הדברת פשפשים בבית דגן

 

הדברת פשפשים בבית דגן

פשפשים הם יצורים קטנים ומופלאים, אבל כאלה שיכולים לגרום לנו לא מעט עוגמת נפש כאשר הם חודרים אל מרחב המחייה שלנו. מהיכן מגיעים הפשפשים? ממה צריך להימנע בכדי להבטיח שפשפשים לא יגיעו אל ביתכם? מהם הסימנים הראשונים שיכולים לסייע לכם להבין שאתם בתוך מתקפת פשפשים? מה אפשר לעשות בכדי להיפטר מהתופעה ומעוגמת הנפש שהיא גורמת? האם ישנו שירות הדברת פשפשים בבית דגן ומי מספק אותו? על שאלות אלו ועוד תוכלו לקבל את התשובות ממש כאן בשורות הבאות.

 

הדברת פשפשים בבית דגן – לפני הכל, מה זה פשפש?

ובכן, פשפש הוא חרק זעיר בעל מבנה גוף דקיק, אך בעל יכולת מופלאה לקפוץ לגבהים גדולים יותר עשרות מונים מגודלו הוא. עיקר הנזק של הפשפשים נובע מהעקיצות הזעירות שלהם, עקיצות שאינן גורמות לכאב, אבל גורמות לגירוד עז ולתחושות עקצוץ בדרך כלל ברגליים. הפשפשים מגיעים אלינו בעיקר מהאדמה והם יודעים לנתר עד לגובה הברך ולעיתים גם לכיוון הירך. המשמעות היא שבמרבית המקרים נרגיש את הנוכחות שלהם באמצעות עקיצות וגירוד שמופיע בחלקים התחתונים של הרגל, באזור השוק והברך. העניין הוא שהפשפשים ממש לא נשארים על האדמה או על הרצפה. הפשפשים קופצים עלינו ובמיוחד על חיות מחמד, אם יש לנו כאלה בבית, ומשם הם פשוט לוקחים איתנו טרמפ לאן שאנחנו רק הולכים, לרבות למיטה. על כן, מפגעי פשפשים לעולם לא נותרים כמפגעים כלליים ברחבי הבית, אלא מהר מאוד מתפשטים לכל אזורי הבית ואף ממלאים את המיטות, המצעים, השמיכות, הכריות וכל מקום אליו הם הצליחו להתנייד באמצעות הטרמפ שהענקנו להם. אם אתם מאפשרים לחיות המחמד שלכם לטייל חופשי בחוץ ולהסתובב חופשי בבית, אתם בהחלט יכולים לצפות להגברת התופעה בצורה משמעותית.

 

הדברת פשפשים בבית דגן – מה צריך לעשות בכדי למנוע הופעה של פשפשים בבית?

אחרי שגיליתם שאתם סובלים ממכת פשפשים, תוכלו להזמין שירות הדברת פשפשים בבית דגן, אבל הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא להימנע מלכתחילה מכל העניין. האמת היא שאי אפשר להבטיח מניעה מושלמת מפשפשים ותמיד יכולים לחדור אל ביתכם מספר קטן של פשפשים שיתחילו להתרבות במהירות רבה. יחד עם זאת, אפשר בהחלט להפחית את הסיכון לכך, במיוחד אם אתם מתגוררים בקומת קרקע ובמיוחד אם יש לכם חיות מחמד בבית. בהקשר של חיות מחמד, חשוב מאוד, לצד הטיפול בקרציות, לדאוג גם לטיפול בפשפשים. עולם הווטרינריה מציע היום רצועות ופתרונות שונים שמראים יעילות גבוהה מאוד במלחמה נגד קרציות, אלא שלא כולם יודעים להתמודד גם עם בעיית הפרעושים והפשפשים. לשם כך, יהיה עליכם להזמין רצועות ייעודיות המציעות גם טיפול נגד פשפשים, על אף שהמחיר של רצועות אלה הוא בדרך כלל גבוה יותר מרצועות המתאימות למלחמה בקרציות בלבד.

בהיבט של מגורים בקומת קרקע, הנזק יכול להגיע בעיקר מהגינה. בעיקר בתקופת האביב ולעיתים גם בסתיו, יכולה להתפתח מכה של פשפשים בגינה שלכם ואת זה תוכלו להרגיש בכל פעם שתצאו לגינה ותחזרו כשאתם כולכם מתגרדים. אם זה מה שאכן קורה, אתם רוצים להזמין שירות הדברת פשפשים בבית דגן, גם אם כרגע הבעיה מתמקדת בגינה בלבד. בכדי להימנע מכל זה, חשוב לטפח את הגינה, להימנע מהצבת ספות וריהוט משומש שיכול לשמש כמסתור לחתולי רחוב ובסך הכל לשמור על היגיינה גבוהה גם באזור הגינה.

 

הדברת פשפשים בבית דגן – הפשפשים כבר כאן – מה עושים?

כפי שאמרנו קודם לכן, גם אם תעשו השתדלות רבה למנוע את התפשטותה של מכת פשפשים, לא תמיד זה באמת יעבוד ולעיתים הפשפשים יצליחו לחדור אל סביבת המגורים שלכם למרות כל הזהירות בה נקטתם. במקרה כזה חשוב מאוד להזמין שירות הדברת פשפשים בבית דגן ולעשות זאת מהר ככל שניתן. במקביל, חשוב להסיר את כל המצעים וכל הריפודים, ולעשות כביסה בטמפרטורה גבוהה, בכדי לחסל לא רק את הפשפשים עצמם, אלא גם את ביצי הפשפשים שהם מטילים בכל פינה. ככלל, מרגע שגיליתם שפשפשים חדרו אל ביתכם, שם המשחק הוא ניקיון יסודי ובמקרה הזה תצטרכו לבצע ניקיון יסודי יותר מזה שאתם עושים לפסח. המיקומים הרגישים ביותר הם המיקומים בהם יכולים הפשפשים להסתתר בין סיבי בד – ריפודי ספות, מצעים, שמיכות, כריות, מזרנים, כריות נוי, שטיחים, כסאות מרופדים בפינת האוכל, מפיות מטבח, מגבות רחצה, כל פריט כזה שבו יכולים הפשפשים להסתתר בין סיבי הבד הוא פריט חשוד שמחייב ניקיון יסודי.

 

האם הדברת הפשפשים יכולה לבוא במקום הניקיון היסודי?

התשובה היא לא, אם כי הדברה יכולה לצמצם מאוד את היקף הניקיון שתצטרכו לבצע. בהזמנת שירות הדברת פשפשים בבית דגן, עליכם להבין שאת חומר ההדברה לא תפגשו על מיטות השינה שלכם ולא על הספות בסלון. חומר ההדברה מפוזר בעיקר על רצפת הבית ועל פריטי ריהוט פאסיביים שונים כמו גם בסביבה החיצונית המקיפה את הבית. בסופו של דבר, כל פשפש שיגיע אל הרצפה או אל אחד המשטחים שרוססו, יחוסל. יחד עם זאת, פשפשים וביצי פשפשים על המזרן או על המצעים שלכם לא יושפעו מהריסוס עד שהם לא ייפרדו מהמיטה שלכם ולכן חשוב מאוד, במקביל לביצוע ההדברה, לבצע גם את הניקיון היסודי של כל הפריטים בהם יכולים פשפשים להסתתר.

 

מי מבצע הדברה של פשפשים בבית דגן?

הדברת פשפשים בבית דגן

בית דגן, מאחר ומדובר בעיר מאוד ותיקה וישנה, היא עיר שבה ישנו ביקוש רב לשירותי הדברה, בעיקר של מקקים אבל גם לפשפשים ומכרסמים. בחיפוש פשוט, תוכלו למצוא עשרות ואפילו מאוד מדבירים המציעים שירות הדברת פשפשים בבית דגן. אתם יכולים בהחלט להניח שכל מדביר שמציע את השירות, גם יודע כיצד לבצע את ההדברה. יחד עם זאת, לא כל מדביר מכיר את תחום ההדברה הספציפי הזה, והיכרות זו היא חשובה בהחלט בכדי להשיג את התוצאות הרצויות. הדברת פשפשים חייבת לכלול הדברה נרחבת בכל רחבי הבית, רצפה, קירות, פריטי ריהוט פאסיביים ולא פחות מכך גם בסביבה החיצונית של הבית. הרעיון הוא שכל פשפש שיזוז ממקומו, לאן שלא ינוע, יפגוש בחומר ההדברה. לשם כך יש לבצע את ההדברה במתודולוגיה מסודרת ולא רק באמצעות התזת חומר הדברה לכל עבר. מדבירים שמתמחים בעיקר בהדברת מקקים, לא תמיד יודעים כיצד לפזר את חומר ההדברה בצורה יעילה כאשר מדובר בהדברת פשפשים.

על כן, בכדי לבחור את המדביר המתאים לכם ביותר, כדאי תחילה לחפש המלצות וחוות דעת מקצועיות על מדבירים המציעים שירות הדברת פשפשים בבית דגן ולאחר מכן לבחון גם את רמת ההתמחות וההיכרות שלהם בעבודה עם פשפשים. המלצות כאלה תוכלו לקבל מאנשים שכבר נאלצו להתמודד בעבר עם בעיית פשפשים ויכולים להמליץ לכם על מדביר שהתמודד עם המשימה הספציפית בצורה יעילה. חוות דעת מקצועיות תוכלו להשיג מגופים עסקיים שעובדים על בסיס קבוע עם מדבירים, כמו למשל מפעלי מזון, חנויות לממכר מזון וכדומה. בדרך כלל, מדבירים העובדים עם המגזר העסקי, הם מדבירים בעלי רמה מקצועית גבוהה ומן הסתם יודעים להתמודד גם עם משימות הדברה של פשפשים, על המאפיינים המאוד ייחודיים של סוג הדברה זה.

בלוג

מהלכים שיש לבצע לגילוי נזילות מים

נזילת מים קל מאד לגלות דרך חשבון המים שלפתע מתנפח במאות אחוזים ומתפקע לסכומים שערורייתיים, בדרך כלל מדובר בגילוי מסעיר, לא נעים ומעיק כי ההתעסקות

בלוג

האם יש דבר כזה הדברה ירוקה?

אם יש בביתכם תיקנים, נמלים או מכרסמים, אין ספק שכדאי מאוד שתזמינו חברת הדברה שתטפל לכם בעניין בצורה הטובה ביותר. הימצאותם של חרקים או מזיקים

ריסוס נגד יתושים בחריש

  זקוקים לריסוס נגד יתושים בחריש? נמאס לכם להיעקץ פעם אחר פעם? הגעתם למקום הנכון! אין ספק שאחד הדברים המטרידים ביותר במרחב הביתי, בגינות הציבוריות

ריסוס נגד יתושים בעומר

  זקוקים לריסוס נגד יתושים בעומר? נמאס לכם להיעקץ פעם אחר פעם? הגעתם למקום הנכון! אין ספק שאחד הדברים המטרידים ביותר במרחב הביתי, בגינות הציבוריות

ריסוס נגד יתושים בתל-אביב

  זקוקים לריסוס נגד יתושים בתל-אביב? נמאס לכם להיעקץ פעם אחר פעם? הגעתם למקום הנכון! אין ספק שאחד הדברים המטרידים ביותר במרחב הביתי, בגינות הציבוריות

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:

 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
התקשרו עכשיו