מחיר לוכד נחשים

שלמו פחות ! קבלו יותר !

מחיר לוכד נחשיםמחיר לוכד נחשים

תפיסת החיים האלגנטית ביותר בכל הקשור לצריכת שירותים היא כזאת ששמה את הדגש על האיכות ללא חשבון למחיר. אלא שעם אלגנטיות לא הולכים למכולת ועד כמה שיגידו לנו שלא משנה כמכה זה עולה, תמיד כדאי לקנות איכות ושירות טוב, בפועל, לא קיימת אף רכישה שבה אנחנו יכולים לגמרי להתעלם מהמחיר. דברים אלה נכונים לגבי כל מוצר שאנו קונים וכל שירות שאנו מזמינים וגם במקרה של מחיר לוכד נחשים, על אף הדחיפות שבה אנחנו עשויים להזדקק לשירות כזה, לא ניתן להתעלם מסוגיית עלות השירות. אז כמה עולה שירות לוכד נחשים והאם יש מקום לעשות סקר שוק כשנחש מסתובב אצלכם בבית? על כך נענה ממש כאן בשורות הבאות.

 

כמה עולה שירות לוכד נחשים?

שירות לכידת נחשים הוא שירות שעלותו יכולה להשתנות ממקרה למקרה בהתאם לשורה של פרמטרים, בהם האזור הגאוגרפי אליו מוזמן לוכד הנחשים, השעה ביום והיום בשבוע בהם נדרש השירות, טיב השירות הספציפי הנדרש ולבסוף רמת המורכבות של לכידת השירות בדיעבד. כך למשל, קריאת שירות ביום שישי בשלוש לפנות בוקר, תהיה מן הסתם יקרה יותר מאשר קריאת שירות ביום חול בשעות העבודה הרגילות. לכידת נחש תהיה יקרה יותר מאיתור נחש ולכידת מספר נחשים שמסתתרים היטב, תהיה יקרה יותר מלכידת נחש שפשוט מחכה ללכידה על הקרקע. ואחרי שאמרנו את כל זה, מחיר לוכד נחשים צפוי לנוע בין 500 שקלים ועד 1,000 שקלים, בהתאם לפרמטרים שמנינו לעיל.

האם יש מקום לבצע השוואת מחירים בין לוכדי נחשים?

הצורך בביצוע השוואת מחירים בין נותני שירותים הוא צורך סובייקטיבי של כל אדם ואדם. ישנם אנשים שכאשר המחיר נשמע להם נוח, הם לא מרגישים צורך לבצע השוואת מחירים בעוד אחרים לעולם לא יזמינו נותן שירות לפני שיבצעו השוואת מחירים יסודית. במקרה של מחיר לוכד נחשים הדברים יכולים להיות טיפה יותר מורכבים, שכן את השוואת המחירים הנדרשת עלינו לבצע בזמן שבביתנו מסתובב נחש חופשי ומשוחרר. אבל האם זה באמת אמור להשפיע על ההחלטה שלנו האם לבצע השוואת מחירים אם לאו? ובכן, במידה רבה כן, אבל זה לחלוטין לא אמור למנוע מאיתנו לבצע השוואת מחירים בכלל. כל עוד הנחש נמצא מבודד במקום סגור (למשל בתוך חדר סגור), אין צורך למהר ואפשר בהחלט לברר שתיים שלוש הצעות מחיר בשלושה טלפונים מהירים ללוכדי נחשים באזור מגוריכם. מצד שני, לא כדאי להתעכב עם העניין ולבטח לא לוותר על הצורך לקבל את השירות כאן ועכשיו, גם אם זה עולה מעט יותר. בכל מקרה, הימנעו מדחיית השירות לזמן נוח יותר, רק בגלל שבזמן הזה המחיר יהיה לכאורה זול יותר. לכידת נחשים הוא שירות שניתן להגדיר אותו כשירות חירום והזמנת השירות צריכה להתבצע בהתאם.

על מה בכל זאת חשוב להקפיד בהזמנת לוכד נחשים?

אחרי שאמרנו את כל מה שאמרנו, גם מחיר לוכד נחשים צריך להיות עם גבול עליון כלשהו שנמצא תחת השליטה שלנו. המשמעות מבחינתכם היא, שבהזמנת לוכד נחשים אתם רוצים לקבל הצעת מחיר ברורה וסגורה ללא קצוות פתוחים. כך למשל, אם יש לכם סיבה טובה להאמין שיש נחש נוסף בביתכם או שלמיטב ידיעתכם, הנחש מסתתר במקום בעל נגישות נמוכה, מומלץ מאוד לציין זאת בפני לוכד הנחשים בשיחת הטלפון הראשונית עימו. הדבר האחרון שאתם רוצים הוא להזמין לוכד נחשים על סמך מחיר זול מאוד שהוצע לכם, רק כדי שבזמן אמת לוכד הנחשים יתחיל להעמיס עוד ועוד עלויות בגין בלת"מים שלא נצפו על ידכם מראש. בבקשת הצעת מחיר לוכד נחשים, הציגו את כל הפרטים הידועים לכם לגבי גודל הנחש, המקום בו ראיתם אותו, האם הוא מבודד במקום סגור, האם יש לכם חשש לנוכחות של נחשים נוספים וכן הלאה. ככל שתפרטו יותר את המקרה, כך תהיה הצעת המחיר שתקבלו יותר סופית וסגורה. כמו כן, תוכלו בהחלט לשאול מראש מהי תוספת העלות במקרה של לכידה מורכבת או לכידה של יותר מנחש אחד. חשוב שאת כל הפרטים תקבלו מראש ושלא תופתעו לאחר שכבר החלטתם מי יהיה לוכד הנחשים שהזמנתם ולאחר שהוא כבר הגיע אל ביתכם מוכן למשימת הלכידה. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
האם חתולים ממגרים נחשים

חתולים ונחשים הם שני מינים נפרדים שהתקיימו יחד בסביבות שונות במשך מאות שנים. מקובל להאמין שלחתולים יש אינסטינקטים טורפים ועלולים לעורר נחשים, מה שמוביל למפגשים שעלולים להיות מסוכנים. במדריך מקיף זה נחקור את הקשר בין חתולים לנחשים, נבחן את התנהגויותיהם, נטיותיהם והסבירות שחתולים יתגרו בנחשים. על ידי הבנת הדינמיקה הזו, בעלי חיות מחמד וחובבי חיות בר יכולים לנקוט באמצעים מתאימים כדי להבטיח את הבטיחות והרווחה של שני בעלי החיים.

הדברה למשרדים

שמירה על סביבת משרד נקייה ונטולת מזיקים היא חיונית לקידום הפרודוקטיביות, רווחת העובדים וההצלחה הכוללת של העסק שלך. מזיקים עלולים לגרום לשיבושים, להזיק לרכוש, להפיץ מחלות ולהכתים את המוניטין של החברה שלך. יישום אמצעי הדברה יעילים בחלל המשרד הוא חיוני. במאמר מקיף זה, נחקור על מזיקים נפוצים במשרד, נדון באמצעי מניעה, ונספק הנחיות לגבי יישום אסטרטגיות הדברה יעילות ליצירת סביבת עבודה נטולת מזיקים.

הדברה לבית מעץ

בתי עץ משדרים חמימות, קסם וחיבור לטבע. עם זאת, מבנים אלו רגישים גם למזיקים שונים העלולים לגרום לנזק, לפגוע בשלמות המבנית ולהשפיע על ההנאה הכוללת מהבית. יישום אמצעי הדברה יעילים הוא חיוני לשמירה על ההשקעה בבית העץ שלך. במאמר מקיף זה, נחקור את המזיקים הנפוצים המתמקדים בבתי עץ, נדון באמצעי מניעה ונספק הנחיות לגבי אסטרטגיות הדברה יעילות.

כמה עולה לוכד נחשים
כמה עולה לוכד נחשים?

כמה עולה לוכד נחשים? ישנם סוגים מסוימים של שירותים, שכאשר הם נדרשים לנו, זה לא ממש משנה כמה הם עולים. כך למשל, כשקרוב משפחה חווה

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!