הדברת תיקן גרמני- כל מה שצריך לדעת

שלמו פחות ! קבלו יותר !

עם האביב שבפתח מתעורר הטבע וכולם חוזרים לחיים, גם בעלי החיים השונים וביניהם אלו שאנחנו אוהבים לא לאהוב. הדברת תיקנים ובפרט הדברת תיקן גרמני בתקופה זו היא בהחלט בשיאה, והנה כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת לשמור על הסביבה שלכם נקייה ונעימה.

ראשית, אין מה לפחד מתיקנים. התרגלנו אמנם לשנוא אותם, אבל אין מה. הם לא אלימים, הם לא תוקפים, אין להם שום יכולת לגרום לנו שום נזק חוץ מחוסר נעימות אסתטית אז אין טעם להיכנס להיסטריה. מי שחש בצורך לשמור על זכותו להמשיך להיגעל ולפחד הוא כמובן יכול לעשות כן, אבל חשוב וכדאי לזכור שמדובר בתבנית מחשבתית שלא באמת מחוברת למציאות ולא משרתת אותה או אתכם בשום אופן. אין יותר הגיון בלפחד ממקק מאשר לפחד משרימפס, ומה הטעם לפחד משרימפס, אפשר פשוט לשמור על חוקי הכשרות ולהימנע מלאכול אותו, פשוט.

יחד עם זאת ולצד ההכלה הנפשית שכדאי וראוי לעשות לכל ברואי העולם לרבות תיקנים על כל סוגיהם הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על הדברת תיקנים ועל הדברת תיקן גרמני בפרט

עשה ואל תעשה בשמירת הבית והסביבה

הדברת תיקנים מתחילה קודם כל בניהול הסביבה והתחזוקה שלה. חשוב להבין שכל פעולה שתעשו תקבל הצלחה רבה יותר במידה ותקפידו על תחזוקת סביבה נקיה והרמטית עד כמה שניתן. תיקנים, עכברים ומזיקים נוספים באים, כמו כולנו, לאיפה שנמצא האוכל. ככל שיהיה אוכל פתוח ופירורים בבית כך הבית שלכם יהפוך למוקד לעליה לרגל. 

בעיקר בבתים שיש בהם ילדים קטנים ובעלי חיים הקושי הוא רב יותר, זה נכון, ויחד עם זאת התחזוקה מתגמלת בענק. בנוסף לטיפולים התקופתיים שחשוב לעשות לבית ולסביבה חשוב מאד להקפיד על אחסון הרמטי של כל המזונות שלכם ושל בעלי החיים שנמצאים בבית או בחוץ, במידה ואתם מאכילים. 

זה דווקא רעיון נהדר להאכיל את החתולים של השכונה, גם אם אתם מאכילים חתול ביתי, הם בהחלט יעשו את העבודה בשמירה על סביבה מוגנת ונקייה בבית ומסביב.

התיקן הגרמני קיבל עמידות בפני חומרי ההדברה בגלל הדברת יתר במסעדות וגני אירועים וכו׳. בניגוד לתיקן האמריקאי שמאוד קל להדביר אותו.
בכל אוכלוסיה תמיד יש 10 אחוז שעמידים לחומרי ההדברה, לכן יש להשתמש בחומרים מיוחדים הכוללים מלכודות וחומר לריסוס מיוחד להתמודד איתם.
הם אוהבים מקומות חמים ויבשים.
את הגרמני נמצא מאחורי התמי 4 מאחורי המנוע של המקרר וכו׳.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
אילוף כלב
תפקיד העקביות באילוף כלבים: עקרונות מפתח לתוצאות שנמשכות לזמן רב

עקביות נחשבת לרוב כאחת מאבני היסוד של תהליך אילוף כלבים מוצלח. זו לא רק הצעה אלא עיקרון בסיסי שעומד בבסיס כל תהליך עיצוב ההתנהגות של הכלב. בין אם אתם מלמדים פקודות ציות בסיסיות, מנסים לתקן התנהגויות לא רצויות או לעבוד על פקודות ותרגילים מתקדמים, עקביות היא המפתח להשגת תוצאות עם הכלב לטווח רחוק.

ביטוח לעסק
פוליסות ביטוח לעסק – מה היא כוללת ולמה זה חשוב?

אנחנו משקיעים לא זמן בתכנון, בנייה ופיתוח של העסק שלנו. לא משנה במה אנחנו מתעסקים ולמה משנה כמה גדול או קטן הוא, מי קהל היעד שלנו ומה המטרות שלנו, בסופו של דבר העסק שלנו הוא הגורם העיקרי אם לא היחידי שמייצר לנו פרנסה ומאפשר לנו לייצר הכנסות. אנחנו משקיעים את מיטב זמננו וכספנו בשביל לפתח אותו, בשביל שיכול לייצר עבורנו ביטחון כלכלי באופן עקבי.

וטרינר
למה כדאי לכם ללמוד קורס אח וטרינרי?

אח וטרינרי מספק טיפול מקצועי מלא חמלה לחיות המחמד שלנו מדי יום על ידי שילוב ההבנה התיאורטית מדעית עם ניסיון מעשי. כל מי שמחפש מקצוע מספק שבו הוא יכול להשפיע באופן מוחשי על חייהם של בעלי חיים ימצא את התפקיד של עוזר וטרינר כאידיאלי עבורו.

קוטל יתושים חשמלי – איזה לבחור כדי שיעשה את העבודה?

ככל שהטמפרטורות עולות, מספר הזבובים, היתושים ושאר החרקים המעופפים עולה בהתאם, ואתם בוודאי מחפשים את הדרך היעילה ביותר להיפטר מהם ולהרחיק אותם מהחצר שלכם. אחת השיטות היעילות ביותר שעומדות לרשותכם, היא קוטל היתושים החשמלי.

חצר
3 טיפים לטיפוח חצר נקייה ממזיקים

בית עם חצר מעניק חיים עם איכות גבוהה מאוד. ליתר דיוק, כשיש חצר יש פוטנציאל לבילויים כיפיים, לבד או עם חברים, אבל כדי לממש את הפוטנציאל חשוב להתנהל בחוכמה. במיוחד חובה לוודא שהחצר נקייה מחרקים שונים שעלולים לפגוע במידה ניכרת בהנאה שלכם. באופן דומה יש חרקים שפוגעים בצמחייה, וגם מהם חשוב להיפטר, ומהר. כאן בעמוד תמצאו 3 טיפים שימושיים שיעזרו לכם להרחיק את המזיקים ולמצות את השטח הפתוח.

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!