ניקוי גגות- טיפ טופ של גג

שלמו פחות ! קבלו יותר !

עד כמה אתם מטפלים בגג שלכם? יש לכם גג רעפים שכבר שנים אתם לא מקדישים לו מחשבה? מה בנוגע לאריחים? אולי יש שם ערמות של ענפים שעלולים לעוף להם ולהזיק לכל מי שנמצא למטה? זה הזמן, במיוחד לקראת החורף, לדאוג לגג של הבניין או הבית שלכם ולהזמין חברת ניקוי גגות רעפים מקצועית! רק כך אתם יכולים להבטיח לעצמכם שקט נפשי מפני זיהום, לכלוך וסכנות שעלולים לבוא אליכם מלמעלה. חברת ניקוי רעפים תדאג לנקות בחריצות וביסודיות כל לכלוך, בוץ, אבק ושאריות של ענפים ועלים שנאגרים להם שם למעלה.

למה חברת ניקיון גגות?

יש לגג צורות שונות – גגות של בניינים מודרניים בדרך כלל שטוחים ועשויים מבטון בלי שום רעפים כלל, ושם יש בעיות מסוג שונה. אמנם לבתי קרקע סטנדרטיים לרוב יש גגות עם רעפים, ולא רק בגגות אלא גם בגגונים לחלונות מצידי הבית. רעפים הם למעשה אריחים של שיש חזק ועמיד למזג האוויר אך שביר למדי ועשוי לאבד מחיוניותו במהלך השנים ועשרות השנים שהוא ממוקם. נזקי רוח ומזג האוויר במיוחד בחורף עלולים ליצור בעיות אחרות – לשבור את האריחים ואף לסדוק אותם, מה שעשוי להיות מפגע בטיחותי רב עבור כל מי שנמצא למטה. אריח סדוק או שבור עלול ליפול על עוברים ושבים ולהוות סכנה עצומה לדיירי הבית. לכן, חברת ניקוי רעפים תדאג לנקות לכם את הגג טיפ טופ, וגם לראות האם קיימים רעפים בעייתיים, כגון אלו השבורים והסדוקים שבכל רגע נתון עלולים ליפול למטה ולהתנפץ לרסיסים.

מה עלול לגרום ללכלוך על הגג?

אנו עלולים לחשוב בטעות כי הגג הוא מקום שנשאר נקי למדי לאורך זמן – כיוון שאף אחד אל הולך עליו נמצא בסביבתו, אך זו טעות נפוצה ביותר. הגג הוא מקום משכנן של עופות וציפורים רבות, במיוחד יונים. כידוע, לשלשת יונים מלכלכת מאוד ונדבקת על גבי כל מצע ומשטח עליו הם בוחרים להתמקם. בדרך כלל לשלשות יונים יכולות לשרוד גשמים, כך שאין לכם מה להסתמך על החורף שיבוא וישטוף הכל. בנוסף, יונים יכולות כמובן לקבוע את משכנן לכל אורך צידי הבית שלכם סביב לגג הרעפים שלכם, דבר שעלול ליצור בעיה מתמשכת של זיהום, לכלוך מצטבר של זרדים ולשלשת יונים וכן רעש מהגרגור שלהן.

דואגים לניקיון יסודי עד מעל הגג!

רק חברת ניקוי גגות רעפים תבטיח לכם שקט נפשי מכל אלה, ברמה מקצועית ולא מתפשרת בכל הנוגע לניקוי מושלם. לנו יש את כל הכלים והאמצעים לגרום לגג שלכם להיראות ממש כמו חדש. במיוחד לקראת החורף, בו הגשם שוטף את הלכלוך ועלול לשבור לכם אריחים של רעפים ולסכן אתכם במיוחד, דאגו מראש להזמין חברת ניקוי גגות רעפים בהקדם האפשרי, לגג נקי ומושלם ממש כמו בציור פסטורלי כפרי!

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
אילוף כלב
תפקיד העקביות באילוף כלבים: עקרונות מפתח לתוצאות שנמשכות לזמן רב

עקביות נחשבת לרוב כאחת מאבני היסוד של תהליך אילוף כלבים מוצלח. זו לא רק הצעה אלא עיקרון בסיסי שעומד בבסיס כל תהליך עיצוב ההתנהגות של הכלב. בין אם אתם מלמדים פקודות ציות בסיסיות, מנסים לתקן התנהגויות לא רצויות או לעבוד על פקודות ותרגילים מתקדמים, עקביות היא המפתח להשגת תוצאות עם הכלב לטווח רחוק.

ביטוח לעסק
פוליסות ביטוח לעסק – מה היא כוללת ולמה זה חשוב?

אנחנו משקיעים לא זמן בתכנון, בנייה ופיתוח של העסק שלנו. לא משנה במה אנחנו מתעסקים ולמה משנה כמה גדול או קטן הוא, מי קהל היעד שלנו ומה המטרות שלנו, בסופו של דבר העסק שלנו הוא הגורם העיקרי אם לא היחידי שמייצר לנו פרנסה ומאפשר לנו לייצר הכנסות. אנחנו משקיעים את מיטב זמננו וכספנו בשביל לפתח אותו, בשביל שיכול לייצר עבורנו ביטחון כלכלי באופן עקבי.

וטרינר
למה כדאי לכם ללמוד קורס אח וטרינרי?

אח וטרינרי מספק טיפול מקצועי מלא חמלה לחיות המחמד שלנו מדי יום על ידי שילוב ההבנה התיאורטית מדעית עם ניסיון מעשי. כל מי שמחפש מקצוע מספק שבו הוא יכול להשפיע באופן מוחשי על חייהם של בעלי חיים ימצא את התפקיד של עוזר וטרינר כאידיאלי עבורו.

קוטל יתושים חשמלי – איזה לבחור כדי שיעשה את העבודה?

ככל שהטמפרטורות עולות, מספר הזבובים, היתושים ושאר החרקים המעופפים עולה בהתאם, ואתם בוודאי מחפשים את הדרך היעילה ביותר להיפטר מהם ולהרחיק אותם מהחצר שלכם. אחת השיטות היעילות ביותר שעומדות לרשותכם, היא קוטל היתושים החשמלי.

חצר
3 טיפים לטיפוח חצר נקייה ממזיקים

בית עם חצר מעניק חיים עם איכות גבוהה מאוד. ליתר דיוק, כשיש חצר יש פוטנציאל לבילויים כיפיים, לבד או עם חברים, אבל כדי לממש את הפוטנציאל חשוב להתנהל בחוכמה. במיוחד חובה לוודא שהחצר נקייה מחרקים שונים שעלולים לפגוע במידה ניכרת בהנאה שלכם. באופן דומה יש חרקים שפוגעים בצמחייה, וגם מהם חשוב להיפטר, ומהר. כאן בעמוד תמצאו 3 טיפים שימושיים שיעזרו לכם להרחיק את המזיקים ולמצות את השטח הפתוח.

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!