הדברת נמלים טבעית

שלמו פחות ! קבלו יותר !

הדברת נמלים טבעיתהדברת נמלים טבעית

הדברת נמלים טבעית נקראת גם הדברה ירוקה. היא שיטת הדברה אשר מתבססת על חומר הדברה בעל רעילות נמוכה ובעל פרופיל בטיחות גבוה. הבטיחות מובטחת הן לבני אדם ולבעלי חיים, לסביבה ולצמחייה. במילים אחרות, ניתן לקרוא לה גם הדברה אקולוגית נגד נמלים. 

חומרי הדברה ירוקים הם אלו המפחיתים את ההשפעה הסביבתית של חומרי הדברה הכימיים. הם לא רק בטוחים יותר לבני אדם, אלא גם לכדה"א. חומרי הדברה אלו משמשים להרג או הדברה של מזיקים כגון חרקים, עשבים שוטים, מכרסמים ופטריות. על מנת להימנע מפגיעה באורגניזמים שאינם מזיקים כגון ציפורים, דגים, דבורים ויונקים, כמה חומרי הדברה שונו כך שהם נחשבים "ירוקים" או "אורגניים". הם נקראים גם: הדברת נמלים טבעית. 

מה חשוב לדעת על הדברה אקולוגית נגד נמלים? 

הדברה ירוקה היא הדברה שאינה מזיקה לסביבה ולבריאות האדם. חומרי הדברה אלו הם לעיתים בטוחים יותר מחומרי הדברה קונבנציונליים, אשר נודעו כפוגעים במערכת האקולוגית הטבעית. חומרי הדברה ירוקים מסייעים בהפחתת הסיכון להשלכות ארוכות טווח הן על בני האדם והן על הסביבה.

חומרי הדברה כימיים (שאינם טבעיים או אקולוגיים) משמשים להגנה על יבולים ולמניעת התפשטות מזיקים, אך יש להם תופעות לוואי על הסביבה. יש חומרי הדברה שמזיקים יותר לסביבה מאחרים. ההדברה הירוקה היא סוג של הדברה שפחות מזיקה, אם כי חלק מחומרי ההדברה הירוקים אינם באישור משרד העבודה, משרד הבריאות או ה-FDA האמריקני. 

חשוב להשתמש בחומרי הדברה טבעית מאושרים

שימו לב, התרחקו מחומרי הדברה שאינם מאושרים, הם עשויים להיות מסוכנים. רכשו אך ורק חומרי הדברה ירוקים נגד נמלים שאושרו על ידי משרד העבודה או משרד הבריאות. כך תבטיחו את בטיחותכם ובריאותכם. 

כדי לא להתבלבל ולרכוש חומרי הדברה לא מתאימים, הקפידו לקבל סיוע של מדביר מומלץ להדברה טבעית נגד נמלים. חברת הדברה מומלצת להדברת נמלים תוכל להתאים לכם את שיטות וחומרי ההדברה הנכונים למקרה שלכם. 

מהי הדברה ירוקה?

חומרי הדברה ירוקים ידועים גם בתור "חומרי הדברה טבעיים", ובדרך כלל יש להם פחות השפעות שליליות על הסביבה. הם משתמשים בשיטות הדברה ביולוגיות, כמו חיידקים או סוגים מסוימים של חרקים, במקום כימיקלים רעילים.

הדברה אקולוגית היא הדברה שיש לה פוטנציאל להגן ולשפר את איכות הסביבה, אבל צריך לדעת כיצד להשתמש בחומרי ההדברה הטבעיים האלו. צריך לדעת להשתמש במינונים הנכונים, במקומות הנכונים, לדעת כיצד לאתר קן וקולוניה של מזיקים ועוד. 

ישנם לא מעט סוגי חומרי הדברה טבעית נגד נמלים 

אם תלכו לחנות הקמעונאית הקרובה לביתכם, תגלו שישנם סוגים רבים של חומרי הדברה טבעיים הזמינים בשוק. חלק מחומרי הדברה אלה כוללים קוטלי חרקים, קוטלי עשבים, קוטלי פטריות וקוטלי מכרסמים, קוטלי נמלים טבעיים ועוד. 

חומרי הדברה מסוימים נועדו להדביר מזיקים ספציפיים, בעוד שיש אחרים שניתן להשתמש בהם על מגוון רחב של מזיקים שונים. זו הסיבה שהדברה אקולוגית צריכה להתבצע על ידי חברת הדברה מומלצת להדברת נמים טבעית. היא תדע כיצד להתאים בין סוג המזיקים לבין סוגי חומרי ההדברה הירוקים.

האם כל חומרי ההדברה הירוקים לא כוללים כימיקלים? 

הדברה אקולוגית יכולה להיות מורכבת מכימיקלים שונים, בהתאם לשימוש ולמקום. חלקם עשויים להיות טבעיים בעוד שאחרים הם סינתטיים בטבעם. כך או כך, גם אם החומרים כוללים כימיקלים, אלו יהיו כימיקלים שידועים בתור אינם מזיקים לאדם או לסביבה, לבע"ח וכו'. 

בסופו של דבר, כימיקלים טבעיים כמו סבון וחומץ יכולים לשמש גם כחומר הדברה אקולוגי. הם בדרך כלל זולים יותר מחומרי הדברה סינתטיים, אך אינם בעלי אותה יעילות כמו החומרים הסינתטיים שבחזקת חברת הדברה מורשית.

סוגי חומרי הדברה ירוקים וסוגי מזיקים 

סוגי הדברה ירוקה כוללים הדברה אורגנית, כמו גם הדברה ביולוגית והדברה חקלאית, הדברת עשבים ביולוגית ועוד. חומרי הדברה ידידותיים לסביבה יכולים לכלול הדברת נמלים טבעית, הדברה ירוקה נגד תיקנים, הדברת מכרסמים ירוקה ועוד. 

בימינו, נהוג לדבר גם אפילו על מלכודות אלקטרוניות. משתמשים בהן בדרך כלל נגד מכרסמים, ואלו נחשבות מלכודות ירוקות שאינן פוגעות במזיקים. מחובתו של מדביר מורשה תהיה לשחרר את המזיקים במקום מרוחק. 

חומרי הדברה: "כמה שיותר – יותר טוב"?

ממש לא! שימו לב, מטרת ההדברה האקולוגית היא להפחית את כמות ההדברה בשימוש. עם פחות חומרי הדברה, האקולוגיה תהיה בריאה יותר והסביבה תהיה פחות מזוהמת. אם חומרי ההדברה מספיק מוצלחים, לא יהיה צורך להשתמש בכמויות נרחבות של חומרי הדברה. 

בסופו של דבר, הדברה אקולוגית היא הדברה הקוטלת מזיקים מבלי לפגוע באורגניזמים שאינם מטרה להדברה. זה יכול להרוג מזיקים על ידי תקיפת מערכת העצבים שלהם, או את חיידקי המעיים שלהם, את מערכות הנשימה של המזיקים ועוד. ורגע לפני שתשכרו חברת הדברות נמלים טבעית, אנו ממליצים על השוואת מחירים בין מדבירים מורשים להדברה אקולוגית. 

צריכים סיוע נוסף עם הדברת נמלים טבעית? צרו עמנו קשר וקבלו סיוע במיידי! 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
055-970-6831

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז ההדברה הישראלי
מרכז ההדברה הישראלי

אנחנו זמינים 24/6 לתת לכם מענה לשאלות ולבעיות , בנוסף אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולעמוד בזמנים,שומרים על מקצועיות ובטיחות ועובדים אך ורק באישור ובתיאום מול המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
 • ירושלים
 • תל-אביב
 • חיפה
 • פתח תקווה
 • רמת גן
 • באר שבע
 • אשדוד
 • ראשון לציון
 • חולון
 • נתניה
 • הרצליה
 • בני ברק 
 • אשקלון
 • רחובות
 • חדרה
 • באר שבע
הדברת נמלים ביתית
הדברת נמלים ביתית

נעקצים על ידי נמלים בדירתכם? חשוב שתכירו את כל הדרכים היעילות ביותר להתמודדות עם הבעיה. לא מעט אנשים נעזרים בסיוע מקצועי של מדביר מוסמך להתמודדות

הדברת נמלים ביולוגית
הדברת נמלים ביולוגית

הדברת נמלים ביולוגית – כך מתמודדים נכון עם הנמלים בדירתכם! אנשים רבים כיום מזעיקים שירותי הדברה מקצועיים להתמודדות עם נמלים רבות שחדרו אל פנים דירתם.

הדברת נמלים בג'ל
הדברת נמלים בג'ל

הדברת נמלים בג'ל – הדברה ממוקדת הפוגעת במלכת הקן ומובילה לפיזורו נמלים חדרו לפנים הדירה שלכם? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נגע בכל מה שאתם

הדברת נמלים אקולוגית
הדברת נמלים אקולוגית

הדברת נמלים אקולוגית – כך תצליחו להתגבר על הנמלים בדירתכם לא מעט אנשים מזעיקים מדבירים מקצועיים בטענה כי הם מתמודדים עם נמלים רבות ברחבי דירתם.

הדברת נמלים אורגנית
הדברת נמלים אורגנית

כיום יש מבחר סוגי הדברות בעזרתן ניתן למגר הופעת מגוון סוגי חרקים. מתמודדים עם נמלים בדירתכם? המאמר הבא הוא עבורכם. הדברת נמלים אורגנית ומקצועית תאפשר

התקשרו עכשיו

מרכז ההדברה הישראלי!

הדברת מכרסמים, נמלים, צרעות, פרעושים, קרציות וכל סוגי המזיקים!