותם ומבלי לגרום להם סבל? מדוע

מדביר עכברים ביפו

  האם אפשר בכלל להדביר עכברים? האם אפשר להיפטר מהם פעם אחת ולתמיד? האם אפשר להדביר עכברים מבלי להרוג אותם ומבלי לגרום להם סבל? מדוע

מדביר עכברים בקריות

  האם אפשר בכלל להדביר עכברים? האם אפשר להיפטר מהם פעם אחת ולתמיד? האם אפשר להדביר עכברים מבלי להרוג אותם ומבלי לגרום להם סבל? מדוע

מדביר עכברים בשוהם

  האם אפשר בכלל להדביר עכברים? האם אפשר להיפטר מהם פעם אחת ולתמיד? האם אפשר להדביר עכברים מבלי להרוג אותם ומבלי לגרום להם סבל? מדוע

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!