רשת יונים מומלצת עם 10 שנות אחריות

שלמו פחות ! קבלו יותר !

בחיפוש אחרי פתרונות להרחקת יונים וציפורים בכלל, ללא כל ספק אחד הפתרונות היעילים ביותר ולכן גם זה שסביבו תקדישו את עיקר המאמצים שלכם הוא רשת יונים. רשת יונים הוא למעשה האמצעי הפיזי שמאפשר לכם למנוע מעבר או כניסה של יונים וציפורים בכלל, אל מקומות ואזורים במבנה בהם הן לא רצויות. בתהליך החיפוש הזה, אתם רוצים לזכור שישנם סוגים שונים של רשתות נגד יונים ולכל אזור ישנה רשת יונים מומלצת שמתאימה יותר למשימה בה היא צריכה לעמוד. על סוגי הרשתות המרכזיים ועל הרשת המומלצת לכל יישום, מדברים איתכם בשורות הבאות, המומחים של המרכז להרחקת יונים.

יונים

רשתות שונות למטרות שונות

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת רשת יונים מומלצת הוא צפיפות הרשת. רשת יונים היא רשת שתוכננה למניעת מעבר של יונים ולכן כל רשתות היונים מתאימות למטרה זו. יחד עם זאת, רשתות אלה משמשות גם להתמודד עם מטרדי ציפורים מסוגים אחרים ובמיוחד דרורים וציפורי שיר קטנות הנוהגות לקנן בארגזי התריסים החיצוניים. במקרה זה, יהיה עליכם לאתר רשת יונים בצפיפות גבוהה יותר, ברמה כזאת שתאפשר למנוע את המעבר גם על ציפורים שהן קטנות הרבה יותר מיונים. אבל עוד מעבר לצפיפות, רשתות יונים שונות מיושמות באזורים שונים ולפרקי זמן שונים ובבחירת רשת יונים מומלצת, חשוב לוודא שהרשת מתאימה ליישום הספציפי.
כך למשל, אם אתם רוצים לחסום את המעבר של יונים וציפורים בכלל, אל אזור נישת מסתורי הכביסה של בניין, יהיה עליכם לעגן רשת חזקה אל קירות המבנה ולמטרה זו, רשת יונים מומלצת היא רשת מתכת הנפרשת בין כבלי מתכת המעוגנים אל קירות המבנה לכל אורך נישת מסתורי הכביסה של הבניין. יחד עם זאת, אם המטרה שלכם היא לסתום כוך מסוים או חרך כמו חרך התריס החיצוני, רשת יונים מומלצת מבחינתכם יכולה להיות רשת פלסטית, אולי אפילו שקופה כזאת שתוכלו להסוות בקלות, ושאותה תוכלו לחתוך לפי מידה ולדחוס אל פתח החרך כדי לחסום אותו, ללא צורך בעוגנים, כבלי מתכת או כל פעולה אחרת לעיגון קבע.

ראו גם: הדברת כיני יונים

בחירת רשת יונים מומלצת

בכל מקרה, אם אתם רוצים להיפטר ממטרד של יונים וציפורים בכלל, אתם רוצים לעשות את זה בסיוע גורם מקצועי המתמחה בתחום של הרחקת יונים. גורם מקצועי כזה יוכל לבחון את התנאים בשטח ואת הצרכים הספציפיים במבנה שלכם, ובהתאם לכך להציג בפניכם רשת יונים מומלצת לכל יישום ולכל אזור בבניין. המרכז להדברה הוא גורם מקצועי כזה והמרכז מציע את כל סוגי רשתות היונים, לרבות רשתות מתכת, רשתות פלסטיק, רשתות שקופות, רשתות בגוון אבן ורשתות ברמות צפיפות שונות, שאותן ניתן להתאים לסוגים שונים של ציפורים. על הרשת המומלצת לצורך הרחקת היונים או הציפורים מהבניין שלכם, יוכלו עובדי המרכז להרחקת יונים להמליץ לכם בכפוף לשיקולים מקצועיים בלבד.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
וטרינר
למה כדאי לכם ללמוד קורס אח וטרינרי?

אח וטרינרי מספק טיפול מקצועי מלא חמלה לחיות המחמד שלנו מדי יום על ידי שילוב ההבנה התיאורטית מדעית עם ניסיון מעשי. כל מי שמחפש מקצוע מספק שבו הוא יכול להשפיע באופן מוחשי על חייהם של בעלי חיים ימצא את התפקיד של עוזר וטרינר כאידיאלי עבורו.

קוטל יתושים חשמלי – איזה לבחור כדי שיעשה את העבודה?

ככל שהטמפרטורות עולות, מספר הזבובים, היתושים ושאר החרקים המעופפים עולה בהתאם, ואתם בוודאי מחפשים את הדרך היעילה ביותר להיפטר מהם ולהרחיק אותם מהחצר שלכם. אחת השיטות היעילות ביותר שעומדות לרשותכם, היא קוטל היתושים החשמלי.

חצר
3 טיפים לטיפוח חצר נקייה ממזיקים

בית עם חצר מעניק חיים עם איכות גבוהה מאוד. ליתר דיוק, כשיש חצר יש פוטנציאל לבילויים כיפיים, לבד או עם חברים, אבל כדי לממש את הפוטנציאל חשוב להתנהל בחוכמה. במיוחד חובה לוודא שהחצר נקייה מחרקים שונים שעלולים לפגוע במידה ניכרת בהנאה שלכם. באופן דומה יש חרקים שפוגעים בצמחייה, וגם מהם חשוב להיפטר, ומהר. כאן בעמוד תמצאו 3 טיפים שימושיים שיעזרו לכם להרחיק את המזיקים ולמצות את השטח הפתוח.

מה קובע חוק ההדברה החדש שכל אחד חייב לדעת?

השיטות בהן נעשה שימוש והתקנות המסדירות את שירותי ההדברה יכולות להשפיע מאוד הן על נותני השירות והן על מבקשי השירות. עם כניסתו של חוק ההדברה החדש, חיוני שכולם יבינו את השלכותיו ואת השינויים שהוא מביא. מאמר זה נועד לשפוך אור על ההיבטים המרכזיים של החקיקה החדשה.

הדברת מבני מגורים

שירותי הדברה של מבני מגורים הוא שירות הדברה מקצועי המיועד לצרכי מניעה או הדברה של מזיקים ומכרסמים שונים. שירות זה מיושם בכל חלקי המבנה, לרבות, חדרי אשפה, חצרות וגינות משותפות, מקלטים ומחסנים משותפים, בורות ביוב, קווי צנרת, חדרי מדרגות, גגות מבנים, פירי מעליות, מרזבים, חניונים וכדומה.

כלב
תרסיס פרונטליין – הדברת פרעושים וקרציות לכלבים

התמודדות עם פרעושים וקרציות היא משימה לא פשוטה, בטח כאשר הם מופיעים בתדירות גבוהה. בשלב מסוים יכול להיות שתרגישו כי מדובר על מלחמה אבודה, כזו שאינכם יכולים לה. אך ישנם פתרונות אפקטיביים שיאפשרו לכם להפוך את המלחמה לאפשרית, אחוזי ההצלחה עולים וגדלים. אנו מדברים על שימוש בתרסיס מיוחד המיועד להדברת פרעושים וקרציות לכלבים. תרסיס פרונטליין זוכה לפופולאריות גבוהה הן בקרב בעלי כלבים והן בקרב וטרינרים. יחד עם מזון טבעי שכלבים אוהבים תוכלו לדעת כי אתם עושים את המוטל עליכם. כל פעולה שאתם עושים צריכה להיות פעולה שתאפשר לכם לתת לכלבכם את הטוב ביותר. לא סתם אומרים שהכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם, כעת חובת ההוכחה היא עליכם.

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!